Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krygo

Geckota- warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy miał ktoś z Was styczność z zegarkami Geckota? Strasznie spodobał mi się model E-01, ale kompletnie nie wiem jak zapatrywać się na markę i jej jakość. Obecnie przy zakupie dwóch pasków na ich stronie model ten wychodzi za ok. 1500 pln z wliczoną przesyłką. Sam zegarek przy 36,5mm oferuje m.in. wypukłe szafirowe szkło czy mechanizm ETA 2824-2. Pomijając rozmiar bo każdy oczekuje czegoś innego to co uważacie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo dobrze, sam chętnie bym go wypróbował :D

 

Na jubilee :wub:

 

e-01-on-wrist-ben-president-sq_1.jpg

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś z Was styczność z zegarkami Geckota?

 

Miałem od nich Pilota - dobrze wspominam, co do jakosci nie było się do czego przyczepić, jedynie luma była mocno "taka se" a poza tym O.K.

 

1p.jpg

 

DSC02206.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.... W momencie zakładania tematu jeszcze było co kupować. Teraz zostały tylko czarne. Myślałem od dwóch dni, nie mogłem się zdecydować i mam, a w zasadzie mogę mieć co najwyżej ciemny. Ehh... Na jubilee faktycznie też mu ładnie.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 379 funtów, a tam miałem za 357 z dwoma dodatkowymi, fajnymi paskami ;)

 

Edit: odpisywałem jak Ty edytowałeś :)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można do nich napisać, bardzo szybko odpowiadają, bo pewnie to też ich strona żeby po prostu przesunęli, lub dali takie warunki jak na stronie watchgecko. Dzisiaj odbieram paczkę tylko że z pilotem, też nigdy nie miałem  w ręku ich zegarków, to się przekonam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co kupiłeś? Pochwal się tu jak się do niego dorwiesz. Skrobnąłem do nich zapytanie, nic nie tracę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 379 funtów, a tam miałem za 357 z dwoma dodatkowymi, fajnymi paskami ;)

 

Edit: odpisywałem jak Ty edytowałeś :)

 

kod rabatowy -10%: watchgecko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kod rabatowy -10%: watchgecko

 

Nom znam, podobnie jak watchuseek też daje -10%, ale dla mnie to nic nie zmienia bo ten rabat jest tylko pod linkiem gdzie niebieskiego nie ma :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i spoko ten pilot. Ja nie wytrzymałem napięcia i wziąłem jednak ciemniejszy E-01 z dodatkowymi paskami :D

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś, to stanę pierwszy w kolejce :D;) 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki doki, zdam relację jak wpadnie w moje ręce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki doki, zdam relację jak wpadnie w moje ręce. 

Przyjechał w końcu...? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś przypadkiem chciał divera tej marki to wystawiam na bazarku całkowicie nowy w foliach ale z tego co oglądałem to wykonany naprawdę rewelacyjnie i w komplecie Jest dużo fajnych dodatków w moim modelu tarcza wykonana jest jak w zegarkach panerai i do tego dochodzi fajna rzadko spotykana koperta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam i bardzo warto. Fajnie wykonany, mały wygodny zegar. Krygo pisał że jego robi 15-20 sekund. Ja z kolei mam szczęście do modelu któremu wystarcza -1,0 sec dziennie do szczęścia niezależnie czy poodpoczywa czy robi nadgarstkowy maraton. Obiektywnie świetny zegarek, któremu można dorobić (uśmiechniętą) gębę budżetowego BB 36 czy alternatywy Sarba 33/35.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.