Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie negocjuję prawie nowego GWF-1000 z UK. Doszedłem do 310 funtów (z wysyłką), ale gość chyba już nie chce zejść niżej. Trochę dużo, bo w US zdarzają się (w podobnym stanie) za 450 USD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jednolity GW-3000 wygląda dość monotonnie, ale nie wiem czy wymiana bezla załatwia sprawę... Najfajniej w tym modelu wygląda moim zdaniem tarcza wersji M-4A, a pomarańczowy pasek łatwo jest ewentualnie wymienić.

 

A jak ci się sprawuje GW-3000? Podoba mi się, zastanawiam się czy sobie takiego nie sprawić...

Edytowane przez Banalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też do niego pasek ale preferuję bransolety.

Ten model to dla mnie drugi najfajniejszy wskazówkowiec G zaraz po GW-A1000D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Jacek25 - GWF1000 jest fajny,zakochasz sie w nim...ale...tak jak juz wspomnial Andrzej,to spoory zegarek I naprawde radze ci zrobic wszystko by go organoleptycznie ocenic - w ciemno moge ci polecic serie GW200 finalna wersje /patrze tylko przez pryzmat wielkosci/

 

tak troche brzydko z mojej strony .. ale tu masz taki lajtowy temacik i masz tam kilka fotek dla porownania

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/49947-opinia-o-frogmanach/?hl=%2Bopinia+%2Bfrogmanach

 

ja swoj model kupilem jako uzywany w 2010 - mialbyc dla mnie taka ciekawostke technologiczna i po otwarcu pudelka powiedzialem glosno: ''kur.a,ales tys jest wielgachny''   ---  podejrzewam ze to jego wielkos byla powodem dla ktorego go wystawil poprzedni wlasciciel na ebay - bo mial tylko ledwo widoczne slady klamry na pasku w roznych miejscach

 

gdyby mialby zostac moim jedynym zegarkiem to mialbym naprawde 'myslowke' czy go nosic,czy zamienic na cos mniejszego

 

pisze to takze jako wlasciciel GWF :)

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska jaki jest najtańszy G z wysokościomierzem? GDF100-4 był kiedyś fajny. Czyżby tylko GW-9200 został i droższe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AndrzejMick, mrovka, Wielkie dzięki za opinię!:) Obydwoje wspomnieliście o jego wielkośći. Z moim skromnym 17cm w obwodzie może być komicznie? Używałbym go jako codzienny zegarek.

 

Póki co będę szukał go w Europie, by ominąć podatki, jak się nieuda to zostaje EBay/Amazon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

hmmm..ja osobiscie mam niecale 18cm i wiem ze nie czuje sie super w nim konfortowo - w moi oczach,jak go nosze to mam wrazenie jakbym mial dozor policyjny na nadgarstku zamiast na kostkach:)

 

tylko wez pod uwage ze moim codziennym zegarkiem jest seria 5000 wiec to drugi biegun ziemi i dlatego pewnie to wrazenie

 

czy bedziesz komicznie wygladal..moze nie do konca bo to G,wiec to juz samo w sobie jest usprawiedliwieniem..ale napewno zauwaza ze masz duzy zegarek

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AndrzejMick, mrovka, Wielkie dzięki za opinię! :) Obydwoje wspomnieliście o jego wielkośći. Z moim skromnym 17cm w obwodzie może być komicznie? Używałbym go jako codzienny zegarek.

 

 

Mam 19,5cm w przegubie i myśle, że niestety 19cm to graniczna wielkość, która pozwoli Ci na komfortowe codzienne noszenie GWF-1000. Inne Frogi są mniejsze, ale mimo że to Frogi, to jednak GWF-1000 najlepszym z Frogów jest. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, sam myślałem o frotce jakbym w paintball miał pójść się bawić ;-), co by go głównie przed farbą uchronić.

Choć pomysł takiego pokrowca na G-Shock'a jest dość absurdalny. Wg. mnie dobry tylko przy kontakcie właśnie jak już pisałem z gęstymi cieczami, czy cementem albo gipsem. Bo jak gdzieś przywalisz to wystarczy ewentualne przepłukanie wodą, a tak to wyobraź sobie jak chlapnie ci farba olejna czy spadnie gips ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

To jest jakaś limitka tylko nie pamiętam jak się nazywa  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa pytania przy pierwszym musze zaklnąć :ph34r:

 

czemu * od jakiegos czasu w żadnym gshocku nie ma timerow regulowanych co do sekundy ? :angry:

 

wlasnie przyjechal moj 4 kupiony w ciagu ostatnich 2 miesiecy G , i w zadnym z nich timer nie da sie ustawic na mniej niz minute :blink:

 

ostatecznie na treningi musze w kolko chodzic albo w 5600 albo w 6600 albo w 6900 , a moje pozostale 5 zegarkow nadaje sie conajwyzej do lansowania sie w pracy :wacko:

 

a drugie pytanie czy ma ktos linka do instrukcji g-8000 - moj najnowszy nabytek , chyba dosc rzadki z tego co widze


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najnowszy nabytek

Zdjcie241_wprhqpr.jpg


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa pytania przy pierwszym musze zaklnąć :ph34r:

 

czemu * od jakiegos czasu w żadnym gshocku nie ma timerow regulowanych co do sekundy ? :angry:

 

wlasnie przyjechal moj 4 kupiony w ciagu ostatnich 2 miesiecy G , i w zadnym z nich timer nie da sie ustawic na mniej niz minute :blink:

 

ostatecznie na treningi musze w kolko chodzic albo w 5600 albo w 6600 albo w 6900 , a moje pozostale 5 zegarkow nadaje sie conajwyzej do lansowania sie w pracy :wacko:

 

a drugie pytanie czy ma ktos linka do instrukcji g-8000 - moj najnowszy nabytek , chyba dosc rzadki z tego co widze

też ubolewam z tego powodu to jakas plaga w g-shockach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

też ubolewam z tego powodu to jakas plaga w g-shockach.

w g-7700 jest  ^_^  podwójny do 200 godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z przykrością zauważyłem, że mój GDF-100-4 padł ofiarą pary na szybce od wewnątrz. Są teraz idealne warunki, żeby sprawdzić takie rzeczy, bo w domu mam ok 21 stopni, a na dworze było ok 2-3 (rano). Akurat korzystałem ze słoneczka i wybrałem rower do poruszania się po mieście gdy zobaczyłem parę (zegarek na rowerze noszę tak, żeby był na wierzchu). Na szczęście nie jest to bardzo uciążliwe, bo gdf ma duże cyfry i dało się odczytywać godzinę. Para zniknęła po ok 10-15min, pewnie gdy zegarek się ochlodził. Niestety to już drugi parujący zegarek w mojej kolekcji, pierwszy był GA-110HC, który zapanował mi kiedyś dokładnie na środku szybki. Para niczego nie zasłaniała.

Edytowane przez DamianDe

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno tak się dziać.

Jeśli nie masz pękniętej szybki (nawet mikroskopijnie) to wilgoć dostaje sie do zegarka od strony dekla.

Wymień uszczelkę i powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w g-7700 jest  ^_^  podwójny do 200 godzin

miałem ten model. tylko trudno pojąć mi polityke casio , kiedys G był zegarkiem prostym i funkcjonalnym dzis to gadżety w przerosniętych kopertach naszpikowane bajerami które mają potkrecic sprzedaż, bo jak zrozumiec że zegarki casio które kosztuja mniej niż 200zł są bardziej funkcjonalne. Do tego zegarek mający dumne 200m paruje a mający 100m za 150zł nie paruje. NIE ŁAPIE TEGO. Za jakis czas G bedzie oznaczało GÓWNO nie zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.