Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 😃 Mam nadzieję że dobry dział🤔 Podoba mi się coś takiego ,bezel i pasek do wymiany coś ktoś doradzi??🤗🤗

Screenshot_2022-09-07-14-27-43-82_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TomcioMiki napisał(-a):

Dzień dobry 😃 Mam nadzieję że dobry dział🤔 Podoba mi się coś takiego ,bezel i pasek do wymiany coś ktoś doradzi??🤗🤗

 

 

Całkiem fajny, mały zegar na drobny nadgarstek z ciekawostek ma alarm wibracyjny i timer regatowy. Miałem go kiedyś przez chwilę. Bezela zewnętrznego już do niego nie dostaniesz, pasek jeszcze można zamówić. Ewentualnie można próbować zamówić całą kopertę, która jest w komplecie z bezelem, ale zarówno czas oczekiwania długi, jak i cena obecnie nieznana no i nie wiadomo, czy w ogóle przyjdzie. Ostatnia znana cena to około 130zł za kompletną kopertę z bezelem, ale nie wiem, kiedy ta cena była aktualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, TomG80 napisał(-a):

 

Całkiem fajny, mały zegar na drobny nadgarstek z ciekawostek ma alarm wibracyjny i timer regatowy. Miałem go kiedyś przez chwilę. Bezela zewnętrznego już do niego nie dostaniesz, pasek jeszcze można zamówić. Ewentualnie można próbować zamówić całą kopertę, która jest w komplecie z bezelem, ale zarówno czas oczekiwania długi, jak i cena obecnie nieznana no i nie wiadomo, czy w ogóle przyjdzie. Ostatnia znana cena to około 130zł za kompletną kopertę z bezelem, ale nie wiem, kiedy ta cena była aktualna.

A to 🤔

Screenshot_2022-09-07-17-21-01-15_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

A to 🤔

Screenshot_2022-09-07-17-21-01-15_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

 

No i to jest to, czego potrzeba. Przyznam, że nie znałem wcześniej tego sklepu. Także jak jest i kupujesz ten zegar, to trzeba brać, żeby Ci ktoś go sprzed nosa nie zgarnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czerwony kolor napisow, czy pomaranczowy? Wyglada ciekawie, coz to za ref i limitka? :)

 

edit:

Ok, mam - GM-5600EY-1JR. To stalowiec i bez screwbacka? :o

Edytowane przez fonfelinni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, fonfelinni napisał(-a):

To czerwony kolor napisow, czy pomaranczowy? Wyglada ciekawie, coz to za ref i limitka? :)

 

edit:

Ok, mam - GM-5600EY-1JR. To stalowiec i bez screwbacka? :o

Napisy pomarańczowe. Seria GM niestety nie ma metalowej koperty tylko bezel :)

DrqxSmI.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ocenisz ten pasek ? Niezle to wyglada tutaj. Kiedys myslalem do swojego DW5035 zaserwowac podobny z Bartona, ale opinie sa podzielone w kwestii adapterow jak i samych paskow 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fonfelinni napisał(-a):

A jak ocenisz ten pasek ? Niezle to wyglada tutaj. Kiedys myslalem do swojego DW5035 zaserwowac podobny z Bartona, ale opinie sa podzielone w kwestii adapterow jak i samych paskow 😉

Bardzo wygodnie. Koperta dość ciężka bo ma metalowy bezel fajnie się trzyma tego paska. Całość współgra idealnie  :) Najlepiej się nosi ze wszystkich kostek które miałem. A miałem na zwykłych paskach,  kompozytach, bransoletach itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.09.2022 o 14:09, murcins napisał(-a):

Nowa kostka :)

g3GjXhA.jpg

 

Marcin, a mógłbyś pokazać ten drugi pasek, który jest dołożony obok? Bo wygląda na to, że ma fajne matowe wykończenie z błyszczącymi napisami w tym samym kolorze, co się fajnie komponuje, bo wygląda dyskretnie.

Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek mi sie podoba.Ale za nic nie mogę sie przekonać do tego zielonego paska. Nie wiem jak ten drugi wygląda.Jakoś kostki tylko na gumie ewentualnie jakaś bransoleta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, TomG80 napisał(-a):

Marcin, a mógłbyś pokazać ten drugi pasek, który jest dołożony obok? Bo wygląda na to, że ma fajne matowe wykończenie z błyszczącymi napisami w tym samym kolorze, co się fajnie komponuje, bo wygląda dyskretnie.

Proszę bardzo. Mat i błyszczące napisy :)

OxXO01o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-shock is shining like Italians train lines.  Passing through the Rome!

Blessings 🙌 for all of You!

20220618_153913.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.