Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Fajny filmik i jaka kreatywność   :D  ale czołgu to żaden zegar nie wytrzyma  :o

 

Nie wiem na ile można wierzyć w ten film.. ale myślę, że jeśli nie ten to inny, jakiś z pewnością się oprze ;) Mam nawet kilku kandydatów ;) Nie potrafię teraz ad hoc odnaleźć filmu luminoxa, ale jeden z pewnością przetrwał takie testy na twardej nawierzchni pod klasycznym Abramsem ;) 

 

https://www.youtube.com/watch?v=8_Kf4MuYsME

 

Edytowane przez trokpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Zależy jaki czołg, może miał gumowe gąsienice   :P

Edytowane przez Capri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile można wierzyć w ten film.. ale myślę, że jeśli nie ten to inny, jakiś z pewnością się oprze ;) Mam nawet kilku kandydatów ;) Nie potrafię teraz ad hoc odnaleźć filmu luminoxa, ale jeden z pewnością przetrwał takie testy na twardej nawierzchni pod klasycznym Abramsem ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=8_Kf4MuYsME

 

https://www.youtube.com/watch?v=R5YqU0ushbQ

Gwarantuję moją reputacją, że film jest prawdziwy. Myślę, że żaden zegarek ułożony w taki sposób pod gąsienicą nie przetrwa takiego spotkania ;)

Z tym Kettlem chciałem pokazać, że nijak ma się jazda samochodami po zegarkach, czysta stal to jest to ;) opony jednak amortyzują "uderzenie"

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o Twój film, tylko o "cytowane" przeze mnie. Takiego ułożenia żaden zegarek nie przetrwa, ale coś mi mówi, że gdybyś nie rozbił go czajnikiem pod czołg podłożyłbyś w innej pozycji ;) Mylę się ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Pojazdy gąsienicowe mogą poruszać się po nawierzchniach niestabilnych takich jak błoto, śnieg czy sypki piasek. Jest to możliwe ponieważ gąsienice rozkładają ciężar pojazdu na większym obszarze niż koła. Dzięki temu nacisk przypadający na jednostkę powierzchni w przypadku pojazdu gąsienicowego jest mniejszy niż w przypadku pojazdu kołowego o tej samej masie. Dla przykładu czołg M1A2 Abrams o masie bliskiej 72 ton, wywiera nacisk powierzchniowy porównywalny z człowiekiem stojącym na jednej nodze. 

 

Ale wydaje mi się, że zegarek przed ostatnią próbą  osłabiło bardzo brak szkiełka i naruszona koperta

Edytowane przez Capri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o Twój film, tylko o "cytowane" przeze mnie. Takiego ułożenia żaden zegarek nie przetrwa, ale coś mi mówi, że gdybyś nie rozbił go czajnikiem pod czołg podłożyłbyś w innej pozycji ;) Mylę się ? ;)

Ok sorki, źle zrozumiałem. Z tym ułożeniem to pewnie najpierw byłoby na płask, później dopiero Tak jak na filmie :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Pojazdy gąsienicowe mogą poruszać się po nawierzchniach niestabilnych takich jak błoto, śnieg czy sypki piasek. Jest to możliwe ponieważ gąsienice rozkładają ciężar pojazdu na większym obszarze niż koła. Dzięki temu nacisk przypadający na jednostkę powierzchni w przypadku pojazdu gąsienicowego jest mniejszy niż w przypadku pojazdu kołowego o tej samej masie. Dla przykładu czołg M1A2 Abrams o masie bliskiej 72 ton, wywiera nacisk powierzchniowy porównywalny z człowiekiem stojącym na jednej nodze.

 

Ale wydaje mi się, że zegarek przed ostatnią próbą osłabiło bardzo brak szkiełka i naruszona koperta

Bardzo ciekawe fajnie się czyta takie wpisy :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok sorki, źle zrozumiałem. Z tym ułożeniem to pewnie najpierw byłoby na płask, później dopiero Tak jak na filmie :)

 

Myślę, że po pierwszym przejeździe "na płask" ciężko by Ci było go postawić jak na filmie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli Abrams przejedzie Ci po nodze to tak jakby nadepnela Cię partnerka w tańcu ?

zależy jaka partnerka  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matej, horror jak u Hitchcocka. Czołg musiał mieć kilka podejść, na raz nie dał rady.

 

Dzisiaj miałem przyjemność pierwszy raz, na kilka sekund założyć GST. Pierwsze wrażenie, duży. Porównanie z GW-5610 i Ray'em. Tarcza przez szkło wyglądała super. W porównaniu do innych zegarków, które są "płaskie" ten miał jakąś głębię. Innymi słowy, wszystkie są w 2d a ten 3D. Jedyne co jeszcze sprawdziłem to podświetlenie. Nie robi zbyt dobrego wrażenia. Jak ono wypada w użytkowaniu?

 

Na koniec anegdota. Poprosiłem Panią w sklepie aby podała mi GST a przyniosła Romka...

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matej, dobra robota! Fajnie ogląda się takie produkcje :)


Również czekam na test GWG :) A może Q? :P


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Matej, horror jak u Hitchcocka. Czołg musiał mieć kilka podejść, na raz nie dał rady.

 

"Ptaki" to było kino Echch.

 

 

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Matej, dobra robota! Fajnie ogląda się takie produkcje :)

 

Również czekam na test GWG :) A może Q? :P

Dziękuję

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matej, super filmik, choć muszę przyznać, że w pewnym momencie zrobiło mi się trochę przykro :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matej, super filmik, choć muszę przyznać, że w pewnym momencie zrobiło mi się trochę przykro :(

Wiem, przecież to zegarek, ale tak miało być-to było dla mnie mega wyzwanie, dzięki Wojtek

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matej, mam mały niedosyt po filmie, a to oznacza, że z niecierpliwością czekam kolejne z serii testujących. dobrze się ogląda kogoś kto jest pasjonatem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matej, mam mały niedosyt po filmie, a to oznacza, że z niecierpliwością czekam kolejne z serii testujących. dobrze się ogląda kogoś kto jest pasjonatem. :)

Dziękuję :)

No to faktycznie zaczynam zbierać kasę bo kolejnego już raczej nie dostanę :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

No to faktycznie zaczynam zbierać kasę bo kolejnego już raczej nie dostanę :)

Wysłane przy użyciu Tapatalka

może jakaś ściepa forumowa? ;)

bo oglądać to każdy by chciał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jakaś ściepa forumowa? ;)

bo oglądać to każdy by chciał :D

Haha dobre

Kosztowało mnie to bardzo dużo pracy/czasu/ musiałem poprosić o pomoc - sam bym sobie nie poradził. Było to dla mnie dość trudne do zorganizowania zadanie.

Pozdrawiam rafiola

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha dobre

Kosztowało mnie to bardzo dużo pracy/czasu/ musiałem poprosić o pomoc - sam bym sobie nie poradził. Było to dla mnie dość trudne do zorganizowania zadanie.

Pozdrawiam rafiola

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Może tym razem do testów g-7900 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mały problem się pojawił w moim gpw-1000,data nie centruje się z okienkiem,dół jest lekko ścięty,ktoś wie jak temu zaradzić

post-72281-0-88602800-1504177061_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.