Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

W piątek chciałem założyć swojego ulubionego G-Shocka, podpiąć go do ajfona, a tu patrzę wykrzyknik się pojawił na ekranie. Bateria słaba. Komunikat pojawił się po dwa i pół roku od zakupu czyli niezle chyba jak na hybrydowy zegarek. No to trzeba było bateryjkę wymienić…pacjent żyje…

EF0F0317-65AB-4CC4-BEA6-2E4B58D38488.jpeg

673387E9-98BF-4350-8F16-FFBD1404B2E0.jpeg

91C81E3E-93DF-411D-9D58-56D1540B4BB9.jpeg

4E3713E0-5231-4727-9348-30CF9777C06B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zrobiłem, największe ciśnienie jakie pod kranem dałem radę zrobić ;D jak dla kogoś kto nie umie pływać to wystarczy :D i zanim go zamknąłem przesmarowałem uszczelkę olejem silikonowym

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaki wymiar ma teleskop do GA-700?


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, seeby napisał(-a):

Witam, jaki wymiar ma teleskop do GA-700?

 

16mm x 2,0mm, kod Casio 74286516.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, TomG80 napisał(-a):

 

16mm x 2,0mm, kod Casio 74286516.

 

Pięknie dziękuję, jak zawsze można ma Ciebie liczyć 🙂


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.10.2022 o 05:23, Admof napisał(-a):

Komunikat pojawił się po dwa i pół roku od zakupu czyli niezle chyba jak na hybrydowy zegarek.

Ja wiem czy "nieźle" - dewizą g-shock'a było 3x10  10 atm pod wodą, 10m upadku i 10 lat na baterii - 2,5 roku to 75% inflacji w 40lat... lipa jak dla mnie... :D I jakby nie było to GBD-100 nie ma jakoś szczególnie więcej funkcji od DW-5600 a te które ma mona znaleźć w starszych modelach no może poza "wyszukaniem telefonu", "krokomierzem" - który działa jak .... i bluetooth... no i DW-5600 lepiej wygląda... :D :D

 

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Daito napisał(-a):

Ja wiem czy "nieźle" - dewizą g-shock'a było 3x10  10 atm pod wodą, 10m upadku i 10 lat na baterii - 2,5 roku to 75% inflacji w 40lat... lipa jak dla mnie... :D I jakby nie było to GBD-100 nie ma jakoś szczególnie więcej funkcji od DW-5600 a te które ma mona znaleźć w starszych modelach no może poza "wyszukaniem telefonu", "krokomierzem" - który działa jak .... i bluetooth... no i DW-5600 lepiej wygląda... :D :D

 

Ja korzystam z powiadomień i krokomierza. Jednak wibracja i bt zużywają bateryjkę szybciej niż w DW-5600 które zreszta tez mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

Tam jest jakiś bazarek i dostępny po rejestracji? Nie znam tego forum

 

 

 

Jest bazarek .

Sprzedam 

Sprzedam inne .

 

I w tym "inne" są oferty nie nożowe. Czyli wszystko łącznie z zegarkami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, revolta4 napisał(-a):

Cena żadna okazja i wygląda na orginal . Na kinvsach wisi taki 

Ten z OLX cena 700 z pełną papierologią i dowodem zakupu był. Stan znacznie lepszy niż ten z knives, który jest droższy. No chyba, że źle coś znalazłem.  Nowy z PL kupię za 1100 z gwarancją ZIBI. To chyba tu żadna okazja?

Edytowane przez mandaryn44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mandaryn44 napisał(-a):

Ten z OLX cena 700 z pełną papierologią i dowodem zakupu był. Stan znacznie lepszy niż ten z knives, który jest droższy. No chyba, że źle coś znalazłem.  Nowy z PL kupię za 1100 z gwarancją ZIBI. To chyba tu żadna okazja?

 

 

No żadna. Nie patrzyłem nawet na cenę bo mnie nie interesował. Ale myślę że 600zl to dobra cena za niego .700zl dość normalna .za uzywany zegar przy cenie nowego za 1000zl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy najtaniej znalazłem za 1100 z pewnego sklepu. Ale na olx to chodzą używki po 750 circa about i stan wiadomo jaki.... Także szkoda, bo spóźniłem się na fajny zegar w dobrym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mandaryn44 napisał(-a):

Nowy najtaniej znalazłem za 1100 z pewnego sklepu. Ale na olx to chodzą używki po 750 circa about i stan wiadomo jaki.... Także szkoda, bo spóźniłem się na fajny zegar w dobrym stanie.

 

 

Będzie jeszcze okazja . Widziałeś go na żywo? Miałem go chwilę nawet ale puściłem dalej bo byl strasznie mały, jak dla mnie .

No nie miałem zegarka na ręku takie uczucie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że go widziałem, miałem na ręku. On za mną łazi od kilku lat. Jak tu nowe na forum były po 750 to mi było szkoda...... Wcześniej miałem GW-3500 i mi się znudził, sprzedałem. Do tej pory żałuję bo mój był z z nowym zapasowym bezelem i paskiem, i w super stanie. Ale człowiek głupi. Teraz chętnie bym oba kupił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, murcins napisał(-a):

Ciekawy  :)

pOz23wY.jpg

T6FU66I.jpeg

Daj se siana, potem będziesz miał problem z odsprzedażą 😉

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.