Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

King rządzi :D

dwatch mi też rozmiar się podoba i wcale nie przeszkadza, ja mam wersję z czerwonymi guzikami i planowałem zamianę na pomarańczkę, ale tak mi się spodobała obecna oryginalna kolorystyka, że zostaje. Może kiedyś trafię oryginalną pomarańczę.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem , wielkie są ale mi się podobają  :D  :D  :D   Za duży ? Co tam  :D  :D  :D

Jest git. Jak się podoba to trzeba nosić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 szt. Tylko że dwa GX 56 1A :D

A dlaczego 2 takie same?

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żywotność baterii nawet jeśli wynosi 2 lata nie poninna być problemem z uwagi na to, że jej wymiana kosztuje max 15 pln a jak sam potrafisz to zrobić to 5 pln.

Taki wydatek raz na 2 lata to przecież nic.

Ja z tych trzech wybrałbym (gdyby tylko te wchodziły w grę) GA lub GD ale w innej kolorystyce.

Co do baterii to i tak wymieniam tylko w salonie firmowym, zresztą kiedyś w ramach gwarancji było za free, nie wiem jak jest teraz, bo mam zegarek kupiony od prywatnego importera. Wracając do wyboru zegarka, czy jakaś wersja ga100 ma świecące indeksy?

Ewentualnie jakiś inny g do 400 stówek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego 2 takie same?

 

Tapnięte z fona.

 

Jeden do jeansów a drugi do garnituru   :P

 

A tak właściwie to z rozpędu. Dogadałem się na używany (ślady używania tzw. umowne bo stan prawie jak nowy) w międzyczasie udało się kupić nowy ale z umowy trzeba się wywiązać i tak zrobiły się dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się rozpisaliście przez tydzień  :) .

Ten gościu z licytacji na GW-A1100 rzeczywiście jakiś podejrzany  -_-

Ja sobie daruje kupno tego zegarka od tego gościa. Dziwny jest.

Najpierw wystawił licytację z tymi danymi osobowymi - usunięta przed administratora.

Potem wystawił znów licytację - znów zalicytowałem i dostaję wiadomość, że zostałem odwołany a aukcja została zakończona przez sprzedającego.

Teraz znów widzę, że jest nowa licytacja z innymi zdjęciami.

Co za gość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też licytowalem ale odpuszczam... Facet kupił go w czerwcu i nie używał wogole ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziko... pisałem wcześniej że to jest moj zegarek. Koleś kupił ode mnie w poniedziałek a w srode wystawił ponownie ja twierdzi "zle mu leży i coś go tam ciśnie". Pierwsza aukcja zostala usunieta po mojej interwencji bo były moje dane osobowe na jednym dokumencie. Pisałem do niego zeby usunał badz zamazał ale olał sprawe wiec napisałem do allegro i dlatego wywalili. Dlaczego drugi raz usunał nie mam pojecia....

W poniedziałek odebrał osobiscie ode mnie cały zestaw kupiony w TT z wykupioną 6 letnia GW i dodatkowym ubrankiem w kolorze pomaranczowym. Zegarek był w stanie idealnym jak rownież drugie ubranko. Uzytkowałem go półtora miesiąca. Czy coś teraz kombinuje cieżko stwierdzic. Raczej przez dwa dni z zegarkiem nic dziwnego nie zrobila ale.....

Ja przy sprzedazy nie miałem z nim problemów. Dobry kontakt wpłata itd. To cała historia tego zegarka

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lepiej brać z allegro, bo tutaj oczekiwanie jest straszne. Moich pomysłów niestety nie zrealizuję bez pomocy zibi , więc muszę czekać.

Po za tym właśnie dostałem maila i pomarańczowa osłonka kosztuje 10 zł, jednak trzeba podać model ;)

Dziś przy zamawianiu ubranka do 9400 zapytałem o ten tylny bezel jeszcze raz i mi pani Sylwia odpisała 6zł chyba staniało od wczoraj to jeszcze domówiłem brązową do mojego 9300 za 7zł.

 

 

Czy jak ściągnę ten tylny bezel z 9300 to czy pod spodem są osobne śruby do dekla jak w 9200 czy śrubki są wspólne ?


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 9300 ściągasz osłonkę jakby na siłę po odkręceniu bocznych śrubek. Nie ruszasz tych od dekla. Ciekawe po ile mi policzą w takim razie, bo też zamówiłem pomarańczową osłonkę do 9200.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wspólne. Dzisiaj rozbierałem gx 56. też ma nakładkę dekla i śruby idą na przestrzał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziko... pisałem wcześniej że to jest moj zegarek. Koleś kupił ode mnie w poniedziałek a w srode wystawił ponownie ja twierdzi "zle mu leży i coś go tam ciśnie". Pierwsza aukcja zostala usunieta po mojej interwencji bo były moje dane osobowe na jednym dokumencie. Pisałem do niego zeby usunał badz zamazał ale olał sprawe wiec napisałem do allegro i dlatego wywalili. Dlaczego drugi raz usunał nie mam pojecia....

W poniedziałek odebrał osobiscie ode mnie cały zestaw kupiony w TT z wykupioną 6 letnia GW i dodatkowym ubrankiem w kolorze pomaranczowym. Zegarek był w stanie idealnym jak rownież drugie ubranko. Uzytkowałem go półtora miesiąca. Czy coś teraz kombinuje cieżko stwierdzic. Raczej przez dwa dni z zegarkiem nic dziwnego nie zrobila ale.....

Ja przy sprzedazy nie miałem z nim problemów. Dobry kontakt wpłata itd. To cała historia tego zegarka

Dodatkowo jakby nie patrzył to już używka od drugiego właściciela a sprzedaje jako NOWY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 9300 ściągasz osłonkę jakby na siłę po odkręceniu bocznych śrubek. Nie ruszasz tych od dekla. Ciekawe po ile mi policzą w takim razie, bo też zamówiłem pomarańczową osłonkę do 9200.

Tak samo jak pani Marta odp. zawsze z cenami np paska do 9400 ok 85zł  a pani Sylwia prosto z mostu 90zł więc wole pisać do pani Sylwii bo podaje konkretne ceny . A ty do której pani pisałeś ?


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo jakby nie patrzył to już używka od drugiego właściciela a sprzedaje jako NOWY.

Wyatwial jako nowy bo otrzymał zegarek bez najmniejszej skazy i nawet przywieszka była na pasek.... to pomyślał że szybciej sprzeda :)

 

Waldzior jak byś do mnie nie napisał to bym nie wiedział że koleś po dwoch dniach go wystawił :)

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyatwial jako nowy bo otrzymał zegarek bez najmniejszej skazy i nawet przywieszka była na pasek.... to pomyślał że szybciej sprzeda :)

Waldzior jak byś do mnie nie napisał to bym nie wiedział że koleś po dwoch dniach go wystawił :)

Napisałem, bo jak rozmawialiśmy na PW to zaproponowałeś mało atrakcyjną cenę i jak zobaczyłem, że na allegro jest ten sam taniej to każdy by skojarzył, że to Ty a nie gość, który po dwóch dniach od zakupu sprzedaje zegarek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak pani Marta odp. zawsze z cenami np paska do 9400 ok 85zł a pani Sylwia prosto z mostu 90zł więc wole pisać do pani Sylwii bo podaje konkretne ceny . A ty do której pani pisałeś ?

Ja zawsze piszę do Pani Sylwi i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. :)

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi coś za mną ten żółty kolorek i tak się zastanawiam przebierać nie przebierać?

 

YLStxCR.jpg

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wuj przebieraj, jak się odwidzi to poleży na następny sezon :)

Jak to Ci pomoże to ja dziś zamówiłem pomarańczkę :)


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też na tego żółtego chorowałem jakiś czas temu ale mi przeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też na tego żółtego chorowałem jakiś czas temu ale mi przeszło.

Ja też i na białego również  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.