Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szymon.

Doszły wczoraj Adaptery z paskiem ;) Jeszcze dokupię sobie bumę i będe miał pełny zestaw akcesoriów do mojego G  :D

DSC_0391.jpg

DSC_0390.jpg

 

Edytowane przez Szajmon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam problem z G shock. Kilka lat temu go dostałem. Ostatnio wychodząc z mieszkania zegarek mechanicznie na rękę założyłem. Sprawdzam która godzina, a tutaj jakaś funkcja włączona z której nie mogłem wyjść. W ogóle przycisk "mode" nie działał. Więc nie zrażony w domu G rozkręciłem i zamiast przeczytać jak zrobić reset , to go rozebrałem na czynniki pierwsze... (jak ostatni debil). Mam problem ze złożeniem. Wypadła mi maciupka złota sprężynka i za Boga Ojca nie mam pojęcia skąd (sprężynka od przenoszenia dźwięku jest na miejscu). Zegarek działa po włożeniu do koperty , ale przyciski nie, a sprężynka jest na zewnątrz, z racji tego, że nie mam pojęcia gdzie ma ona być (długa na jakieś 3 mm i o przekroju jakieś 0,5mm w kolorze złotym). Zależy mi na tym zegarku , bo już parę lat ze mną jest (mam nawet miejsce na ręku nie opalone przez niego).

Moje pytanie: czy posiada ktoś schemat budowy G shock model G-056B ? Chciałbym go złożyć, bo zaniesienie do serwisu pewnie będzie się wiązało z wydatkami powyżej 50zł, tylko za to, że gość będzie wiedział skąd jest ta sprężynka i pokręci sobie 5 minut. Wybaczcie proszę, że zawracam głowę, nie wiem czy przypadkiem jeszcze coś nie wypadło. Schemat złożenia zegarka bardzo by mi pomógł. Zostawiam maila gdyby ktoś coś miał i z góry dziękuję :) [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przed południem rozkręciłem zegarek i o 12.00 wsadziłem baterię :) Od kilku dni zauważam , jak bardzo człowiek jest przyzwyczajony do takiej rzeczy jak G :) dzięki za instrukcję obsługi. Napisałem też do serwisu CASIO w Polsce , może zdobędę ten schemat złożenia. Jeżeli nie , to zegarek będzie spełniał swoją jedną podstawową funkcję, dopóki go nie naprawię-wyświetla mi prawie aktualną godzinę, ale z nim jakoś lepiej się czuję , telefon komórkowy wyposażony we wszystkie bajery, nie jes tym samym co zegarek na ręku i wszyscy tutaj na forum to wiedzą ;) Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich miłośników G i dziękuję za okazaną pomoc :) Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyścioszek :D

 

Niecałe 4 miesiące na ręce (na zmianę z innymi) i dziś postanowiłem go troszkę wyczyścić...

pokazuję to, co znalazłem pod gumą..  Oo

 

05rw.jpg
 

zjbt.jpg
 


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę - czym oni to kleją? No chyba, że to jakiś brud, bo aż dziw bierze, że w takich zegarkach taka tandeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to już ktoś tak naprawiał, bo mu śrubki nie łapały. Czy to był zegarek kupiony jako nowy?

Edytowane przez mandaryn44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba żaden klej - tyle się po prostu brudu tam nazbierało. Te plastikowe osłony dekla to imo średnio trafiony pomysł, na ogół jest to właśnie tylko siedlisko syfu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie to brud.. tez bylem w szoku..


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah, nie smierdzialo nic, nawet z bliska :D

raz na jakis czas czyszcze swojego G, bo czasem sie potrafi przytyrac.

los chcial, ze wsadzilem paleczke z wata, pod te gume.. po wyjeciu jej, postanowilem ,ze musze to rozkrecic.

guma trzyma sie na 6 srubkach, 4 do dekla i 2 po lewej i prawej miedzy przyciskami.

tez troche slabo to zrobili.. 200m WR przy takich slabych srubkach.. jakos to biednie jest zrobione IMO.


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, posiadam G-7900A białego. Chciał bym zakupić nowy pasek i bezel, ale w białym kolorze nie idzie nigdzie tego dorwać. Znacie może jakieś źródło gdzie można kupić takie akcesoria?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro pojawiły się 4 sztuki GW-1400 z tym że wersja DA odbierająca sygnał z terenu USA. Nie przypuszczałem że w Polsce da sie jeszcze dostać ten model.

 

http://allegro.pl/casio-g-shock-gw-1400da-1av-wyprzedaz-i3372749934.html


GW-1400DU, GW-7900B, GLX-5600, DW-6900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiecie coś może na temat tego CASIO 2516    BG-169A   BABY-G

Z Góry dziękuje

post-63297-0-34553400-1372965377_thumb.jpg

post-63297-0-16950300-1372965388_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład nic nie wiem :). Niegdy go nie spotkałem, nie widziałem ani nie poznałem.

Muisz sprecyzować pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Który model polecacie, jestem dzieckiem ery cyfrowej więc godziną wyświetlaną sugeruje się głownie poprzez wyswietlanie cyfrowe, ale biały ga 110 z czarnym srodkiem jest dla mnie obledny

http://allegro.pl/zegarek-casio-glx-150-7er-g-shock-nowosc-i3330971382.html

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-ga-110rg-7aer-g-shock-gw-pl-wawa-i3337870006.html

 

miał ktoś może styczność z nimi(wady, zalety)?

Czy GLX na żywo jest biały biały czy tak jak na niektórych zdjęciach wpadający w kremowy?

 

I czy w/w sklepy są zaufane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.