Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy go dostaniesz w pl :P

W demus.pl jest na zamówienie, tam też kupowałem 

risemana, szybka obsługa.

http://www.demus-zegarki.pl/product-pol-23275-Zegarek-Casio-G-Shock-Gravity-Defier-GW-A1100-1AER.html

Mam też na oku ten tylko niemoge się zdecydować który byście wybrali.

http://www.demus-zegarki.pl/product-pol-4678-Zegarek-automatyczny-klasyczny-Atlantic-Seashark-88786-41-65.html jest też wspaniały.

Edytowane przez ostatni_sprawiedliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej napisał, za kwarca tyle złociszy bym nie dał, ale jest zajefajny :D. Ten atlantic IMO to raczej klasyczny na spokojne wyjścia :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie akurat ten Atlantic bardziej kojarzy się z tanimi ruskimi amfibiami... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewny sprzedawca.

 

Zaparować może jak każdy G i nie ma to nic wspólnego z pływaniem/nurkowaniem, ale szanse są niewielkie.

 

Waveceptor każdej nocy odbiera sygnał radiowy i w oparciu o niego koryguje swój wewnętrzny wzorzec czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisal tomaliusz, zdecydowałem się wlasnie na GW-M5610-1ER,

http://allegro.pl/zegarek-casio-gw-m5610-1er-nowosc-g-shock-i3341743831.html

to mój pierwszy g-schock wiec biore na probe. pytanie - plywal/nurkowal z nim ktoś, nie paruje? acha i jak działa ten waveceptor?

no i przede wszystkim sprzedawca zaufany?

Bardzo dobry wybòr kolego :)

Niech się nosi.

Pozdrawiam

P.S. Nic nie zaparuje, chyba że zamrażalnik i potem wrzątek. Tak robią tylko sadyści :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisal tomaliusz, zdecydowałem się wlasnie na GW-M5610-1ER,

http://allegro.pl/zegarek-casio-gw-m5610-1er-nowosc-g-shock-i3341743831.html

to mój pierwszy g-schock wiec biore na probe. pytanie - plywal/nurkowal z nim ktoś, nie paruje? acha i jak działa ten waveceptor?

no i przede wszystkim sprzedawca zaufany?

Bardzo dobry wybòr kolego :)

Niech się nosi.

Pozdrawiam

P.S. Nic nie zaparuje, chyba że zamrażalnik i potem wrzątek. Tak robią tylko sadyści :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!

Krótkie pytanie. Szukam G-Shocka dla siebie i dla żony. Mamy małe nadgarstki - ja 17,5 cm, żona 15 cm - ale duże rozmiary zegarków nam nie przeszkadzają. Jakie modele polecacie? Dla żony może być coś w kolorze.
Będę wdzięczny za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pójść do salonu i przymierzać. A potem ew. pytania. Każdy "G" to dobry sprzęt, kierować się wyglądem i ew funkcjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darek1976, proponuje zastanowic sie nad tym co wlasnie zamiarzam nabyc: GW-M5610-1ER,
(tez mam wąski nadgarstek). zegarek maly, klasyczny dla serii, posiada wazne funkcje ale bez bajerow (to juz jak kto uwaza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darek1976, proponuje zastanowic sie nad tym co wlasnie zamiarzam nabyc: GW-M5610-1ER,

(tez mam wąski nadgarstek). zegarek maly, klasyczny dla serii, posiada wazne funkcje ale bez bajerow (to juz jak kto uwaza)

No właśnie, tylko, że te kwadratowe mi nie leżą. Zastanawiałem się, czy ktoś ma sprawdzone jakieś okrągłe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tylko, że te kwadratowe mi nie leżą. Zastanawiałem się, czy ktoś ma sprawdzone jakieś okrągłe?

Bierz kwadrata, będziesz zadowolony :)

Na początku też kwadrat mi nie leżał, a teraz go uwielbiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz blisko do Zibiego to podjedźcie sobie. Osobiście tak zrobiłem wymęczyłem sprzedawczyni z przymierzaniem i wiem że kupie Ryśka chociarz na zdjęciach mi się nie podobał. Na żywca 100% ładniejszy. A ten co mi się podobał nie był taki fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba najlepiej wybierzemy się do salonu. Wprawdzie mamy prawie stówe, ale chyba zapakujemy tyłki w auto i pojedziemy. Dzięki za wszelkie wskazówki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba najlepiej wybierzemy się do salonu. Wprawdzie mamy prawie stówe, ale chyba zapakujemy tyłki w auto i pojedziemy. Dzięki za wszelkie wskazówki!

 

To jest najlepsze wyjście. Osobiście polecam GW-9200 - twardziela z bajerami. Dla żonki jakiegoś moda 5600 (jest w wielu kolorach, z bajerami jak i bez. Dla dziewczyn z reguły bardziej liczy się kolor :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.