Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !

Recommended Posts

Ale czy ja gdzieś napisałem, że stal nie łapie rys? Użyłem słowa "bezsensowny model" (czy coś w tym stylu), bo G zostały stworzone do innych zastosowań niż blink blink, a ten jak słusznie zauważył jeden z kolegów- do "załadunku węgla się nie nadaje"- a "prawdziwy" G i owszem. Nie chce mi się już dyskutować na temat użytkowania i zastosowań G serii. Mi się zwyczajnie ten model podoba i choć jest mega niepraktyczny to będę go miał, bo chcę i mam taki kaprys. Jednego metalowca już mam to dlaczego by nie spróbować z moimi ukochanymi G w kształcie kostki?

Zostały stworzone do mierzenia upływu czasu. Ponadto zegarek jest biżuterią i nie ma w tym nic bezsensownego, że jest stalowy i polerowany.

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł niesioną prądem Wszechświata.

A co za problem zdjąć z ręki przy jakiejś cięższej robocie.

Gi to nie Patek żeby na niego chuchać

Zacny G z tego rycha! Jeden z dwóch zegarków, którego żałuję do dziś, że poszedł w świat...

Dzięki! Z ostatnich zakupów został tylko Riesman i na długo zagrzeje miejsca!

Mudman, też ma to coś, ale przy mojej posturze i nadgarstku to już niestety za gruba ryba.

Myślę za to że g9000 jeszcze kiedyś wpadnie. Chyba że się trafi dw 9900 ;)

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

jakiś dziwny kształt ma :)

MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Trafił mi się świetny egzemplarz. Od miesiąca chodzi jakby miał WC. Super :)

TOydPAh.jpg

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Boldr, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oceanx, Phoibos, Zelos

Trafił mi się świetny egzemplarz. Od miesiąca chodzi jakby miał WC. Super :)

TOydPAh.jpg

Miałem tak w kingu BB, ustawiłem go raz, po kilku miesiącach sprawdziłem i względem atomowego odchylka wynosiła +-1,5s Edited by murcins

Zapraszam do polubienia mojej strony >> G-shock Collection na FB lub Instagram   :D

Miałem tak w kingu BB, ustawiłem go raz, po kilku miesiącach sprawdziłem i względem atomowego odchylka wynosiła +-1,5s

,..mam podobnie, ale nie jest to Gshock, a zwykle casio AE1200 po paru m-cach +/- 1 do 2 sek.

najdokładniejszy Gshock bez WC to G2900 do 4 sek na m-c. reszta miesci się w fabrycznej normie od 8 do 15 sek,tu najgorzej wypada DW5600 dodaje wlasnie rowne 15 sek.

Znowu mi podszedł ;)

20180424_133706_p.jpg

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown