Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

A cieżko zmienić przycisk od tego podświetlenia?

 

Nie trzeba tylko dobrze posmarować o ringi i musi wejść.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cieżko zmienić przycisk od tego podświetlenia?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak wymieniałem w 6900 to nie było trudno, tylko trzeba było wyjąć moduł i uważać, żeby spiralka zabezpieczająca przycisk nie wystrzeliła. Chyba w GDFie jest podobnie tylko trzeba uważać dodatkowo na sensor.

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mudmaster bardzo do mnie zagadał.

 

Cena zaporowa, ale na zegarki.zgora.pl jest w zapowiadziach z rabatem od 10 do 19 procent (zmieniają zapowiedź od czasu do czasu). Na e-bayu i seiya kosztuje 566 usd, na rakutenie 500 usd, ale oczywiście trzeba doliczyć transport, cło... 

 

Znalazłem fajne porównanie funkcji zegarów Masters of G

 

P1410479j_sphxsxh.jpg

 

http://www.g-central.com/the-g-shock-master-of-g-2015-buyers-guide/

 

pozdrawiam, Piowa

 

Mudmaster jest większy i cięższy od Froga GWF-1000? Bożesztymój, kto ma taką łapę?


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę juz przesadzają z wielkością niektórych G. Za pare lat to bedzie można je na scianie wieszać

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mudmaster jest większy i cięższy od Froga GWF-1000? Bożesztymój, kto ma taką łapę?

 

4 gramy to mniej niż dwa tiktaki 

8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remont DW 6600 zakończony. Można by jeszcze bezel wymienić bo ma dwie rysy ale słabo widoczne więc się nie pali.

 

SwxMnY.jpg

Jest moc!! Wypas klasyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie można bo Casio i G-Shock to znaki zastrzeżone ale kto pozwie sprzedawce lombardu . Zawsze masz wytłumaczenie ja się na tym nie znam wygląda jak oryginał.

Edytowane przez ShoRtie

GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Ale w opisie wyraźnie sprzedawca pisze ze to replika... To chyba nie teges

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie doczytałem. To już oczywiście by się nie wykręcił ale zapewne to czyn mało szkodliwy bo nie sprzedaje tego hurtowo ani nie ma fabryki w piwnicy.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Rolki też sprzedaje takie... Jest tego więcej... I jak widać nikomu to nie przeszkadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostki z giełdy WUS-a:

 

DW-5600P-9 - cena 70 EUR darmowa wysyłka ze Szwecji, więc bez cła

 

http://forums.watchuseek.com/f29/fs-casio-g-shock-dw5600p-9-lnib-2282346.html

 

G-Budzik GQ-1000 - cena 70 USD, ale wysyłka tylko do USA

 

http://forums.watchuseek.com/f29/casio-g-shock-alarm-clock-gq-1000-a-2280946.html

 

GW-5525 z pudełkiem, puszką etc - cena 150 USD, ale wysyłka tylko do USA

 

http://forums.watchuseek.com/f29/fs-casio-g-shock-gw-5525a-1-25th-anniversary-black-dawn-limited-edition-2279418.html

 

Oprócz tego kilka Frogmanów i limitowanych Ragemanów

 

Najbardziej żal mi tego budzika.

8-)

 

pozdr, Piowa

Edytowane przez piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponadto nie występuje taki model jak DW-7900.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten żółty 5600 by wyszło jakieś 294zł.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel wlasnie oddałem mojego gdf100bb do swiergalskiego we Wrocławiu. Koleś ma usunąć mi ten włosek spod szkiełka. Babka na miejscu sie zdziwiła ze to wypatrzyłem bo początkowo nic nie widzieli. Trochę smiechu podobno ze mnie mieli ze sie takich rzeczy czepiam i płace zeby usunęli taka pierdołę :o chyba jestem naprawdę przewrażliwiony... Szkoda tylko ze facet nie podejmie sie przetarcia smugi która jeszcze jest na prawym brzegu co prawda juz malutki fragment ale wiem ze jest:/ a nie podejmie sie tego bo ponoć nie ma juz jakis specjalnych ściereczek do negatywów które wcześniej używał do timexow. Ale cóż zobaczymy co to bedzie.

 

No i chyba sie powtarzam ale zapytam jeszcze raz bo zapomniałem o to zapytać zegarmistrza. Tracę gwarancje przez ingerencje zegarmistrza? Sa w środku jakieś plomby czy cos co wskaże ze zerwałem gwarancje?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kacprzak1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma plomb.

Jak się nie przyznasz i nje ma wpisu w karcie gwarancyjnej to nikt nie powinien zauważyć rozkręcania.

Rozumiem, że naprawę w serwisie wpisali Ci do karty gwarancyjnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ślady na śrubkach, Jak jest wpis w kartę to nie ma problemu jak jakieś ślady będą.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to miałem na myśli.

Wpis z serwisu będzie je usprawiedliwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wpis i dowód robionego testu szczelności. Przed chwila dzwonił do mnie jeszcze ten zegarmistrz i mam kolejne obawy. Powiedział ze zegarek wstępnie rozkręcił i ten włosek jest tam mocno zaczepiony i nie wie czy to w wyniku temperatury czy czego ale cieżko mu go usunąć i może pozostać po tym ślad. I pytałem o te smugi. Podobno sa one na module a nie na szkle i dlatego sa takie problemy. Podobno widac to wyraźniej wlasnie po wyciągnięciu z koperty. A ze nie ma tych ściereczek to poradził mi w ostateczności znów oddać do serwisu zeby oni sie z tym męczyli. Jednym słowem masakra. Zegarek kupiłem w czerwcu a miałem go od tamtej pory kilka razy na łapie... I pozostaje pytanie czy znów pozniej im go oddawać na gwarancje zeby czekać miesiąc po czym dostrzec jakis nowy mankament;o

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że tylko ja mam taką manię :( Ja mam jeszcze pyłek w środku obiektywu i też mnie to irytuje strasznie za każdym razem jak wciskam spust migawki :angry:


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dramat.

A musisz go odsyłać? Bo np u mmie w jednym salonie TT jest zegarmistrz na miejscu i podejrzewam, że takie rzeczy mógłby zrobić może na poczekaniu lub w jeden dzień.

Chyba, że to taki zegarmistrz od skracania bransolet ale jak widać, ci w serwisie to też nie lepsi..

Gdyby to był mój zegarek to ostro bym się wpienił na to całe dziadostwo. Współczuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w zasadzie to polecono mi sklep na ul ładnej we Wrocławiu i tam byłem. Nie wiem czy sa jakieś serwisy na miejscu ale watpię skoro na miejscu nie zaproponowano mi czegoś innego. Niby sprawa blacha i wiele od nich nie wymagałem ale widac takie rzeczy ich przerosły. Na moje nieszczęście jestem strasznie przewrażliwiony w takich sprawach. Jak chciałem raz oddać smartphone na gwarancje bo przycisk skrzypiał i miał podwójne kliknięcie to mnie cofnęli i powiedzieli ze wszystko działa w porządku, mimo ze na forum czytałem o tych przypadkach i jednym przyjmowano a innym kazali puknąć sie w głowę. W tej Polsce byle wydoić klienta i najlepiej zeby wiecej nie wracał chyba ze po nowy sprzed/zakupy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.