Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Ło matko a po co mu taka "kobyła" pewnie to jaki oficjer od rozkazów ;)

 

Na 100% jakiś gostek "od pokazywania palcem" - ja GWG na skałki zabrałem tylko raz, po kilku minutach wylądował przypięty do szelek uprzęży - przy GWG o założeniu rękawicy "taktycznej" możesz zapomnieć, kolubryna przeszkadza a z zegarkiem na mankiecie, albo na rękawicy "nosiciel" wygląda jak "wieśniak"... :rolleyes: 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% jakiś gostek "od pokazywania palcem" - ja GWG na skałki zabrałem tylko raz, po kilku minutach wylądował przypięty do szelek uprzęży - przy GWG o założeniu rękawicy "taktycznej" możesz zapomnieć, kolubryna przeszkadza a z zegarkiem na mankiecie, albo na rękawicy "nosiciel" wygląda jak "wieśniak"... :rolleyes:

Dokładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/163936,Cwiczenia-policyjnych-antyterrorystow-na-Slasku.html

Tutaj więcej fotek, gdzie można zobaczyć "różnorodność" wyposażenia. Na paru fotach widać jeszcze Dżi. Ciekawie wyglądają "żółto-zielone rękawice taktyczne" pod które GWG spokojnie się mieści. :D

Edytowane przez NIN76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/163936,Cwiczenia-policyjnych-antyterrorystow-na-Slasku.html

Tutaj więcej fotek, gdzie można zobaczyć "różnorodność" wyposażenia. Na paru fotach widać jeszcze Dżi. Ciekawie wyglądają "żółto-zielone rękawice taktyczne" pod które GWG spokojnie się mieści. :D

To jest moja prawa ręka,to jest moja lewa ręka :) na nomexy z kewlarem brakło piniendzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają te zegarki na wyposażeniu i używają ich zgodnie z przeznaczeniem, nie dmuchają i nie chuchają na nie, więc im nie przeszkadzają. Przeszkadza taki zegarek tylko jak się boisz, że go porysujesz, no i wtedy wstyd na forum zdjęcie dać   :P

Edytowane przez seeby

Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego, że idealny do zadań specjalnych byłby Casio F-91W :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego, że idealny do zadań specjalnych byłby Casio F-91W :)...

Dokładnie, brodaci koledzy z Bliskiego Wschodu mogą coś na ten temat powiedzieć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem z watchshop dwa takie same gshocki, odebrałem paczkę otwieram, a tam tylko jedna sztuka... na fakturze 2x. Mieliście podobna sytuacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem z watchshop dwa takie same gshocki, odebrałem paczkę otwieram, a tam tylko jedna sztuka... na fakturze 2x. Mieliście podobna sytuacje?

Ja nie miałem, a trochę tego towaru już od nich nawlokłem. Porób fotki pudełka (rozumiem, że było takie, jak na jeden zegarek?), potwierdzenia zakupu, gdzie masz dwie sztuki i ślij do nich reklamację. Zawsze też możesz zadzwonić na ich infolinię - dziewczyny normalnie gadają po polsku i idzie się z nimi po ludzku dogadać. Kiedyś, jak zamawiałem dwie sztuki, to mi nie naliczyło rabatu na drugą sztukę 15%, ale Pani Kasia zrobiła mi częściowy zwrot na kartę i było git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem, a trochę tego towaru już od nich nawlokłem. Porób fotki pudełka (rozumiem, że było takie, jak na jeden zegarek?), potwierdzenia zakupu, gdzie masz dwie sztuki i ślij do nich reklamację. Zawsze też możesz zadzwonić na ich infolinię - dziewczyny normalnie gadają po polsku i idzie się z nimi po ludzku dogadać. Kiedyś, jak zamawiałem dwie sztuki, to mi nie naliczyło rabatu na drugą sztukę 15%, ale Pani Kasia zrobiła mi częściowy zwrot na kartę i było git.

Zadzwoniłem kazali podesłać fotki przesyłki, na początku myślałem że może kurier sobie jedną sztukę zakosił ale folia nie wygląda na kombinowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem kazali podesłać fotki przesyłki, na początku myślałem że może kurier sobie jedną sztukę zakosił ale folia nie wygląda na kombinowana.

Czyli pudełko było jednak podwójne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pudełko było jednak podwójne?

Nie, pudełko gshock było owiniete kartonikiem na jedną sztukę i to wszystko wsadzone w folię kurierska DHL, w środku faktura na dwie sztuki.

 

Wysłałem foto całości i zobaczymy co odpiszą, mam nadzieję że się nie wypną...

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pakowanie standardowe, jak na jedną sztukę - ewidentnie ktoś się walnął przy pakowaniu paczki. Nie przewiduję problemów w dosłaniu Ci przez nich drugiej sztuki. A tak z ciekawości: co wziąłeś, jeśli mogę spytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu takich informacji, chyba warto otwierać paczkę przy kurierze + dodatkowo sfilmować. Życzę, żeby się dobrze zakończyło.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pakowanie standardowe, jak na jedną sztukę - ewidentnie ktoś się walnął przy pakowaniu paczki. Nie przewiduję problemów w dosłaniu Ci przez nich drugiej sztuki. A tak z ciekawości: co wziąłeś, jeśli mogę spytać?

Mam nadzieję. Gd350 :D mialem w pozytywie ale od zawsze chodził za mną w negatywie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję. Gd350 :D mialem w pozytywie ale od zawsze chodził za mną w negatywie :D

No to jeden już przyszedł. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda paczka, drugie kartonowe pudło raczej sie nie zmieści, chyba że na chama.

 

1QBeQY1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak wygląda paczka, drugie kartonowe pudło raczej sie nie zmieści, chyba że na chama.

Marcin, na luzie - to jest pudełko na jedną sztukę, więc sprawa jest ewidentna, osoba pakująca nie spojrzała po prostu na ilość na dokumencie i automatycznie zapakowała 1 sztukę. Jak wysyłają dwie sztuki G, to pudełko jest inne, podwójne, nigdy nie pakują dwóch sztuk w dwa osobne kartonowe pudełka.

 

Jak obsługa WS zobaczy to zdjęcie i porówna z dokumentem sprzedaży, to nie będą mieli wątpliwości i doślą Ci drugą sztukę.

 

Daj znać, jak sytuacja się zakończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że dostanę drugiego , dzięki Tomek :) dam znać jak sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.Chce powrócić do gd350.Jest taki model gd350 1er.wizualnie mi się bardziej podoba od tego co miałem.Ale ten napis vibrator.Nie lepiej brać z Vibe alarm?I tak 99%ludzi ni zauważy .

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.Chce powrócić do gd350.Jest taki model gd350 1er.wizualnie mi się bardziej podoba od tego co miałem.Ale ten napis vibrator.Nie lepiej brać z Vibe alarm?I tak 99%ludzi ni zauważy .

Napis VIBRATOR był używany w początkowej fazie produkcji. Potem był już VIBE ALARM. Na zdjęciach katalogowych modeli, które wyszły na początku nie pozmieniali napisów. Jeśli chcesz się upewnić, jaki przyjdzie, jeśli zamówisz, zapytaj po prostu sprzedawcy, u którego kupujesz, jaki ma na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to jaki przyjdzie bo wiem tylko wibrator kojarzy mi się z czymś innym i właśnie się zastanawiam czy jednak nie lepiej vibe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.