Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Wezmę z obydwu aukcji :) ktoś chyba nie chce tego Frogmana sprzedać a to GA-300 w tej wersji okropne.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fake, fejk, podróba

Nie prawda,ircha może być prawdziwa :P ciekawe czy kupił go kolega, czy zamierza sprzedac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że ani jedno ani drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ani jedno ani drugie, koleżka sprzedaje za 130 zł. Ciekawiło mnie czy może się nie mylę co do tego, że fejk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fejk? ;>

 

 

O rany. Jak można stworzyć takie szkaradztwo :wacko:


Czas jest po to żeby nie robić wszystkiego naraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WC powinno dzialac, no chyba ze zegarek niesprawny i moze to takie glupie tlumaczenie sprzedawcy. Oczywiscie Ci tego nie zycze :)

 

WC powinno dzialac, :lol: Oczywiscie Ci tego nie zycze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cykacz

OK jest 1:1 i niech tak zostanie :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Takie szybko pytanko w sprawie modelu g-7710, a konkretniej g-7710c-3e. Czy jest jeszcze dostepny w sprzedaży normalnie w sklepach (nie internetowych,najlepiej gdzieś w łódzkim ;d)? I czy ogólnie warto kupować? Model przemawia do mnie dobrą ceną, ale też nie jest jakiś ogromny, a to jest duża zaleta gdyż mój nadgarstek jest hmm..skromny. xD 17 cm dokładnie ; ) Z góry dziękuję. :)

Edytowane przez czarodziej178

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. dzisiaj zobaczyłem w sklepie g-9100-1er gulfman. Co Wy na to? ; ) Który Waszym zdaniem lepszy, porządniejszy(choć chyba wszystkie G są porządne)? ; ) Chyba jednak 7710 ma bardziej funkcjonalny wyświetlacz.

Edytowane przez czarodziej178

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ... niektórzy powtarzają - Gulfman to master of G a taki np. 7710 to po prostu G :)

Mnie bardziej podoba się 7710, może też dlatego bo mam chudą łapkę, jest mniejszy.

Musisz przymierzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ... niektórzy powtarzają - Gulfman to master of G a taki np. 7710 to po prostu G :)

Mnie bardziej podoba się 7710, może też dlatego bo mam chudą łapkę, jest mniejszy.

Musisz przymierzyć :)

A może mi powiedzieć który ma Wc, a który TS? : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi powiedzieć który ma Wc, a który TS? : )

 

Z tych 2-ch modeli żaden :(

Jaką kwotę możesz przeznaczyć na zegarek, jaki obwód nadgarstka? to sprubòjemy coś wybrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...tak do 500zł, 17cm w nadgarstku. Od razu odpada gw-6900-1er oraz gw-m560-1er, gdyż za wysko cena ale też wyglądem nie przemawiają do mnie. Ze względu na cenę odpada też gw-9110-1er, a ten wybitnie mi się podoba... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańszym "G" z WC i TS jest GW-2310 : http://allegro.pl/ze...price_enabled=1

Dalej jest GW-M850 : http://allegro.pl/li...price_enabled=1 - szukaj czarnego będzie tańszy.

Po odrzuceniu GW-6900 i GW-M5610 cięzko będzie w tej cenie z WC i TS.

A patrzyłeś na Risemana? Klasyk! : http://allegro.pl/li...price_enabled=1 ( jest teraz lux oferta - nie pokazuje która aby reklamy nie było ;) ) - tylko parę złociszy dorzuć :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem właśnie kurka wodna...ten Rysiek...Naprawdę popularny model, zasłużenie zresztą, tak myślę. Eh...ciężkie refleksje mnie czekają. ; ) Ale dzięki za podpowiedź. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również długo szukałem i przymierzałem. No i wypadło na ryśka :D


Czas jest po to żeby nie robić wszystkiego naraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Kupilem sobie gw-m850 na bazarku, zaplacilem tylko 235zl :) jeszcze tak tanio nie kupilem zadnego G ktory ma solar i radio.

 

GW-M850-1JF.jpg

 

kiedys mialem wersje biala

 

gw-m850-7-34.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa propozycja, ale ciągle chodzi mi po głowie g9100. Nie posiada WC ani TS, ale jak pomyśleć to nie są one mi aż tak bardzo potrzebne, a solidność zawsze na propsie. ; ) Szczególnie, że mam dopiero 19 lat i byłby mój to pierwszy G, więc moja przygoda się dopiero rozpoczyna z tą rodzinką. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten 7710 jest idealny na małe nadgarstki. Ja mam 7700 czyli to samo na 17,5 i jest super. Większe były za duże i wyglądały beznadziejnie. Mimo że niektóre to do dziś chętnie bym kupił ale rozmiar jednak ma znaczenie:-):-):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie gw-m850 na bazarku, zaplacilem tylko 235zl :) jeszcze tak tanio nie kupilem zadnego G ktory ma solar i radio.

 

Ja kupiłem ze sklepu nówkę GW-2310 za 310 zł. - ship free. Dodam że caluteńki kpl. sklepowy ( gwara 6 lat zibi) :D. A ostatnio był jeszcze taniej i można dodatkowo coś utargować :blink:

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.