Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

http://forums.watchuseek.com/attachment.php?attachmentid=1395011&d=1393155520

http://forums.watchuseek.com/f17/g-shock-rangeman-gw-9400-1-parts-broken-off-988963.html

My tu o problemach w G a Kolega z jakimś brudasem wyjeżdża  :P

No i właściciela zegarka nie chciałbym poznać  ^_^  

To nie mój zegarek, więc spokojnie :D

to chyba też jest brud co?

post-77904-0-21639300-1478599439_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syf jak się patrzy  ^_^

 

Arthoor, u nas też był taki przypadek.

Ten z Wus-a to pękł przy robieniu pompek a ten przypadek u nas przy wywrotce  -_-

To nie przypadek, lecz wada konstrukcyjna i tyle.

Zdejmij pasek i obejrzyj sobie jak to wygląda  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Może wystarczy zmienić obudowę i pasek? :)

 

Żółty to intensywny kolor, robi WOW (zwłaszcza przy twoim wyświetlaczu z oliwki, w pozytywie w ogóle do mnie nie trafia takie połączenie), ale może już się opatrzył? 

Masz rację. Dodatkowo trochę szkoda nosić mi ten żólty zestaw pod ubraniem, bo jak nic nałapie przebarwień.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

też prawda, innych też nie noszę, więc ostatecznie nie ma co się frasować...  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to mamy sprawę wyjaśniona :)

Fakt różnica w cenie jest :)ale i jak jestem za Romanem ;)

Różnica w cenie jest więcej niż znaczna. 9300 z cłem i VAT wyjdzie ok 1200-1300 zł a Romek 1800-1900zł, Wyjaśnij mi za co warto dopłacić te 600-700zł Twoim zdaniem :)

 

Dokładnie zależy jakiego Romana chcesz kupić i jakiego 9300 ( jak camo to będzie to mniej więcej taka sama cena jak black czy green olive 9400 ) 9400 w Krakowie możesz utargować do 1000 w happy time , na my Casio masz za 999pln ( green ) czarny był na bazarku za 880 więc cenowo jest podobnie.

No teraz doczytałem że 9400 też camo :) to wtedy różnica jest spora .

Na ebay z PL sklepu był niedawno jeszcze nowy z przesyłką free 9400 camo ( carbon fiber ) za 1500 ( ze sklepu ) też fajna opcja.

nie masz linku, co? :(

 

Syf jak się patrzy  ^_^

 

Arthoor, u nas też był taki przypadek.

Ten z Wus-a to pękł przy robieniu pompek a ten przypadek u nas przy wywrotce  -_-

To nie przypadek, lecz wada konstrukcyjna i tyle.

Zdejmij pasek i obejrzyj sobie jak to wygląda  ;)

a na gwarancji to naprawiali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nawet złotówki bym nie dał za jakieś camo a niestety za to płacisz i to słono.

To,że Roman jest lepszy technicznie od 9300 to nie ulega wątpliwości ,nie chce mi się podawać różnic można to w pięć minut znaleźć, ale aż takiej różnicy w cenie to nie rozumiem .

Jeśli nie potrzebujesz tego co oferuje Roman to nie ma sensu płacić tyle za zegarek, ale płacić tyle, to chociaż ,jak dla mnie solar i radio musi mieć.

 

Co do gwarancji to nie naprawia,bo to uszkodzenie mechaniczne jest .

 

Miałem i 9300 i inne G a i skończyło się na Romanie którego ostatnio noszę 24h na dobę.

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nawet złotówki bym nie dał za jakieś camo a niestety za to płacisz i to słono.

To,że Roman jest lepszy technicznie od 9300 to nie ulega wątpliwości ,nie chce mi się podawać różnic można to w pięć minut znaleźć, ale aż takiej różnicy w cenie to nie rozumiem .

Jeśli nie potrzebujesz tego co oferuje Roman to nie ma sensu płacić tyle za zegarek, ale płacić tyle, to chociaż ,jak dla mnie solar i radio musi mieć.

 

Co do gwarancji to nie naprawia,bo to uszkodzenie mechaniczne jest .

 

Miałem i 9300 i inne G a i skończyło się na Romanie którego ostatnio noszę 24h na dobę.

czyli nie warto tyle płacić za kolor w skrócie. Ja mam malutki nadgarstek... mam obawy, że będzie Romek za duży. Podstawowe kolory 9300 czy 9400 mi się nie podobają, więc muszę szukać "udziwnień" :(

Nie żartuj  ^_^

Wada fabryczna, ale nikt się przyznać nie chce. i weź daj taką kasę  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 9300 i 9400 wymiarowo są takie same z tym że romek wygląda lepiej, ma ładniejszy kształt.

9300 jest okrągły i wygląda jak kupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 9300 i 9400 wymiarowo są takie same z tym że romek wygląda lepiej, ma ładniejszy kształt.

9300 jest okrągły i wygląda jak kupa.

I GW-9400 jest odczuwalnie cięższy. Jak dla mnie to też na +, 500+ :)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tu nie ma żadnego problemu .

Jest temat to sobie gadamy.

Jeden woli to drugi tamto.

To Tobie się ma podobać i tyle.

Twoje pieniądze i na jaki zegarek je wydasz taki będziesz miał :)Tylko czasem warto też poznać zdanie innych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozpisaliście :huh:

 

U mnie taka "nowość"

DW-9005V-2VS Heavenly High

 

df8f9984fde402efmed.jpg

 

Dziwna z nim historia.

Model z 1999 roku i pojawił się tylko w Europie (trzy wersje kolorystyczne i wszystkie w negatywie)

W oficjalnych spisach G nie występuje i bardzo mało o nim informacji w sieci.

Czyżby jakaś próba ożywienia DW-004? :unsure:

Pasek i moduł bardzo podobne.

 

Jak na negatyw to całkiem z nim nieźle i jest MEGAwygodny na tym pasku

(GitBit - dzięki za klamerkę:) )

 

Paski - Bransolety 9:0 :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 9300 i 9400 wymiarowo są takie same z tym że romek wygląda lepiej, ma ładniejszy kształt.

9300 jest okrągły i wygląda jak kupa.

coś w tym jest dlatego jak już 9300 to w negatywie, mniej kupą zajeżdża :D

 

I GW-9400 jest odczuwalnie cięższy. Jak dla mnie to też na +, 500+ :)

dla mnie na minus... muszę sprawdzić różnicę

 

Przecież tu nie ma żadnego problemu .

Jest temat to sobie gadamy.

Jeden woli to drugi tamto.

To Tobie się ma podobać i tyle.

Twoje pieniądze i na jaki zegarek je wydasz taki będziesz miał :)Tylko czasem warto też poznać zdanie innych ;)

I dlatego tu jestem :) coraz bardziej ciągnie mnie do Romka :P czas zbierać kasę. przynajmniej te 1200zł muszę mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może niezbyt dokładnie się wyraziłem. Chodzi mi o zegarki serii Master in Desert Camouflage a dokładnie Mudman GW-9300DC-1JF lub ewentualnie Rangeman GW-9400DCJ-1JF. Ceny jakie znalazłem to odpowiednio: 228$ oraz 356$ więc różnica jest :)

Nie wiem czy widziałeś, ale na bazarku jest Mudman, którego szukasz tylko ta cena.. ;)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widziałeś, ale na bazarku jest Mudman, którego szukasz tylko ta cena.. ;)

tak tak, widziałem. Cena kosmos... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syf jak się patrzy  ^_^

 

Arthoor, u nas też był taki przypadek.

Ten z Wus-a to pękł przy robieniu pompek a ten przypadek u nas przy wywrotce  -_-

To nie przypadek, lecz wada konstrukcyjna i tyle.

Zdejmij pasek i obejrzyj sobie jak to wygląda  ;)

 

Ja się już nauczyłem , pompki siłownia itp . albo ściągam zegarek albo osuwam go niżej nadgarstka żeby naprężeń nie było , przy zwykłych teleskopach wyrwie pasek z koperty, przy wkręcanych jak w 9400 faktycznie może to wyłamać bo śrubka nie puści ( miałem tak w DW 6600 parę razy wyskoczył pasek z teleskopem aż wyrobiła się dziurka do tego stopnia że czasem sam już przy mocniejszym zgięciu wyskakiwał ) 

 

Nie chcę zdejmować paska specjalnie , może przy okazji :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było, to przywitam się nowym nabytkiem :)

 

IMG_20161108_195115_zpsiecwjwpj.jpg

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.