Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja się BARDZO cieszę, że zaczekałem z zakupem. Niech tylko będzie dostępny to będzie mój jeśli kasa się będzie zgadzała. Miłość od pierwszego wejrzenia dużo mocniejsza niż do wersji z paskiem.

 

 

post-101450-0-61136800-1534611389_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może cena???

Chodzi o to, że wyższa niż GPW 1000?

Edytowane przez Kot20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 2740 a na fotce czerwony gwg 1000


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest OK, znaczy życzą sobie tyle za czerwonego i już a czarny + czerwony znaczy u nich zapewne że jest dwukolorowy a nie że pasek drugi czy coś ...

 

Edit: a przede wszystkim nie ten model zegarka co w opisie bo teraz zauważyłem :P

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Edit: a przede wszystkim nie ten model zegarka co w opisie bo teraz zauważyłem :P

Zdaje się, że od samego początku o to chodziło :)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zdaje się, że od samego początku o to chodziło :)

No tak ale wcześniej mieliśmy nie ten link ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe nad jaką dużą premierą 2019 r. pracują inżynierowie CASIO... Jakieś typy? A może już coś wiadomo? Głównie chodzi mi o serię "Master of G".

W tym roku był nowy Romek, rok temu GPW-2000, a w 2016 nowy Gulf i Żaba.

Myślę, że wcześniej czy później zrobią nową Żabę z podobnym wyświetlaczem jaki ma nowy Romek. Ale na 2019 r. nie mam pomysłu z czym "wyjadą"... Ktoś coś?

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś musiało się pokrzaczyć w trakcie bo ja poszedłem za linkiem zaraz po tym jak pojawił się post od @artsky i już prowadził on do błędnego opisu/fotki :)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a póki co kot wygrzewa się na kocu post-101935-1534694105,4124_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś musiało się pokrzaczyć w trakcie bo ja poszedłem za linkiem zaraz po tym jak pojawił się post od @artsky i już prowadził on do błędnego opisu/fotki :)

To chyba chodzi o mobilny podgląd, cza.i na pełnej wersji jest oK a czasem na mobile ej przenosi gdzie indziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pominąłeś w tym roku nowe MTG ;)

Dokładnie... nowe MTG miałem ostatnio jako zegarek do garniaka na weselu. Rzucał się w oczy Z kilkoma zegarkoholikami zamieniłam słowo... Podobał się. Kuzynowi pokazałem nowe MR-G w internecie z Baselworld 2018 i powiedziałem że kosztuje ponad 30k ... Podobał się ale powiedział, że tyle nie dałby za CASIO Ja też tyle bym nie dał ale zegarek robi wrażenie...

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wersja mobilna eG potrafi czasem przyświrować. Odnośnie nowego MTG czarnego na pasku, można teraz gdzieś wyrwać w dobrej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo teraz. Ja kupiłem we francuskim sklepie za 425,50 EUR. Aż nie do wiary. Teraz zmienili już na 799 EUR. Tutaj jest teraz tylko 10% rabatu z tego co widzę:

https://www.ella-juwelen.at/marken/casio-uhren/g-shock/mtg-metal-twisted-g-shock.html

Trzeba zaczekać chyba

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.