Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

W nocy są z reguły mniejsze zakłócenia. Odłóż na parapet i sprawdź rano :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



GAW 100 - złote rady


Też mam takiego i oprócz "lepszosci" nocnej synchronizacji, jak koledzy pisali, mój musi być położony osią 12 - 6 na zachód. Inaczej nie łapie.

G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Czy ma ktoś g shock dw 5600  bb w negatywie  i może potwierdzić mruganie cyferek na wyświetlaczu w słońcu ? albo pod oświetleniem bezpośrednim z latarki telefonu np., niby to normalne ale wolalbym się upewnić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Xad napisał:

Witam 

 

Czy ma ktoś g shock dw 5600  bb w negatywie  i może potwierdzić mruganie cyferek na wyświetlaczu w słońcu ? albo pod oświetleniem bezpośrednim z latarki telefonu np., niby to normalne ale wolalbym się upewnić. 

Tutaj też mam Ci odpowiedzieć?😛


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mam pytanie w tym temacie:

Który zegarek ewentualnie kupić:

GBD-H1000 czy GWG-1000-1A3ER?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lukcio34 napisał:

 Mam pytanie w tym temacie:

Który zegarek ewentualnie kupić:

GBD-H1000 czy GWG-1000-1A3ER?

Na nadgarstek mniejszy niż 19 cm, to żaden z wymienionych.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jogi napisał:

Na nadgarstek mniejszy niż 19 cm, to żaden z wymienionych.

Toż to się nie nadaje nawet na 20 cm. ^_^

Od 21 cm. można się pokusić bo wtedy już to jakoś zaczyna wyglądać.

A najlepiej wygląda na 23-24 wtedy jak już paska zaczyna brakować ;)

Taki paradoks G :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nadal nie wiem który zegarek ewentualnie kupić:

GBD-H1000 czy GWG-1000-1A3ER

bo tylko nad tymi dwoma zegarkami zastanawiam sie nad ewentualnym zakupem? 

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lukcio34 napisał:

I nadal nie wiem który zegarek ewentualnie kupić:

GBD-H1000 czy GWG-1000-1A3ER

bo tylko nad tymi dwoma zegarkami zastanawiam sie nad ewentualnym zakupem? 

Pozdrawiam

 

Ten który Ci się bardziej podoba lub ma takie funkcje które potrzebujesz. Nikt za Ciebie nie dokona wyboru. Jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki :D

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa całkowicie różne modele, co wolisz jak wyżej  😜

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukcio34, myślę, że najlepiej podejmij decyzję odpowiadając sobe na pytanie czy chcesz zegar ze wskazówkami, czy całkowicie cyfrowy. Osobiście wybrałbym chyba GWG-1000, chyba, że potrzebowałbym GPS i pomiaru tętna. Ups, chyba niechcący odpowiedziałem sobie na pytanie, czy kupić GBD-H1000 i zaczynam żałować sprzedaży Mudmastera ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusilem sie na GBD-H1000 no piekny GShock w klasie GShock naprawde rewelacja! jednak jak na sportowy zegarek to ciut za malo, w teren tez (GPR-B1000).3c98e9bd0a6602573e3252d47cc20e67.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sam teraz nie wiem jaki zegarek ewentualnie kupić GBD-H1000 czy GWG-1000-1A3ER,a może polecicie jakiś zegarek analogowo-cyfrowy lub ewntualnie cyfrowy z tough-solar, by miał barometr i tetmometr, waveceptor lub łączenie z telefonem przez aplikację, dobre podświetlenie i ciekawe funkcje w cenie do 2300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
..ewntualnie cyfrowy z tough-solar, by miał barometr i tetmometr, waveceptor... dobre podświetlenie i ciekawe funkcje w cenie do 2300zł

 

GW-9400 (poniżej akurat mój GW-9430 przebrany na czarno..)? Potocznie zwany Romkiem? Ma ww funkcje.

d095f70d304213532e8c1a19e1a68933.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lukcio34 napisał:

I sam teraz nie wiem jaki zegarek ewentualnie kupić GBD-H1000 czy GWG-1000-1A3ER,a może polecicie jakiś zegarek analogowo-cyfrowy lub ewntualnie cyfrowy z tough-solar, by miał barometr i tetmometr, waveceptor lub łączenie z telefonem przez aplikację, dobre podświetlenie i ciekawe funkcje w cenie do 2300zł

GWN-1000 spełnia wszystkie wymagania i jest wygodniejszy od wymienionych przez Ciebie modeli. Szczególnie na mniejszych nadgarstkach.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy mogę używać GBD-H1000 podczas np: jazdy rowerem czy tylko i wyłącznie podczas biegania oraz czy zegarek w połączeniu zaplikacją działa tak samo jak aplikacja Endomondo na smartfonie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś widzę, że zastanawiasz się nad modelem, ale tak naprawdę podświadomie już wiesz, który chcesz kupić ;)

 

Widziałeś filmy kolegi Mateja?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podane filmy Mateja o

GBD-H1000 widziałem i chyba ewentualnie choć jeszcze nie jestem  naprawde pewny kupię GBD-H1000, ale nie wiem jaki kolor wybrać:czarny czy czerwony i czy jeśli ewentualne kupię w kolorze czerwinym czy pasek nie będzie się wycierał? 

Edytowane przez lukcio34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bąbelkowe MT-G 🙂

IMG_20200723_151702.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem właśnie dzisiaj przypadkiem przy sklepie i zagadał do mnie taki morski kolor. G-shock GD-400.

 

 

afb4c3062cc11d4e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.