Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Coś w nim jest..

Pierwsza sesja zaliczona :)

post-71916-0-15600600-1413307852_thumb.jpg

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topowy model G, moim zdaniem brakuje mu nieco polotu, wygląda przyciężkawo i strasznie pancernie, ale co kto lubi. Przynajmniej tomaliusz nie napisze, że to tyle kasy za plastikowy zegarek...  :P

Edytowane przez Banalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topowy to jest MR-G, a nie MTG. MTGS jest takim ogniwem pośrednim między MTG a MRG. ;)

 

Miałem GW-M5600BC i po miesiącu sprzedałem. Kontrast tego wyświetlacza był jednym z gorszych w G-shockach. Z tego modelu to tylko bransoletę bym zostawił.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do "czarnucha" to kupiłem, bo mi się spodobał. Być może też go sprzedam za jakiś czas, bo jutro rozpakuję GW-9400 więc raczej będę użytkował Rangemana. Do tego mam jeszcze GW-A1000D więc konkurencja duża :)

 

A bransoleta z niego pasuje tylko do rodziny 56xx, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W aktualnej ofercie Casio nie ma  MR-G, przynajmniej na Europę. Także podtrzymuję.

 

Moim zdaniem oprócz "stalowego" wykonania niczym specjalnym się MTG nie wyróznia. Brak podświetlenia LED jest sporym minusem, sam neobrite to trochę słabo w zewgarku tej klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W aktualnej ofercie Casio nie ma  MR-G, przynajmniej na Europę. Także podtrzymuję.

 

 

Najciekawsze G-shocki nie są oferowane w Europie. W Polsce już w ogóle jest bieda, więc nie jest to rynek miarodajny. ;) 

 

 

 

A bransoleta z niego pasuje tylko do rodziny 56xx, prawda?

 

Jeszcze do rodziny 6900.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam watpliwości co do wagi i do tego metal na którym widać wszystkie rysy. A ja nie oszczędzam żadnego G bo nie pod koszule został stworzony. Co do MRG to jak dla mnie za duża cena za G. Będę dalej szukał . Dzięki za odp.


Casio GD-400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do "czarnucha" to kupiłem, bo mi się spodobał. Być może też go sprzedam za jakiś czas, bo jutro rozpakuję GW-9400 więc raczej będę użytkował Rangemana. Do tego mam jeszcze GW-A1000D więc konkurencja duża :)

 

Człowiek nakupi tych zegarków i potem ma problem co nałożyć hehe :)

U mnie walczą o nadgarstek frogman, gw-a1000 i mdv106 na nato i tak jest co rano... :wacko:

 

Też tak macie? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Coś w nim jest..

Pierwsza sesja zaliczona :)

Jak dla mnie, to jest zegarek z najlepszej serii G-shock, szkoda że nie w stalowej kopercie  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie jesteście jasnowidzami, ale być może ktoś z was posiada jakieś informacje na temat 9200/Risemana? Chodzi mi czy istnieje szansa, by pojawił się jescze na alledrogo? (Oczywiście nowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że pojawią się bo mi Seqndus napisał w mejlu o dostawie bo wszystkie sprzedał i dlatego mi nie wysłał.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ShoRtie, Powiedzieli Ci konkretnie jakąś datę? A przede wszystkim cenę ?

Edytowane przez Jacek25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bo ja kupiłem tydzień temu i jakimś cudem sprzedał kupiony prze zemnie zegarek i musiał domówić żeby mi wysłać.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało  mi się dzisiaj przymierzyć G-Shocka. Chciałem zobaczyć jak będzie wyglądał na ręce i inne odczucia. 

Przymierzałem model GA-120-1AER (widoczny na zdjęciu). Wydaje mi się, że jakoś źle na mnie nie wygląda (czego się bałem bo nie mam dużej ręki). Możecie polecić jakieś inne modele w podobnych gabarytach? Większego nie chce bo będzie już za duży. 

 

2ebtim0.jpg

 

iohduv.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.