Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wyglada na oryginał?

Zdjęcia słabe, ale wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może ma gg-1000? Jestem ciekaw jak wypada wielkością w porównaniu z takim np. Ryśkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może ma gg-1000? Jestem ciekaw jak wypada wielkością w porównaniu z takim np. Ryśkiem?

 

GG-1000 jest gabarytów zbliżonych do GWG-1000 wiec to kawał zegara - na łapę 20 +

 

Zdjęcia z sieci.

hqdefault.jpg

 

hqdefault.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

To prawda, to już klocki są. Chociaż leżą w miarę fajnie na nadgarstku, mimo wszystko jest bardzo wysoki i zegarek wydaję się ogromny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się bać :) Tomek nosi GWG chyba na 18 cm i daje radę. Najlepiej przymierzyć w sklepie na początek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może ma gg-1000? Jestem ciekaw jak wypada wielkością w porównaniu z takim np. Ryśkiem?

Tylko zanim się zdecydujesz na GG-1000, najpierw obejrzyj film Mateja o awaryjności tego zegarka. Ja miałem to samo w PRG-280 - tam jest ta sama elektronika, co w GG-1000. Dozbieraj i weź GWG-1000. Będziesz na 100% zadowolony. Na mojej łapie 18cm leży wyśmienicie, parę wiele razy wrzucałem to swoje zdjęcia nadgarstkowe, to już nie będę dublował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Miałem go jakiś czas i faktycznie nie ma się czego bać, zegarek jest bardzo fajny. Ale mimo wszystko lepiej nosić go latem kiedy nie ma się długiego rękawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! GWG wydaje się dużo większy od GG, no i dużo droższy.. Rozochociłem się po zakupie Riesmana, ponieważ kompletnie nie wydaje się za duży na mój nadgarstek. Zajrzę do jakiejś galerii, może akurat będzie to sobie sprawdzę i GG i GWG :)

Te zdjęcia z sieci już widziałem, ale nie mam punktu odniesienia, bo jedyne G jakie miałem i mam to gw5600 i Riesman. Natomiast na wielu innych, GWG wygląda jakby do noszenia na łydce nie na ręce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia z sieci już widziałem, ale nie mam punktu odniesienia, bo jedyne G jakie miałem i mam to gw5600 i Riesman. Natomiast na wielu innych, GWG wygląda jakby do noszenia na łydce nie na ręce ;)

No to mnie zmobilizowałeś :) Pragnę tylko zaznaczyć że choć mam łapę 20 - 21cm w nadgarstku to ostatnio częściej GW-9200 noszę - Szanowna mi pożycza bo to jej zegarek jest ;)

DSC07321.jpg

 

DSC08876.jpg

 

DSC00014.jpg

 

DSC00011.jpg

 

DSC00015.jpg

 

DSC00013.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwg to tak jakbyś założył dwie kostki i do tego jeszcze jednego risemana :P jest bardzo duży ale też wygodny. Zdjęcia różnicy nie pokażą.

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@murcins @daito dzięki wielkie! GWG i king są gigantyczne :D W wygodę nie wątpię i przypuszczam że GWG też by mi się wygodnie nosiło, ale chyba do mojej wątłej postury taka busola nie pasuje.

 

Nie mniej nie omieszkam przymierzyć jak tylko będzie okazja ;)

 

Riesman i kostka są super wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gwg dobrze lezy na nadgarstku 18-18,5 cm. Poprzez specyficzną konstrukcję na większym nadgarstku moze byc niewygodny. Te narożniki poddają sie w niewielkim zakresie.

 

d42e064eb69129b41025a1abec12194e.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

18,5cm

 

2b43fff6c0e800dd0ca1b4ffd2e0e456.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na większych też jest wygodny, no chyba ze ktoś ma "płaską łapę" tylko łatwo można nim dupnąć o wszelkie futryny i takie tam, o schowaniu pod mankietem też można zapomnieć bo jest mocno przerośnięty.

Ogólnie nosi się go bardzo dobrze - mnie przeszkadzają wskazówki które utrudniają odczyt wyświetlacza, o ile ktoś nie korzysta zbyt często ze stopera i barometru i innych "bajerów" które czyta się z wyświetlacza to będzie bardzo z tego zegarka zadowolony - w GPW, MTG i GWF irytowało mnie że te zegarki "odstają" na łapie jak "decha". W sumie rozważałem wywalenie GWG na bazarek kilka razy ale zawsze jak na łapę zakładałem to mi ochota na sprzedaż przechodzi - w celu wyeliminowania problemu przeszkadzających wskazówek "zanabyłem drogą kupna" PRW-2500 i ... dalej się zastanawiam czy się pozbyć czy zatrzymać... :D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadgarstek 18-18,5 i dosyć płaski. Niestety gwg jest dla mnie niewygodny. Najlepiej chyba jak ręka jest o przekroju rury :-)

Edytowane przez pmedela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żabka mała DW-9900

1e944e15a0d0c421b6e048c552c40ac6.jpg91c37a371a92e459eb9cbc7b75d79f31.jpg597bed88c06307cefc3dca29ce17be4c.jpg


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No żaba to też genialny projekt. I też niemały ;)

To akurat najmniejszy model Froga.

Reszta modeli zazwyczaj jest dużych rozmiarów.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.