Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
pepco

czy warto z tą cenę 4000 -6000

Recommended Posts

Wpadły mi w oko te oto zegarki i mam prośbę o ocenę jakości mechanizmów tych zegarków. Pozdrawiam

1/ Movement

Swiss Automatic, Sellita SW200, 26 jewels
Power reserve of 38 hours
Stop-second

Case

Diameter 41 mm
Thickness 9.8 mm
316L stainless steel
Hexagonal crown with engraved "Fleur-de-Lys" logo
Pressure fitted caseback with "Fleur-de-Lys" logo and embossed Clou de Paris decoration
Water resistant to 50 meters

Dial

White, guilloche-style center
Date display at 3.00

Bracelet

Safari colour calf veal leather strap with navy blue stitching
Folding buckle

2/ Movement

Swiss Quartz Chronograph Movement ETA 251.274

Case

316L Stainless Steel case
Water resistance 50 meters
Sapphire crystal with anti reflection

Dial

Sunray black and blue dial
Date at 4.30

Bracelet

Steel 2-row-strap

3/ Movement

Calibre Royal, Manufacture movement with dual direction automatic winding, 21,600 vibrations/hour (3 Hz), Initial force distribution by a central barrel axis, large balance with compensating screws in solid gold, 220°amplitude in vertical position after 72-hours operation.
Large date and day with no amplitude loss upon activation. Unique system for exceptional reliability and accuracy. Integrated complications.
88-hour power reserve design, dial display with 72-hour guaranteed isochronism. Integrated complications.
Large accurate moon phase at 6 o’clock, integrated complications.
Small seconds at 4 o’clock symmetrical to power reserve.
Movement finish: bridges and main plate circular-grained and snailed, with Côtes de Genève.
Oscillating weight with sunray finish and rhodium plating, gilt "Fleur de Lys" logo.

Case

Diameter : 44mm
Titanium
Brushed finish
Case-back secured by 6 titanium screws
Sapphire crystal and case-back with anti-reflection
Titanium crown with relief « Fleur de Lys » logo
Water resistance : 50 mete

post-101459-0-41784000-1538911599_thumb.jpg

post-101459-0-65670200-1538911657_thumb.jpg

post-101459-0-61915100-1538911940_thumb.jpg

Ja tez nie. W tej cenie można kupić Tag Heuer kwarca czy też za niewiele więcej (6k z hakiem ) TH Aquaracer ze stalowym bezelem również na sellicie sw200.

W jakiej cenie masz możliwość nabycia modelu na manufakturowym werku (model 3)?

Edited by eye_lip

No to za 25kPLN można już lekko zaszaleć :).

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Dirty Harry
      Jaki to model Miyoty? Właśnie padła - pochodzi chwilę i zatrzymuje się

Warto naprawiać czy rozsądniejsza będzie wymiana całego mechanizmu?

• By Lukasz79
      Witam,
      Mam prośbę, mam taki chiński automat, Constantin Durmont, (zdjęcia w załączniku) rozleciało się łożysko i oderwał się wahnik, zegarmistrz powiedział, że potrzebny jest cały ten mechanizm na którym ten wahnik działał.
      Może mi ktoś doradzić czy mogę go gdzieś dostać lub czy ktoś może bawił się takim chińczykiem i ma części do odsprzedania?

• By Pawel582
      Witam, szukam zegarka do 1000 zł, max 1200 jeśli mi się spodoba  . 
      Fajnie by było żeby był automatyczny lub mechaniczny interesują mnie zegarki o eleganckim wyglądzie bez żadnych zbędnych bajerów na tarczy mogą być używane i stąd moje pytanie co polecacie?  Czytałem trochę, ale nie znam się na zegarkach za bardzo więc wole się zapytać ,zależy mi żeby  na trochę mi posłużył
      I jeszcze znalazłem taki zegarek https://www.seriouswatches.eu/products/edox-les-vauberts-date-automatic-80081-3-ain używany za około 1000 zł w dobry stanie czy warto się w ogóle tym zainteresować czy lepiej sobie odpuścić? No i ogólnie chodzi mi o taki wygląd jak ten zegarek w linku mniej więcej może być na pasku albo bransolecie bez różnicy w sumie. 
      Co o tym myślicie?

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.
    • By daywalker123
      Czołem,
      ostatnio wpadłem sobie w necie na takie festiny:
      -Certyfikowany diver 200m, kwarc,minerał niestety:
      https://twojezegarki.com.pl/Festina-Diver-F20461/4

-automat (czy on ma certyfikat?) "tylko" 100m,szafir,szkoda że nie ma czarnej tarczy:
      https://zegarkicentrum.pl/zegarek-meski-festina-diver-f204781/

Miał ktoś z was te zegarki? Jak się to spisuje? Słyszałem duzo dobrego o Festivalkach, ale znajomy strasznie narzeka. Coś się mu zepsuło (jakaś głupotka) i mówi że serwis to porażka. Nie wiem w jakim sensie - jakość usług czy "dostępność" serwisu.
    • By arekj
      Witam,
      Od tygodnia posiadam zegarek z naciągiem automatycznym Eterna Tangaroa. Jest to mój pierwszy czasomierz automatyczny. Brak mi doświadczenia w użytkowaniu tego typu sprzętu i dlatego proszę o poradę. Zauważyłem, iż rotor obraca się jakby miał pewien opór (nie jest to płynne). Po około każdym, pełnym obrocie słychać cichy "klik". Czy jest to normalne w tych mechanizmach (SW 200-1)? Zegarek jest nowy, czy musi się on "dotrzeć" i objawy znikną z czasem użytkowania (może np. długo leżał nieuruchomiony)? A może jest to wada (usterka) techniczna mechanizmu i wymaga naprawy. Przeszukałem forum ale nie znalazłem opisu podobnego problemu w zegarkach Eterna. Dziękuję za pomoc.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.