Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Gość feleksc
Dla mnie jest chyba akurat w sam raz.

 

Znalazlej taki site: http://mygshock.com/wiki/Main_Page

Nie wiem czy go znacie na forum wiec na wszelki wypadek zamieszczam.

 

swietna stronka-wszystko o G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Chłopaki, to jak to jest z tymi klawiszami w Gulfmanie G-9100????? Można je wciskać pod wodą??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie nie, chyba tylko oficjalnie we frogmenie można takie rzeczy robić, ale sądzę, że w gulfman i mudman dadzą sobie radę równie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

w mudmanie też można oficjalnie i jestem prawie pewien że gdzieś czytałem że i w gulfie producent na to zezwala ale teraz nie mogę nigdzie takiej informacji znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie nie, chyba tylko oficjalnie we frogmenie można takie rzeczy robić, ale sądzę, że w gulfman i mudman dadzą sobie radę równie dobrze.

 

Oficjalnie można w MUDMANIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie chodzi im oto że jest mud resist i można dusić guziki kiedy jest brudny od błota itp?

 

Ja to generalnie jestem szczęśliwym posiadaczem DW 5600, ale na pewno połaszę się na reismana i mudmana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
teraz taki :P :

 

Feleksc, a co to właściwie za model?? Znasz jego oznaczenia??

Wtedy byłem we Wrocku przed 5 rano :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia fatalne ale może coś zauważycie. To będzie oryginał??? Ile może być warty??

Pzdr

T.

post-19120-0-57306600-1331131880.jpg

post-19120-0-35337700-1331131883.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Tragiczne są te zdjęcia, poproś tego typa z allegro o lepsze bo podróbek Frogmanów jest sporo i po tym nikt się nie jorgnie czy to oryginał raczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia fatalne ale może coś zauważycie. To będzie oryginał??? Ile może być warty??

Pzdr

T.

 

wg. mnie fake...

Ale mieszkanie ładne... :lol:

Słoneczne :P


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie o rózniece między gw200 a gw 225. Wiem, że 225 jest limitowany no i widzę drobne różnice w wyglądzie. Jest cos jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wg. mnie fake...

Ale mieszkanie ładne... :)

Słoneczne :)

 

Wg mnie także podróbka.

Po pierwsze dziwnie wygląda górny wyświetlacz,

po drugie wysyłałem maila z prośbą o lepsze fotki kiedy zegarek był wystawiony po raz pierwszy

i nie otrzymałem żadnego odzewu


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak wyłączyć w GW 9000 te literki przy przełączaniu funkcji zegarka?Jak mam na ten przykład ochotę zobaczyc ile czasu odmierzył już stoper, to zanim pokaże mi na dole wyświetlacza ile minęło godzin, przez jakieś trzy sekundy będą tam literki STW. Da sie to wyłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja.

 

mam pytanka. Wyskrobałem ze szuflady mojego starego GShocka DW 002. Elektronika jest ok ale rozpadła się osłona gumowa na koperte. Ma ktoś jakieś namiary gdzie mogę ją kupić lub może ktoś chce sprzedać. Dzięki za info.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heja.

 

mam pytanka. Wyskrobałem ze szuflady mojego starego GShocka DW 002. Elektronika jest ok ale rozpadła się osłona gumowa na koperte. Ma ktoś jakieś namiary gdzie mogę ją kupić lub może ktoś chce sprzedać. Dzięki za info.

Pozdrawiam

 

 

taki?

 

 

b487_12.JPG

baa2_12.JPG


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś może jak wyłączyć w GW 9000 te literki przy przełączaniu funkcji zegarka?Jak mam na ten przykład ochotę zobaczyc ile czasu odmierzył już stoper, to zanim pokaże mi na dole wyświetlacza ile minęło godzin, przez jakieś trzy sekundy będą tam literki STW. Da sie to wyłączyć?

 

Te 3 litery informuja Cie, ze wszedles w opcje stoper i wedlug mnie nie da sie ich wylaczyc.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te 3 litery informuja Cie, ze wszedles w opcje stoper i wedlug mnie nie da sie ich wylaczyc.

 

 

Szkoda, wkurza mnie ta opcja jak cholera, jest to jedyna wada Mudmana jaką zauważyłem, ale za to dość uprzykszająca mi życie...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taki?

 

 

b487_12.JPG

baa2_12.JPG

 

Właśnie taki. Masz jakieś namiary? Tylko ja miałem czarno szarą osłonę, ta czerwona mnie trochę odstrasza. Daj znać jakby co ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO LAWNOWERMAN.

 

Sry ze na ogóle ale mi coś nie działa PM.

 

Te linki co mi podesłałeś to są do pełnych zegarków a ja potrzebuje tylko gumową obudowe bo reszta jest oki. Daj znać jakbyś miał jakieś namiary to chętnie kupie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare razy na forum trafilem na wypowiedzi w stylu zegarek kupiony za ganica to brak gwarancji zibi. Do czego potrzebna jest ta gwarancja? Czyzby G-Shock sie psuly? Czy ktos z Was spotkal sie z taka sytuacja zeby g-shock mial awarie? Swoja droga skoro '"twardziele" sa tak wytrzymale na urazy mechaniczne to czy gwarancja zibi uznaje gwarancyjne naprawy rozbitych szkielek, zmiazdzonej obudowy itp? Wydaje mi sie, ze w jakims stopniu powinna. Czy jest o tym jakas wzmianka w gwarancji?


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, wkurza mnie ta opcja jak cholera, jest to jedyna wada Mudmana jaką zauważyłem, ale za to dość uprzykszająca mi życie...:/

 

W pewnym sensie masz racje, bo chcialbys od razu zobaczyc jaki jest czas na stoperze, a tu STW, please wait 3 sec. Tyle, ze moze sie znalezc ktos dla kogo bedzie to zaleta.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale mogli to przynajmniej skrócić...Czy do przeczytania trzech liter jest potrzebne aż tyle czasu?Dali plamę z tą funkcją, no chyba że jednak da sie to wyłączyć..Netruner sie zna.Netruner da się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem, ze kazdy z Was jak kupowal g-shock to dostawal zegarek w takiej fajnej metalowej puszcze, a moj byl w kartoniku z plastikowa podstawka, ktorej wystawia sie zegarki w sklepie w gablotach. Ciekawe dlaczego? Zegarek na pewno oryginalny, nie z przeceny.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.