Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka funkcja. Wejdź w tryb alarmów, prawym dolnym przyciskiem wyszukaj opcję :00, a następnie lewym górnym przyciskiem aktywuj ją przełączając na ON. W lewej części wyświetlacza pojawi się ikonka "SIG" widoczna w każdym trybie pracy zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Mam zegarek G Shock Shock Resist.Dziś w nocy przestawił mi się zegar elektroniczny niestety nie mogę sobie z tym poradzić.Czy ktoś mógłby mi pomóc?

 

bs3e.jpg
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, orientujecie się jak wygląda sprawa z cenami g-shock'ów w japonii? wybieram się za jakiś czas, myślałem o zakupie go do podróżowania i sportów, pytanie czy bardziej opłaca się to zrobić tam czy w polsce? Dodam, że prawdopodobnie nie będę ruszał się dużo poza tokio i kyoto, a sprawa kupna raczej tylko w sklepach stacjonarnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka bardzo ładna. :) Tylko pewnie skurczybyk duży jest...

Trochę, 52mm szerkości, 55mm wysokości, ale nosi się bardzo wygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy może macie nie skróconą wersje instrukcji w języku polskim,do wg-3000b z góry ślicznie dziękuje.rutek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Nowy nabytek na lato

 

3qmc.jpg

 

Fajny  :) gratuluje

 

Ktory wybrac?

 

GW-6900A-9ER_8m.jpg

 

g-001sn-2dr_view00.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

To ja też rodzeństwo wrzucę ;). G-056 to świeżutki nabytek (poszukiwany przeze mnie od jakiegos czasu)

DSC_0358.jpg

Edytowane przez Szajmon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piowa, fajny jest ten King, o wiele ładniejszy od standardowej wersji w negatywie. A na pewno praktyczniejszy. ;) Niemniej to nie moja liga rozmiarowa, ale ostatnio nabrałem ochotę na DW-5600 z takim wyświetlaczem (DW-5600EG).

 

A o klasyku już nie wspomnę.  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo się wahałem pomiędzy GX-56-1A i 1B. Miałem obydwa, chciałem zostawić tylko jeden. Wygrał pozytyw, ale może kiedyś "odkupię" negatyw. Potem był dylemat DW-5600C vs. DW-5600E. Tu sprawa była prostsza, bo E można łatwo dostać, a C to taki trochę biały kruk. EG też fajny 8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w temacie z instrukcjami przewijała się instrukcja do GA-100, spróbuj poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi po głowie dw-5030, właśnie ze względu na kolor wyświetlacza.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

jestem zupełnie tu nowy ale zarejestrowałem się, bo niedawno zakupiłem dość tanio G-353B. Kiedyś miałem klasycznego 6900, którego mi skradziono.

Przeglądając allegro co chwilę mam wątpliwości, czy to podróbka czy oryginał. Zobaczcie na tego:

http://allegro.pl/show_item.php?item=3340367496

dla mnie wątpliwy oryginał, dziwny ten lcd na dole ale pytam sprzedającego i dostaję taką odpowiedź:

"witam, miałam paragon ,ale gdzieś się zapodział ...dlatego m.innymi  pomimo,że jest nienoszony wystawiam od 200zł.Kupiłam go w sklepie w Warszawie na ul.Tamka więc nie myślę,żeby nie był orginalny

pzdr"

chyba pójdę się zapytać w którym sklepie na Tamce ;-) chyba, że moje podejrzenia są niesłuszne i jest to oryginał.

Mam jeszcze taki pomysł, pewnie kilku/wiele z nas przegląda na allegro g-shocki, może gdybyśmy zgłaszali podróby z różnych kont, to aukcje byłyby usuwane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to podróba. Zapytaj sprzedawcę o dokładną nazwę modelu - jest wygrawerowany na tylnym deklu. W tym przypadku będzie to DW-8200. Niech sobie sprawdzi w googlach, jak ten model naprawdę wygląda. :)

 

Ostatnio "walczyliśmy" z takim samym w innej ofercie i mimo że kilka osób zgłaszało to usunięcie aukcji trochę trwało (zobacz temat "Podróbki Casio"). Niewiele zabrakło, by ktoś to kupił, bo byli chętni w licytacji. Kiedyś allegro potrafiło szybciej reagować, a może tak mi się tylko wydawało.  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.