Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

@TomG80

 

Znalazłem m.in. taką ofertę, myślałem, że to ten sam :)https://zegarki-jaworowski.pl/GW-5000-1JF

Ten z linku jest wyjątkowy. Jest kwarcowy a posiada mechanizm automatyczny Seiko. Kopertę natomiast plastikową. Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomG80

 

Znalazłem m.in. taką ofertę, myślałem, że to ten sam :)https://zegarki-jaworowski.pl/GW-5000-1JF

Bandycka cena, wisi już nie wiem ile, był wczesbiez za 2500 :P 1500 Max i bez łaski można kupić, jak trafisz sklep europejski Co jest rzadkością to kilka stówek mniej bo bes oplat ;)

 

Nawet jakby kosztował tyle co gmw to i tak bym go wybrał, gmw wcale mnie nie przekonuje. Na plus dla gmw że podczas stopera pokazuje godzinę i kolejność daty można zmienic. Dekielek porażka, naćpane równo, jeszcze reklamy brakuje, wiadomo certyfikaty.

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@murcins

 

Widzę, że Kolega jest strasznie ortodoksyjny ... aż strach się odezwać :). Zresztą, nic dziwnego po wejściu na FB ... :)


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@murcins

 

Widzę, że Kolega jest strasznie ortodoksyjny ... aż strach się odezwać :). Zresztą, nic dziwnego po wejściu na FB ... :)

E tam strach, bez przesady, takie moje zdanie, miałem gmw i tyłka nie urywa wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam strach, bez przesady, takie moje zdanie, miałem gmw i tyłka nie urywa wcale.

A mi urwał. Dekielek widocznie musi zawierać informacje, które musi. A że zegarek jest technologicznie o półkę wyżej niż starszy GW ( wyświetlacz, nowy panel słoneczny, BT + aplikacja - https://world.g-shock.com/asia-mea/en/products/standard_digital/ ) więc to logiczne. I nie widzę tu niczego odpychającego BTW. Poza tym nie jest obuty w kalosz i pięknie łapie ryski od codziennego używania co dodaje mu charakteru, ale to tylko moja opinia. Plastik vs stal. Raczej nie ma czego porównywać. To inna liga chociaż GW trochę nadrabia kopertą. Ale to za mało. Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle tych G ,że dla każdego coś się znajdzie, ja zostaje przy klasycznych kostkach, gmw ma swoich odbiorców i napewno jest ich sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) pięknie łapie ryski od codziennego używania co dodaje mu charakteru, ale to tylko moja opinia.

 

Zazdroszczę umiejętności takiego, komfortowego podejścia :) BTW, właśnie dostrzegłem ryskę na zapięciu i już płaczę :)

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek, gratulacje :)

To najlepsza kostka ze wszystkich kostek.

 

Świetna kostka. Niech się nosi. Podoba mi się do tego stopnia, że po zakupie pierwszej kupiłem drugą, która jest na ZNie.

Z pewnością tak jak wspomniał Tomaliusz to najlepsza ze wszystkich kostek.

Zaraz po GMW oczywiście. ;)

 

Dobry wybór, świetny zegar :)

Dziękuję Panowie, zegarek super. Ja go stawiam na równi z GMW-B5000. To jednak inne zegarki, jeśli chodzi o przeznaczenie. GW bardziej sportowy, GMW, pomimo że sportowy, to jednak nieco bardziej elegancki. MZ nie konkurują ze sobą, a wzajemnie się uzupełniają :)

 

:) jeśli ten zegarek (niemetalowy w całości) kosztuje tyle co GMW, to, hmm ... trzeba być prawdziwym miłośnikiem .... :)

Nie, nie kosztuje tyle co GMW. Jak już Tomek napisał, około połowę lub nieco ponad połowę (zależy od ceny wyjściowej GMW, która dość mocno się waha w zależności od sklepu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tu za bzdury wypisujecie :o

GWM można było kupić za 1,3k. na watchshopie a GW-5000 taniej się nowego nie kupi, chyba że uda się opłaty ominąć ;)

I zgadzam się z ortodoksyjnym Marcinem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie płacz.

 

 

 

Nie potrafię się pocieszyć czyimś nieszczęściem :)


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był Molibdenowy Mateusz, a teraz Ortodoksyjny Marcin. :D

 

Miałem już G-Shocków nie kupować, ale czarna metalowa kostka kusi. Muszę gdzieś podjechać i obejrzeć na żywo. A jak to się nosi na co dzień? Wygodny zegarek przy nadgarstku 18-18.5 cm?


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tu za bzdury wypisujecie :o

GWM można było kupić za 1,3k. na watchshopie a GW-5000 taniej się nowego nie kupi, chyba że uda się opłaty ominąć ;)

I zgadzam się z ortodoksyjnym Marcinem :D

Tomek, sam pisałeś o tym w innym poście zdaje się, żeby nie mylić "interesu życia" z "normalnymi" cenami zegarków ;) To tak jakby napisać, że GWN-Q1000 kosztuje 1150 PLN, bo za tyle dało się go kupić na Watchia jakiś czas temu. Normalna cena GMW to jakieś 1800-1900 PLN, i to w sklepie z .de, albo .co.uk (w Polsce ponad 2k trzeba zapłacić i to czasem sporo ponad). Co jakiś czas bywają wprawdzie promocje, ale na więcej niż 1650 raczej nie można liczyć (przynajmniej na razie, dopóki jakiś popyt na ten model jest). Za GW-5000 natomiast trzeba niestety jakieś 1100-1300 PLN wyłożyć.

 

@Jogi

U mnie właśnie jakieś 18,5cm w nadgarstku i zegarek nosi się świetnie. Wprawdzie srebrny, ale czarny zapewne podobnie ;)

Na christ.de masz za 483,99 euro i od tego rabat 20% z kodem sale19, więc jak Ci zależy, to się nie ociągaj :)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę umiejętności takiego, komfortowego podejścia :) BTW, właśnie dostrzegłem ryskę na zapięciu i już płaczę :)

 

Musisz jak wielu, wsadzić do sejfu i wyciągać tylko do zdjęć w białych rękawiczkach, masce i czepku :P


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tomek, sam pisałeś o tym w innym poście zdaje się, żeby nie mylić "interesu życia" z "normalnymi" cenami zegarków ;) ...

Wiem ale idę z trendem jak wszyscy tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@clusca

Dzięki za linkę. ;)

Kupowałeś tam już coś, pewny sklep?


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz jak wielu, wsadzić do sejfu i wyciągać tylko do zdjęć w białych rękawiczkach, masce i czepku :P

Zapomniałeś o opasce antyelektrostatycznej i odizolowanym pomieszczeniu wyposażonym w system klimatyzacji z filtrami absolutnymi ULPA o klasie filtracji U17 ;)

 

@Jogi

Coś tam chyba kupowałem, bo przychodzi mi ich newsletter na maila. Można płacić PayPalem więc w sumie nie powinno być problemu z ewentualnym odzyskaniem kasy.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z głośnością alarmu w GMW? Podobnie jak w innych zakrętkach typu DW-5030?


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o poziom natężenia emitowanych dźwięków GMW-B5000 niestety nie należy do czołówki w G.

A tak prosto z mostu: GMW-B5000 jest cichy, a w porównaniu do DW-5035 - bezszelestny ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhm, dzięki chłopaki. :P


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zgadzam się z ortodoksyjnym Marcinem :D

:D

 

i cyk

 

UMCrh6P.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was kod rabatowy do watchia.com?

Kodu nie mam, ale kiedyś do nich pisałem w sprawie ewentualnego rabatu i dostałem mailem link do interesującego mnie produktu, który obniżał cenę o jakieś 10%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.