Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Pany ma ktoś może fotkę jak wygląda rangeman na nadgarstku 16,5 - 17 cm. Czaję się na niego a nie mam możliwości przymiarki. Znalazłem w necie kilka zdjęć ale może ktoś na forum ma taką łapkę.

 

2018-08-24 - Your parcel has arrived at a sort facility.
 
Za 3-4 dni Ci pokaże :D
A tak na serio to ja mam 16,5 i pasuje dobrze, mierzony w TT i wyglądał naprawdę spoko - dlatego zamówiłem :rolleyes:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jakieś opinie nabtemat sklepu kaktus24.pl ?

Możesz śmiało robić tam zakupy.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś coś od tego sprzedawcy jakieś "ubranka" albo paski lub inne akcesoria CASIO?

https://allegro.pl/uzytkownik/olivia402?string=casio&order=m&bmatch=baseline-var-fas-1-4-0725

Ciekawi mnie czy faktycznie części są org. CASIO.

Ja chyba kupowałem. Ale pasek condora zamiennik casio. Jak daje opis że sprzedaje zamienniki i ori casio to raczej nie wciska lipy. Poza tym kojarze allegrowicza od dluzszego czasu.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba kupowałem. Ale pasek condora zamiennik casio. Jak daje opis że sprzedaje zamienniki i ori casio to raczej nie wciska lipy. Poza tym kojarze allegrowicza od dluzszego czasu.

Dzięki wielkie

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więcej zdjęć do cholery, bo planuje taki sobie kupić :D

polecam post-101935-1535114167,2323_thumb.jpegpost-101935-1535114174,9828_thumb.jpegpost-101935-1535114184,6527_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

kupiony nowy początkiem roku w niemieckim sklepie za 340 EUR. Była przecena 65% Lubię takie zakupy post-101935-1535114750,3099_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoją żabę7ad083601e10971eda5bd6a3812673dd.jpg47237d65d32ce8f163a40179e4c01117.jpg


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś coś od tego sprzedawcy jakieś "ubranka" albo paski lub inne akcesoria CASIO?

https://allegro.pl/uzytkownik/olivia402?string=casio&order=m&bmatch=baseline-var-fas-1-4-0725

Ciekawi mnie czy faktycznie części są org. CASIO. 

Brałem od niego żółty carbon do romana przez ebay ze zniżka, szybki kontakt i wysyłka bez problemu w 2 dni była u mnie(oczywiście orginalna)

Od razu mówię że u Adama dostaniesz taniej,u niego na ebay była okazja kupić z kodem rabatowym zapłciłem 280 + list polecony :D

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem od niego żółty carbon do romana przez ebay ze zniżka, szybki kontakt i wysyłka bez problemu w 2 dni była u mnie(oczywiście orginalna)

Dzięki za info. Zamówiłem właśnie 1 rzecz

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdziłeś najpierw ceny na e-bejowym koncie tego gościa, bo ceny się różnią czasami.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to żeby żaby nie zdominowały wątku ;)

 

 

 

Ładny ten GW-9300. Szkoda, że w wersji GW już raczej niedostępny.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.