Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !

Recommended Posts

A co do wyświetlacza,to mi bardziej sie podoba ten w DW5000SL - ale to tylko dlatego ze pod ostrzejszym kątem 'zmienia się w ósemki'

No bo to wszystko zależy od upodobań :) - mnie właśnie to co Tobie się podoba, nie bardzo pasuje, bo jak mam łapsko na kierownicy, a sporo jeżdżę, to właśnie robi się ten "ostrzejszy kąt" i  widzę same ósemki zamiast godziny... oczywiście mam zegar na desce, oraz panelu radia i mógłbym olać "ósemki" jak chce sprawdzić godzinę ale z natury czepialski jestem więc się czepiam :D :D :D :D :D

Edited by Daito

:)

Guest mrovka

Noooo ... to teraz juz wiemy po co Casio wypuszcza dziesiątki modeli,które nie wiele sie róznia na pierwszy rzut oka :)

Po Twoim poście Daito,jestem przekonany,ze w Casio,w biurze siedzą ludzie co lubują sie w DW...a kierowcy z działu transportowego mają wersje GW hehehe

tomaliusz..ja pod prysznicem nic z nimi nie robie,czasem je tylko myje jak są upaćkane i poklejone bliżej nieokreślonymi substancjami  :P

Edited by mrovka

Niestety najlepszym patentem na odczytanie godziny pod różnymi kątami są wskazówki, no i może ekran oled

Dlaczego niestety - wersje wskazówkowe jak GWG-1000 to przecież klasyka gatunku. Jednak GMW-B5000 choć nie ma wskazówek daje się odczytać w każdych warunkach ;)

Dlaczego niestety - wersje wskazówkowe jak GWG-1000 to przecież klasyka gatunku.

GWG...? A próbowałeś robić cokolwiek, poza jazdą na rowerze w delikatnym terenie, z tym zegarkiem na łapie? ;) Po drugie ja za wątły nadgarstek mam do tego zegarka - ledwie 20cm w obwodzie, czyli w sam raz na GW-M5610, albo GW-5000  :P  :D  :D  :D 

:)

Obawiam się, że fascynacji gzami nigdy nie zrozumiem.

Owady i tyle (gryzą bydło po tyle) ;)

Do mnie również seria Giez jakoś nigdy nie przemawiała

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Ten natomiast zdecydowanie do mnie przemówił ;)3f8ca0b6516a21795ba6001df20c6dcb.jpg

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Fajne są te inne serie miejscami, ale przy 17cm nadgarstku klasyczna kostka jest dla mnie Maksem rozmiarówym.

Reszta mojej kolekcji siedzi w zakresie 36 a 40mm średnicy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edited by tymancjo

Ja mam obecnie 18 cm. w nadgarstku.

Nosiłem MTG, GPW, GWG, Gulfmastery, Frogi i.t.p.

Zegarki bardzo fajne ale ich rozmiarówka to przesada.

Oczywiście pisząc dość często "za duży" to po prostu się droczę z kolegami ale nie zmienia to faktu że nawet na dużych nadgarstkach taka rozmiarówka nie może być do końca wygodna.

Trochę odlecieli z tymi rozmiarami i gdyby wszystkie byłyby mniejsze na średnicy o 3-4 mm. to pewnie nikt by nie płakał i nie mówił że za małe ;)

Dokładnie tak tez to widzę.

Szkoda ze nie ma więcej w okolicach tych max 43mm. Ale cóż nie można mieć wszystkiego.

A ja przypadkiem zauważyłem ze w moim pudełku zawiązuje się po mału sub kolekcja Casio :)

3568b9554faa9bd3668174b3a18e28c3.jpg

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

DSC-00322333.png

GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Jakub też widzę idziesz z duchem czasu i schodzisz z rozmiarami? :D

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Downsizing w modzie :D

Ostatnio giezy na językach to przypomne swoje :P

RkNEwJ8.jpg

Edited by murcins

Guest mrovka

No...co do tego ostatniego czarnego..to bym polemizował czy taki do konca Twój :P Kiedyś był napewno :P

PROBLEM Z GIEZ'em JEST TYLKO TAKI,ZE MUSI TWOJ NADGARSTEK IDEALNIE DO NIEGO PASOWAC - i nie odwrotnie :)

I czysto prywatnie uwazam,ze obecne wskazówki,to mogą tylko przyciski lizac starym modelą GIEZ lub MR-G

Az sobie zalozyłem moje stare  GS1000BJ na module 4343 

Ok,przyznaje,brakuje mi w nim podświetlenia i MTV - ale to normalne,że w związku miłosnym trzeba czasami śiegac po kompromisy heheh

Sprawdziłem sobie jego numer seryjny - 221B353F -  i dumne JAPAN H na deklu

Az sie łezka w oku kręci.. ze ktoś,gdzieś w Japoni,skladal go dla mnie..planując impreze Sylwestrową :P

Edited by mrovka

Nowy nabytek, śliczne maleństwo, które mieści się pod rękaw, a kosztuje tak niewiele   :wub:  :D GLXjpg_qsqrhew.jpg

Nowy nabytek, śliczne maleństwo, które mieści się pod rękaw, a kosztuje tak niewiele :wub::D

I ma bardzo czytelny wyświetlacz. Też kiedyś miałem GLX-5600, to czytelnością bił inne kostki na głowę.

Taka gadzina się trafiła.

Jak się nie mylę to z 95roku i w wersji trochę rzadziej spotykanej. :)

post-22413-0-74970100-1570357324_thumb.jpeg

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

No...co do tego ostatniego czarnego..to bym polemizował czy taki do konca Twój :P Kiedyś był napewno :P

PROBLEM Z GIEZ'em JEST TYLKO TAKI,ZE MUSI TWOJ NADGARSTEK IDEALNIE DO NIEGO PASOWAC - i nie odwrotnie :)

I czysto prywatnie uwazam,ze obecne wskazówki,to mogą tylko przyciski lizac starym modelą GIEZ lub MR-G

Az sobie zalozyłem moje stare GS1000BJ na module 4343

Ok,przyznaje,brakuje mi w nim podświetlenia i MTV - ale to normalne,że w związku miłosnym trzeba czasami śiegac po kompromisy heheh

Sprawdziłem sobie jego numer seryjny - 221B353F - i dumne JAPAN H na deklu

Az sie łezka w oku kręci.. ze ktoś,gdzieś w Japoni,skladal go dla mnie..planując impreze Sylwestrową :P

To jest 1400B, nie 1100B :D Twojego nie śmiałem wrzucać :P Edited by murcins

Guest mrovka

Hmmmm..tylko to Twoje 1400B na bransie też od Ciebie odkupiłem..dopiero pozniej skombinowałes mi 1100B

No chyba ze miałes dwa 1400B na stanie - to milkne w tym momencie :P

Hmmmm..tylko to Twoje 1400B na bransie też od Ciebie odkupiłem..dopiero pozniej skombinowałes mi 1100B

No chyba ze miałes dwa 1400B na stanie - to milkne w tym momencie :P

No tak :P to źle zrozumiałem :P haha

Drodzy moi. Czy myślicie, ze GW-M5610 spadnie poniżej 422 (crazytime aktualnie najtaniej z przesyłką już)? Chciałbym teraz w październiku kupić kostkę, a aktualnie te 200 zł między DW5600 a GW-M5610, wiedząc, ze zaraz może spaść nieźle, dużą różnicą. Czekam i czekam od świąt 2018, kiedy to było za 300 zł na watchshop.com  :mellow:

Edited by Vonziej