Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Wszystkim w niedzielny poranek. Pytanie mam. Na OLX jest ogłoszenie z gw9300 CM za 1600 zetka. Myślicie że to dobra cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, pazikk napisał(-a):

Siemka Wszystkim w niedzielny poranek. Pytanie mam. Na OLX jest ogłoszenie z gw9300 CM za 1600 zetka. Myślicie że to dobra cena?

W obecnych czasach nie najgorsza ale pod warunkiem że stan idealny.

Ciężko się przestawić na te nowe ceny bo ten zegarek kilka lat temu kupiłem nowy za 1100 zł. z oficjalnej dystrybucji 🤷

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zdjęciach nie widać żeby był zajechany, podobno ryska na szlufce tylko. Jakieś papierki też są. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ktoś z forumowiczów, jeśli nie z KMZiZ to na FB, więc raczej powinien być ok. Co de cen, to tak jak Tomasz napisał, z oficjalnej dystrybucji ZIBI sam sprzedałem jakiś czas temu za 1100 czy 1200 praktycznie nówkę sztukę.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tommly napisał(-a):

To ktoś z forumowiczów, jeśli nie z KMZiZ to na FB, więc raczej powinien być ok. Co de cen, to tak jak Tomasz napisał, z oficjalnej dystrybucji ZIBI sam sprzedałem jakiś czas temu za 1100 czy 1200 praktycznie nówkę sztukę.

Pogadam z właścicielem, zobaczymy. Wymieniłbym swojego mudmana na ten kolorek. 

Edytowane przez pazikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżeństwo - przymierzałem w sklepie GDB-200. Kermita  i niebieskiego. Którego kupić? Limonka wymiata, ale bardziej uniwersalny niebieski, żona z córką mówią /nie znają się/, że taki dla nastolatka. Poradźcie, bo się zakochałem.... Prawie 50 zim na karku a mi ten limonkowy nie wychodzi z głowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

(...) Kermita  i niebieskiego. Którego kupić? 

 

36 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

(...) ten limonkowy nie wychodzi z głowy...

 

Lubię ludzi, którzy sami odpowiadają sobie na swoje pytania. :D


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gablotki lub krótkiego rękawa limonka, do noszenia na co dzień - również pod rękawem - niebieski. Jakiś czas temu widziałem na fejsie zdjęcia limonki po niezbyt długim czasie noszenia pod rękawem bluzy i starsze żółtki albo białaski nie mają nawet startu do tempa farbowania paska i bezela w GBD-200 ;)

Nie mogę tej fotki z FB teraz znaleźć, ale na szybko inna z netu - zegarek po dwóch tygodniach noszenia (źródło: https://www.reddit.com/r/gshock/comments/pcp6na/gbd_200_is_anyone_else_getting_this_discoloration/).

 

 

image.png.c53077590103d905b9fa34291701562d.png 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i o to mi chodzi. Ja zawsze czarne albo stalowe G. Żona ma białego baby i jest okropnie. To samo córki, czerwony błyszczący i turkusowy mat. Diabelnie szybko łapią. Skończy się na niebieskim pewnie. Ale Kermit wygląda fenomenalnie.8cca7b46fd9419ba2c0daddc0ad0b63c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.08.2022 o 00:56, mandaryn44 napisał(-a):

No i o to mi chodzi. Ja zawsze czarne albo stalowe G. Żona ma białego baby i jest okropnie. To samo córki, czerwony błyszczący i turkusowy mat. Diabelnie szybko łapią. Skończy się na niebieskim pewnie. Ale Kermit wygląda fenomenalnie.8cca7b46fd9419ba2c0daddc0ad0b63c.jpg

Miałem limonkę bodajże przez pół roku, nic nie złapał, ale u mnie to wiadomo, dbam jak mogę o zegarki, choć pod bluzą też był ze dwa razy 😜

Teraz mam niebieskiego, jest równie fajny, ale bardziej taki jesienny czy wiosenny.

W tajemnicy powiem Ci, że limonka znowu mnie kusi, gdyby nie to, że ograniczam się jak mogę w ilości :D

Ps. Najlepiej mieć oba, w końcu nie są jakoś strasznie drogie, a ten negatyw naprawdę wymiata, GMW-B5000 może się schować.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się ograniczać w ilości zegarków, ale rzeczywiście oba mnie kuszą. Natomiast wyświetlacz mnie powalił - chyba żaden G nie ma tak dobrego negatywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega @PIOWA liczy teraz tam kosteczki :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Niezły, ale...Waldku.... Wyciągnij grube działa;)

Release The Kraken!!!!

czekam na grube fotki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kot20 napisał(-a):

 Niezły, ale...Waldku.... Wyciągnij grube działa;)

Release The Kraken!!!!

czekam na grube fotki;)

:D

Wszystko w swoim czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że 9300 CM wymiata jeśli chodzi o kolorystykę. Czarny szuka nowego domu. Jeszcze do szczęścia Romek DCJ przydałaby się 

IMG_20220811_165626.jpg

Edytowane przez pazikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Kot20 napisał(-a):

 Niezły, ale...Waldku.... Wyciągnij grube działa;)

Release The Kraken!!!!

czekam na grube fotki;)

 

22 godziny temu, Waldzior napisał(-a):

:D

Wszystko w swoim czasie :)

Rozumiem, że operacja ... się udała? Gratulacje w takim razie 👊

Ja chyba wiem, ale nie powiem 😜


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, tommly napisał(-a):

 

Rozumiem, że operacja ... się udała? Gratulacje w takim razie 👊

Ja chyba wiem, ale nie powiem 😜

Ja chyba też a większość się domyśla :D 

I z niespodzianki nici :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.