Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to są "brylanciki" to to już przestaje być g-shock. Raz pukniesz nim o coś twardszego i brylancik odpada a z założenia g-shock to zegarek do zadań specjalnych :). Powiem wam, ze naprawdę zaczynają cudować już z tymi zegarkami. Ale widocznie jest na to popyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Dla kogos "zadaniem specjalnym" moze byc przejazdka rowerem a dla kogos innego czyszczenie sedesu z g-shockiem na reku, kazdy dobiera sobie G do swoich potrzeb i niekoniecznie G musi spelniac role zegarka do "zadan specjalnych" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze masz na mysli takze biale ;). Nie no, ale te brylanciki to przegiecie. To tak jak by jezdzic rozowym czolgiem w zolte kwiatki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam tylko, że taka wersja kosztuje od 10-15x tyle co jego podstawowy pierwowzór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u fajnej dziewczyny w tropikalnej dyskotece dawałby radę tylko, że to męskie modele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilku celebrytow stanowiacych grupe docelowa na tego rodzaju shocka ;);).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z moim g shockiem GW 7900RD 4er.
Zegarek chodzi normalnie, jedynie nie działa żaden przycisk. Stało się to jakoś nagle. Chciałem podświetlić tarcze, a tu nic. Jeszcze zastanowia mnie włączona funkcja auto iluminator, której nie używałem. Czy jest jakiś sposób zresetowania zegarka lub innego rozwiązania tego problemu poza serwisem? Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie deklaruję się jako miłośnik g-shocków ;). Przed ostatnim wyjazdem kupiłem swojego pierwszego G i jestem bardzo zadowolony - do tej pory w górach nie potrafiłem chodzić z zegarkiem, z 5600 się udało. Bardzo pozytywne odczucia.

 

zxvy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu. No i fajne zdjęcie szkoda tylko że jak dla mnie troszkę za ciemne  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z moim g shockiem GW 7900RD 4er.

Zegarek chodzi normalnie, jedynie nie działa żaden przycisk. Stało się to jakoś nagle. Chciałem podświetlić tarcze, a tu nic. Jeszcze zastanowia mnie włączona funkcja auto iluminator, której nie używałem. Czy jest jakiś sposób zresetowania zegarka lub innego rozwiązania tego problemu poza serwisem? Prosze o pomoc. Pozdrawiam

To znana przypadłość tego modelu i nie słyszałem o skutecznym sposobie, by w takiej sytuacji przywrócić normalne funkcjonowanie zegarka. Tylko serwis niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce kupić GW-6900, to na Amazonie UK jest aktualnie w bardzo dobrej cenie - niecałe 50 funtów :)

Edytowane przez mber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy fani serii G . Szukałem osttanio zegarka do sportu i zainteresowałem się G, które jak do tej pory mi sie nie podobały- nie lubie dużych grubych zegarków, jednak z powodów finansowych, zbierania na coś innego itp, kupiłem tańszego, niejako na próbę casio w 800, jednak bardzo podobaja mi się klasyczne kwadraciaki czyli 5600 i nie wykluczam ze za jakiś czas też takowy nabędę. Ale jak się w czymś zainteresuje to lubie sporo poczytać, no ale koniec wywodu i moja prośba - czy mógłby mi ktoś siedzący w temacie podesłać jakiegoś linka o jakiejś szerszej wypowiedzi, dużym teście itp - jest to bardzo popularny model i podejrzewam że nawet firma casio sponsorowała przez tyle lat w jakiś sposób , typu podróż z G-schockiem, nurkowanie z G itp. Jak sie zachowuje po roku używania, itp Słowem jakiś duży zebrany test, ciekawostki itp najlepiej po Polsku, ale od biedy tez po ang.. Zaznaczam, że testy z tego forum już poczytałem, YT wstępnie też. Raczej odpadają materiały promocyjne. Wiem, że są tu spece i pasjonaci, więc czekam na prv albo tutaj. Najchętniej coś z serii 5600, a jak nie to może być inny. Nie chce żeby mnie ktoś przekonywał do zakupu bo wiem, że są super i pewnie kiedyś nabędę jakiegoś, po prostu teraz sie akurat zainteresowałem ;), Pozdrawiam serdecznie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj nic wiecej jak to co w materiałach promocyjnych nie usłyszysz, na dobra sprawe te forum to same materiały promocyjne to tez fajnie ze juz wiesz co chcesz :) tez planuje ten zegarek, dla mnie najlepszym testem jest samodzielne udanie sie do sklepu i pobawienie nim :)


Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy fani serii G . Szukałem osttanio zegarka do sportu i zainteresowałem się G, które jak do tej pory mi sie nie podobały- nie lubie dużych grubych zegarków, jednak z powodów finansowych, zbierania na coś innego itp, kupiłem tańszego, niejako na próbę casio w 800, jednak bardzo podobaja mi się klasyczne kwadraciaki czyli 5600 i nie wykluczam ze za jakiś czas też takowy nabędę. Ale jak się w czymś zainteresuje to lubie sporo poczytać, no ale koniec wywodu i moja prośba - czy mógłby mi ktoś siedzący w temacie podesłać jakiegoś linka o jakiejś szerszej wypowiedzi, dużym teście itp - jest to bardzo popularny model i podejrzewam że nawet firma casio sponsorowała przez tyle lat w jakiś sposób , typu podróż z G-schockiem, nurkowanie z G itp. Jak sie zachowuje po roku używania, itp Słowem jakiś duży zebrany test, ciekawostki itp najlepiej po Polsku, ale od biedy tez po ang.. Zaznaczam, że testy z tego forum już poczytałem, YT wstępnie też. Raczej odpadają materiały promocyjne. Wiem, że są tu spece i pasjonaci, więc czekam na prv albo tutaj. Najchętniej coś z serii 5600, a jak nie to może być inny. Nie chce żeby mnie ktoś przekonywał do zakupu bo wiem, że są super i pewnie kiedyś nabędę jakiegoś, po prostu teraz sie akurat zainteresowałem ;), Pozdrawiam serdecznie :)

G-shocki są tanie więc w czym problem kup np. risemana i sam potestuj, będziesz na pewno zadowolony, nosząc na ręce zegarek nie do zdarcia, wytrzyma wszystko na pewno więcej niż jego użytkownik.

Edytowane przez ostatni_sprawiedliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-shocki są tanie więc w czym problem kup np. risemana i sam potestuj, będziesz na pewno zadowolony, nosząc na ręce zegarek nie do zdarcia, wytrzyma wszystko na pewno więcej niż jego użytkownik.

 

No właśnie tak jak pisałem, na razie nie kupię, ponieważ nie jest mi potrzebny aktualnie, nie podobaja mi się. A jedyny który chciałbym mieć to cos z serii 5600 i kupie go na pewno za jakiś rok dwa, ale teraz chciałem po prostu poczytac o nich więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto mój Casio GW-700BDJ Zdjęcia znalezione bo obecnie nie mam możliwości zrobienia własnych :) Pozdrawiam

1a260a70.jpg700b5002.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. tutaj nic wiecej jak to co w materiałach promocyjnych nie usłyszysz,

2. na dobra sprawe te forum to same materiały promocyjne

 

1. To może dałbyś dobry przykład i napisał coś konkretnego, prezentując swoją wiedzę zegarkową, a nie tylko trollował?

2. To co tutaj robisz?


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czyli z mojej chęci poszezrzenia wiedzy nic nie wyszło, a może ktoś da mi stronkę o jakichs radykalnych tesatc g - shocka, które to cuda wytzrymał, albo jeszce lepiej, czego nie wytrzymał ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

youtube


Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotowanie, mrożenie, kosmos, uderzenia

 

Najtańszy g-shock wytrzyma więcej niż jesteś w stanie przejść.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kolekcja :)

 

Seiko Sportura SNAE67P1

Casio G-shock GW-700BDJ-2JF

Casio G-shock GW-5610

 

82ea8fb3ecdd4718.jpg

   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.