Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

post-41336-0-91405900-1378026073_thumb.jpg

 

Rangeman - nareszcie zrobili Rycha z kompasem! Już chyba nic do szczęścia mi nie będzie brakowało (no, może jeszcze fazy księżyca na rybki :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifGW-9400J-1_JF_D.jpg

 

Rangeman - nareszcie zrobili Rycha z kompasem! Już chyba nic do szczęścia mi nie będzie brakowało (no, może jeszcze fazy księżyca na rybki :))

Taaa! a jak zrobią jeszcze fazy księżyca, pływy i może dodadzą GPS to trzeba będzie go zapinać w pasie  :P  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z odczytem negatywa? Dobrze widać?

 

To jest mój drugi negatyw jaki miałem i tu jest jeszcze lepsza widoczność niż w pierwszym. Nie ma problemu z odczytaniem godziny np w pełnym słońcu. Problem pojawia się jedynie gdy jest kiepskie światło np. rano przed wschodem i tuż po zachodzi słońca. Wtedy trzeba ustawiać zegarek centralnie w stronę twarzy bo inaczej wyświetlacz działa jak lusterko.


Lubię zegarki nosić. ////// VVorldVVithoutEnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa! a jak zrobią jeszcze fazy księżyca, pływy i może dodadzą GPS to trzeba będzie go zapinać w pasie  :P  :D

 Oj tam zaraz.. W Protrekach im się udało, czemu nie w G? Ale i tak, nawet bez księżyca jest moc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest mój drugi negatyw jaki miałem i tu jest jeszcze lepsza widoczność niż w pierwszym. Nie ma problemu z odczytaniem godziny np w pełnym słońcu. Problem pojawia się jedynie gdy jest kiepskie światło np. rano przed wschodem i tuż po zachodzi słońca. Wtedy trzeba ustawiać zegarek centralnie w stronę twarzy bo inaczej wyświetlacz działa jak lusterko.

 

Dzięki za opis. Miałem GW-M5600BC i źle wspominam ten zegarek właśnie ze względu na słabą widoczność.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile może kosztować bezel + pasek do G-7900? Zamierzam zmienić kolorek z białego na czerwony :)

Napisałem dziś do zibi, może do wtorku odpowiedzą.

Gdzie można jeszcze poszukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny części w Zibi są bardzo atrakcyjne.

Moim zdaniem powinieneś się zmieścić w 70-80 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny części w Zibi są bardzo atrakcyjne.

Moim zdaniem powinieneś się zmieścić w 70-80 zł

Dzięki za odp. ale aż nie chce mi się wierzyć  :blink: 80 zł. za kpl. - bezel+pasek - tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifGW-9400J-1_JF_D.jpg

 

Rangeman - nareszcie zrobili Rycha z kompasem! Już chyba nic do szczęścia mi nie będzie brakowało (no, może jeszcze fazy księżyca na rybki :))

A że ja akurat na rybki nie jeżdże i mam gdzieś fazy, to jak tylko cena spadnie poniżej 800zł biorę! Risemana mam, bardzo lubię, ale chętnie go wymienię na Rangemana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riseman jest bardzo lubiany między innymi dzięki kompaktowym rozmiarom, Rangeman nie posiada już tego atutu, więc niekoniecznie musiałbyś go lubić tak samo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

na obrazkach w sieci podoba mi sie rangerman..ciekawe jak bedzie prezentował sie w realu

-czy wersja GW bedzie dostepna w POlandi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie tylko taka została zaprezentowana, a na poprzedniej stronie pojawiła się (pochodząca od Zibi) informacja, że w Polsce będzie pod koniec października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

ajj..to fajnie....

chyba sie nim blizej zainteresuje bo zawsze podobały mi sie funkcje Raismana,ale on sam kształtem do mnie nie przemawiał..choc nie twierdze ze jest brzydki

czekałem Raisa w nowej szacie graficznej i chyba sie doczekałem:)

 

zastanawiam sie jak wyglada jego tył..niestety ja nic nie znalazłem,moze wy macie jakis fotki

 

a cena jakas była podana na stronach zibi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do zibi, dostałem odpowiedź że Rangeman będzie pod koniec października w dwóch wersjach kolorystycznych. Cena - 1290. Jako że Riseman to mój ulubiony zegarek kiedyś sobie pomyślałem że napeno kupię jego natępce ale zobaczymy jak się będzie układał na ręce bo mam mały nadgarstek. I jeszcze te cztery śrubki... Ale jak kto lubi. Poczekamy zobaczymy

Tu masz odpowiedź..Cena powala z leksza.

Edytowane przez ptakug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wręcz bardzo. To mniej więcej dwa razy tyle ile cena za Risemana GW-9200. Nie znajduję nic w Rangemanie co usprawiedliwiałoby taki skok cenowy, bo dodanie kompasu to za mało. Za tą cenę wolałbym po stokroć polować na jakiegoś Froga - jeśli się trzymać tych wymiarów.

 

Green-Rangeman-GW-9400.jpg

 

Wygląda na duże bydlę. Całkowite przeciwieństwo Risemana...


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riseman jest bardzo lubiany między innymi dzięki kompaktowym rozmiarom, Rangeman nie posiada już tego atutu, więc niekoniecznie musiałbyś go lubić tak samo. ;)

No własnie, Riseman trochę mały na nadgarstek 20cm ;) Rangeman będzie idealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co się dzieje, jak założycie Rangemana ;)

 

Riseman nie przypadł mi do gustu, ten wydaje się ciekawszy, ale też bez fajerwerków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile może kosztować bezel + pasek do G-7900? Zamierzam zmienić kolorek z białego na czerwony :)

Napisałem dziś do zibi, może do wtorku odpowiedzą.

Gdzie można jeszcze poszukać?

Zamawiałem ostatnio pasek do gw-9010 - cena w zibi 73 pln z przesyłką

za bezel do w/w modelu chcieli 230 pln :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to G-5600E, czyli GW-M5610 wykastrowany z radia i przebrany za DW-5600E. :D

 

Tutaj kupowałem, ale już się skończyły niestety:

http://watchhubs.com/en/casio/739-casio-g-shock-classic-men-watch-g-5600e-1-g-5600e.html

 

Minimalnie drożej dostępny jest tutaj, z "bezpieczną" wysyłką przez Szwecję. ;)

http://www.click-a-watch.com/best_price/discounted-price/casio-watches/g-shock/g5600e-g-5600e-1-casio-g-shock-world-time-watch.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.