Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Co do DW 5030C ja tam nie zamierzam się pozbywać :)... Doceniłem go dopiero po pewnym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mój też przechodził drobne SPA ale brak dobrej foty z przed  ;)

 

Na zdjęciu wygląda, jakbyś go z pudła właśnie wyciągnął. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wybrałem GS-1150 :D

Ma timer, ale czy jak już zacznie kręcić wskazówkami to można przejść do innej opcji nie czekając na zatrzymanie?

 

Kamil, no bardzo ładny!, a wrzucisz fotkę sprzed spa? Ewentualnie linka do postu, bo pamiętam, że pokazywałeś, ale nie pamiętam gdzie i kiedy. Dużo się napracowałeś? (Czyt.: co zrobiłeś?) :)

Może głupie, ale nie robiłem mu fotek przed spa :/

Poszła polerka szkła i całej stalowej koperty na błysk (ori jest w większości mat), nowe śruby paska + bezel i pasek w bdb stanie, więc taka prawie kapitalka :)

I dlatego też pytałem jak wyjąć te metalowe wstawki z paska bo je również chciałem zrobić na błysk.

Fajnie sobie tak podłubać...

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ma timer, ale czy jak już zacznie kręcić wskazówkami to można przejść do innej opcji nie czekając na zatrzymanie?

 

2. Może głupie, ale nie robiłem mu fotek przed spa :/

Poszła polerka szkła i całej stalowej koperty na błysk (ori jest w większości mat), nowe śruby paska i pasek w bdb stanie, więc taka prawie kapitalka :)

I dlatego też pytałem jak wyjąć te metalowe wstawki z paska bo je również chciałem zrobić na błysk.

Fajnie sobie tak podłubać...

1. Tak

2. U siebie też robiłem polerkę szkła i częściowo koperty ale nie na błysk  ;)

Do tego oczywiście nowy bezel, pasek zostawiłem bo poprzedni właściciel wymieniał i jest prawie jak nówka  :)

 

Na zdjęciu wygląda, jakbyś go z pudła właśnie wyciągnął. :)

Dzięki  :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie GS1150 jest o niebo lepszy :) to czekanie, aż wskazówki staną doprowadza mnie do szału, ale dobrze, że to nie jedyny zegar jaki mam :D

Od razu jak wziąłem ten kawał żelaza w rękę to wiedziałem, że wypoleruję go na lustro i to była dobra decyzja :)

Szkoda tylko, że tak trudno już je zdobyć i w ludzkich pieniądzach. Na swojego polowałem kilka miesięcy.

Jeszcze jak tak forum przeglądam to myślę, że przydałby mi się Frog, ale cena zbyt wysoka jak na eksponat cieszący oko w gablotce (w moim przypadku).


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murcins >>> Gratuluje dobry wybór...

Tomaliusz >>> Kawał porządnej roboty :)

Edytowane przez acid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wyrwalem 5030C :)

Gratulacje, gdzie żeś tego dokonał ? :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na olx :) Niebawem powinienem go dostać :) więc jak ktoś chętny na nowego GW M5610 to sprzedam bo już mi nie potrzebny

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w sklepie widziałem G-7710 za ponad 500zł, oraz brelok G-Shock, ale nie chcieli sprzedać samego :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w sklepie widziałem G-7710 za ponad 500zł, oraz brelok G-Shock, ale nie chcieli sprzedać samego :(

OMG :D to chyba za ten brelok policzyli :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG :D to chyba za ten brelok policzyli :P hehe

Właśnie nie, brelok był do GD-400-4ER i w innym sklepie. (ok 530zł, z tego co pamiętam) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil, dobrze wiesz że GS-1150 ciężej wyrwać od GS-1100 i ma lepszą imo jeszcze chodzącą centralną wskazówkę  :)

Natomiast moduł mimo że nowszy to był też częściej zawodny  ;)

Pamiętacie Kolegę Seven-a i gościa od super fotek niejaki 0000011111... mieli GS-1150 i obaj oddawali na reklamację, seven jak dobrze pamiętam dwa razy na zatrzymującą się wsk. sek. i samą korekcję wskazówek.

A propos fot do kalendarza to mamy szczęście lub nie (zależy jak na to patrzeć) bo jakby wstawił 00001111... foty to byłyby tylko jego w kalendarzu a przynajmniej pięć miesięcy przy tych regulaminowych 5 fotach  :P

Kto jest dłużej na forum to na pewno pamięta te zdjęcia że były jak żywe  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj Tomaliusz już mnie nie nakręcaj na kolejny zegar bo przecież wiesz, że już go chcę :D Na razie biorę stoperan na zegarki, a przynajmniej do końca roku :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak

2. U siebie też robiłem polerkę szkła i częściowo koperty ale nie na błysk ;)

Do tego oczywiście nowy bezel, pasek zostawiłem bo poprzedni właściciel wymieniał i jest prawie jak nówka :)

 

Dzięki :)

1. Zgodnie z instrukcją powinno się czekać aż wszystkie wskazówki się zatrzymają (nie mowie naturalnie o sekundowej)

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekundowa w Giezie się zatrzymuje, jak nie ma światła, może tego nie wiedzieli :D

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil, dobrze wiesz że GS-1150 ciężej wyrwać od GS-1100 i ma lepszą imo jeszcze chodzącą centralną wskazówkę :)

Natomiast moduł mimo że nowszy to był też częściej zawodny ;)

Pamiętacie Kolegę Seven-a i gościa od super fotek niejaki 0000011111... mieli GS-1150 i obaj oddawali na reklamację, seven jak dobrze pamiętam dwa razy na zatrzymującą się wsk. sek. i samą korekcję wskazówek.

A propos fot do kalendarza to mamy szczęście lub nie (zależy jak na to patrzeć) bo jakby wstawił 00001111... foty to byłyby tylko jego w kalendarzu a przynajmniej pięć miesięcy przy tych regulaminowych 5 fotach :P

Kto jest dłużej na forum to na pewno pamięta te zdjęcia że były jak żywe :)

Bartkowi (Barteq891) w 1150 też odpadła wskazowka sekundowa po paru dniach od zakupu w salonie.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy można gdzieś w Polsce kupić nowego Gieza? :huh:

Opole CH Real Stoisko Orange. Mają dwie sztuki GS 1100. Poszukaj w necie Świat Casio Zadzwoń i się dogadasz

 

Wysłane z mojego SM-T310 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,jak z kupowaniem na olx z wysyłką? Warto ryzykować? zegar na zdjęciach oryginalny.Dzięki z góry

za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz zaryzykowałem i utopiłem 200PLN od tamtej pory umawiam się tylko na odbiór osobisty albo wystawienie przedmiotu na allegro. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kto nie ryzykuję ten nie ma ;)

Przesyłka pobraniowa jak najbardziej, opcja sprawdzania zawartości też, chodź to chyba troszkę drogawe a gwarancji za stan i działanie nie zawsze do końca sprawdzisz ;)

Ja jeśli kupuję na olx coś na odległość to zadaję dużo pytań i koniecznie dzwonię osobiście próbując wybadać sprzedającego. Jeśli coś budzi moje wątpliwości to odpuszczam ;)

Nie zapeszając na tą chwilę nic na olx-ie nie utopiłem :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.