Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Czy dobrze odczytałem że zegarek "urodził się" 11 października 2019 r ?

 

No nie tak do końca - znaczy że dekiel wtedy tajskie dzieci zrobiły, a że to był piątek wiec wszyscy się spieszyli do domu bo impreza miała być z okazji międzynarodowego Dnia Dziewcząt (Day of the Girl Child) więc... to źle wróży  :ph34r:


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he, pocieszyłeś kolegę :)

Liczę że się wystraszy i będzie chciał sprzedać za 1/3 ceny ;):D :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@murcins Marcin, tak ich nie naładujesz... ;)

Ale przyznaję, że z tej strony wyglądają niemal tak samo interesująco, jak od frontu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@murcins Marcin, tak ich nie naładujesz... ;)

Dupska niech wygrzeją chociaż :P

 

Na pewno lusterko ma położone pod stolikiem :P

haha :D

uDN9XLF.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie tak do końca - znaczy że dekiel wtedy tajskie dzieci zrobiły, a że to był piątek wiec wszyscy się spieszyli do domu bo impreza miała być z okazji międzynarodowego Dnia Dziewcząt (Day of the Girl Child) więc... to źle wróży  :ph34r:

 

nie przeszkadza mi to :)

Liczę że się wystraszy i będzie chciał sprzedać za 1/3 ceny ;):D :D :D

He He Daito, ten sikor nie jest na sprzedaż, noszę go na ręku, podoba mi się, pasuje, ma dobre podświetlenie, stare tradycyjne a nie jakaś dioda która się pali jak żarówka w rogu płatnego kibla na dworcu.

IMG 20200409 224831

Aktualizacja czasu przez radio....zawsze dokładny, już się widzę jak stoję u bukmachera w sobotę przed 16 bo o 16 zaczyna się kolejka większości lig angielskich tych amatorskich też, nerwowo spoglądając na zegarek aby zdążyć puścić kupon...

Składam obietnicę koledze Daito że jak wygram tzw. "kupon wariat" to kupię Ci G-Shocka jakiego będziesz chciał.

"kupon wariat" to wygrana za kupon za 2pln 450 tysi

Edytowane przez plejadianin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Składam obietnicę koledze Daito że jak wygram tzw. "kupon wariat" to kupię Ci G-Shocka jakiego będziesz chciał.

"kupon wariat" to wygrana za kupon za 2pln 450 tysi

Uważaj jakie obietnice składasz, żebyś nie musiał więcej niż połowy wygranej oddać. ;)

 

https://www.g-central.com/pure-gold-g-shock-for-sale-in-2019/

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He He Daito, ten sikor nie jest na sprzedaż, noszę go na ręku, podoba mi się, pasuje, ma dobre podświetlenie, stare tradycyjne a nie jakaś dioda która się pali jak żarówka w rogu płatnego kibla na dworcu.

 

I tak jest dla mnie za duży bo mam tylko 20cm w obwodzie nadgarstka zresztą sam zobacz ;)  :D  :D  :D

 

DSC07241.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z GWX 56 1BJF czy wiecie jak w nim zmienia się częstotliwości odbioru sygnału?

Nie tyle zmienia się częstotliwości, co musisz ustawić właściwą strefę czasową - dla Polski jest to BER. Jak to zrobić, pokazałem na poniższym filmie:

 

https://youtu.be/yrWPcWhfxks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle zmienia się częstotliwości, co musisz ustawić właściwą strefę czasową - dla Polski jest to BER. Jak to zrobić, pokazałem na poniższym filmie:

 

raz wlazłem do tej funkcji, teraz sam nie wiem jak i zmieniłem z 60 na 77 bo tak podobno pracuje nadajnik w niemczech, zegarek aktualizuje się w nocy dopiero za 3 podejściem czyli o 5 rano, nie wiem czy jakbym zmienił do ustawien na 60 to czy lapal by kalibrację za pierwszym razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz wlazłem do tej funkcji, teraz sam nie wiem jak i zmieniłem z 60 na 77 bo tak podobno pracuje nadajnik w niemczech, zegarek aktualizuje się w nocy dopiero za 3 podejściem czyli o 5 rano, nie wiem czy jakbym zmienił do ustawien na 60 to czy lapal by kalibrację za pierwszym razem

Czekaj, czy ja dobrze zrozumiałem? Zegarek ŁAPIE Ci sygnał i chcesz coś zmieniać?

 

Przy słabej propoagacji fal radiowych bywają czasy, kiedy zegarki po dwa tygodnie się nie aktualizują... Zegarek ma być ustawiony na BER i to wszystko (jeśli chodzi o ustawienia zegarka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrozumiałeś bo inne zegarki na tym samym miejscu przy szybie łapią pomiar za pierwszym razem a ten dopiero za trzecim, poza tym wiem że jest taka opcja bo już raz w niej byłem a teraz nie wiem jak tam wejść i to mnie nurtuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Londyn nadaje na 60kHz, Berlin 77,5. Ale to i tak powinno być powiązane z wyborem lokalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrozumiałeś bo inne zegarki na tym samym miejscu przy szybie łapią pomiar za pierwszym razem a ten dopiero za trzecim,[...]

 

No to faktycznie dramat... obstawiam że to jednak przez ten Day of the Girl Child :ph34r:  :D  :D 

 

DSC02360.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosi mnie z zakupem kolejnego g-shocka, jednak z obecnych poza kostkami, są same spore rozmiary.

Znacie może coś zbliżonego do tego modelu i żeby był dostępny ?

CASIO_G-SHOCK_GW-2500BD1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosi mnie z zakupem kolejnego g-shocka, jednak z obecnych poza kostkami, są same spore rozmiary.

Znacie może coś zbliżonego do tego modelu i żeby był dostępny ?

Jeśli nie musi być nowy poszukaj GIEZa GS-1100, GS-1150, GS-1400. Ostatno były na bazarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.