Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz zobaczyłem Frogmana - jezu, co za brzydal

Założyłem - bleeeee, jaki on... Ej, fajny nawet :D
A ostatnio coś mi się ,,chciej" włącza jak je widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dopeman To masz jeszcze do kompletu ode mnie parę porównawczych dwóch czarnuchów.f53c15d115c52fda2d5064e0253b7769.jpgbc5aad2ee42f911156cbf7593c4d3b59.jpgac23f1e112a5cac8e5da5450300772ef.jpge76f77ccabb0ef96224096cf0a0707a0.jpgfe6b1e420d9dad4ad9e966fb4f7f0936.jpgb9a524c9712253db2d8e3b69b40b3eb6.jpg34b6e0c826aecbf4150984c01664b320.jpg0ee537d75213ad6c8c7def4a38c16ef5.jpg2dada0dab58ca8368cdc5f6bf47c1d99.jpg9746d3b8dd1679ed7d04361f5958d830.jpgfc7ead5592f7f5f085c11e374a86ef66.jpgcd3b0730db23afc0a95e04e02bf64e3d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

To akurat najmniejszy model Froga.

Reszta modeli zazwyczaj jest dużych rozmiarów.

Pierwszy raz zobaczyłem Frogmana - jezu, co za brzydal

Założyłem - bleeeee, jaki on... Ej, fajny nawet :D

A ostatnio coś mi się ,,chciej" włącza jak je widzę

Właśnie zbadałem ten model i jego wymiary no i 'zachrowałem'. Oczywiście, podobnie jak z Riesmanem - nieprodukowany :) Ale może to i lepiej, większe wyzwanie, a jak się upoluje to i radość większa. Myślę że zepchnął na drugi plan GG 1000.

 

@dopeman To masz jeszcze do kompletu ode mnie parę porównawczych dwóch czarnuchów

Dziękuję. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane :D

fca5acf8922cad357ce6bd67358691d2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Trochę przeglądam forum ale dopiero teraz założyłem konto. Postanowiłem wyposażyć się w pierwszego g-schocka (do tej pory timex expedition). Po wizycie w sklepie i sprawdzeniu co jak wygląda mi na ręku chyba skłaniam się ku serii GST a szczególnie GST-W120L (fajny pasek i ciekawy kolor) i GST-W100G (bo jest wersja czarna jak moja muzyka, kawa i dusza ;p). Nie przymierzałem tych dokładnie ale tej samej wielkości i kształtu. Poza wyglądem podoba mi się w nich tough solar i multiband. 

 

Z okazji mnogości modeli zegarków g-shock i funkcji oferowanych przez różne modele nawet nie próbowałem ogarnąć wszystkiego. Stąd moje pytanie, czy te dwa modele są polecane, czy któryś z nich jest lepszy od drugiego i czy coś podobnego w podobnej cenie jeszcze może mnie zainteresować? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GST-W100G jest z pierwszej generacji GST. GST-W120L jest to kolejny wypust tej serii, różniący się jedynie zmienioną tarczą, indeksami oraz wskazówkami. Wszystkie funkcje są te same, więc nie możemy tu mówić o szeregowaniu tych modeli w kwestii lepszy/gorszy. Decyduje gust, z którym jak powszechnie wiadomo się nie dyskutuje ;) Dodam tylko, że w serii GST wyświetlacze występują w wersji pozytywnej i negatywnej. Panuje opinia, że negatywy są mniej czytelne. Ale moim zdaniem są bardziej dyskretne, bo nie wybijają się ponad ciemne (zazwyczaj) tarcze. Ja mam negatyw w swoim GST-W110D-1AER i nie narzekam na czytelność, zwłaszcza, że informacje na wyświetlaczach nie są krytyczne w kontekście przekazywanej treści. Jeszcze słowo o bezelach. W obu podanych przez ciebie modelach bezel jest plastikowy. Są modele, jak np. wspomniany wcześniej GST-W110D-1AER, w których bezele są metalowe. Imo są one szlachetniejsze i bardziej efektowne... ale... jako się rzekło, de gustibus non est disputandum... Poza tym są to świetne zegarki, pod względem funkcji, jak i designu. Mój ma u mnie dożywocie. Noszę go prawie 1,5 roku i dalej cieszy. Nie wiem jaki masz obwód nadgarstka, ale jest to dość duży zegar. Wiedz, że dla posiadaczy mniejszych nadgarstków jest seria GST-300. 

 

EDIT: Aha, i zerknij koniecznie na serię gst-b100... tu co prawda nie ma waveceptora, ale jest za to BT... 

Edytowane przez pompek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-SHOCK GMW-B5000 dostępne w pre-order na ebay. Cena powalająca - $880 za wersję srebrną. Do tego opłaty. Szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-SHOCK GMW-B5000 dostępne w pre-order na ebay. Cena powalająca - $880 za wersję srebrną. Do tego opłaty. Szkoda

 

wystarczy poszukać i proszę .. https://www.tictacarea.com/fr/montres-casio-g-shock/casio-gmw-b5000d-1er-montre-casio-g-shock-gmw-b5000d-1er?gmc_currency=9&fzcountry=CH&gclid=EAIaIQobChMI-bbu0beo2gIV0-EbCh0V_QsDEAEYASADEgJcYvD_BwE

 

dla mnie?  nie, bo alergik w szerokim spektrum,wiec w metalu odpada. spokojnie poczekam na wersje w plastiku, a będzie taka.  

Edytowane przez starzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, to weź i tam zamów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 nie wiem jak do Polski,ale gdybym miał taka potrzebe to do mnie, tu gdzie mieszkam dojedzie,. :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak do Polski,ale gdybym miał taka potrzebe to do mnie, tu gdzie mieszkam dojedzie,. :P

Mhm. Nie mają go na stanie. Co oczywiście mnie nie dziwi, bo japońska premiera planowana jest na piątek. Ale nie widzę też opcji zamówienia pre order.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że tak. Ciekawe, czy faktycznie będą go mieli w tej cenie (i tak w sumie nie niskiej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie znają jeszcze oficjalnej ceny, więc tylko zaznaczają teren, ale to trochę takie niepoważne, bo wygląda jakby szukali frajera, który się na taką cenę złapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój też wczoraj jeździł naszymi kolejami. :)97730f2644715679d6a42904123bb838.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

jestem nowy na tym forum i chciałbym się zapytać o opinie na temat zegarka ga-1100 jakie jest wasze zdanie na jego temat 

 

ogólnie szukam jakiegoś fajnego zegarka do 1000 zł ze wskazówkami i wyświetlaczem i nie jestem pewny co do tego zegarka bo mieszkam na wsi i czy dałby sobie rade w takich warunkach kurz,wstrząsy itp :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy w dobrym dziale o to pytam więc od razu przepraszam jeżeli działy pomyliłem. Mam problem z swoim zegarkiem otóż to że moja dziewczyna wzięła zegarek i ... no po klikała różne przyciski no i wszystko jest wywrócone do góry nogami a w domu nie mam instrukcji ;_; a na internecie nie mogę znaleźć odpowiedzi jak wyłączyć tryb samolotowy i opcje MUTE a no i miga mi HANDS ale nw o co z tym chodzi. Mój zegarek to G-Shock gba 400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.