Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Recommended Posts

Może już było, ale zapytam... 
Czy po zmianie modelu, na który jestem zapisany w Kruku na nowy, lista kolejkowa nadal obowiązuje czy pojawia się nowa, a zapisani na stary model są wysyłani na drzewo? 

W tym przypadku podobno kolejka przepisywana. Przy nowych referencjach zapisy.

A na stare nie trzeba czekac

e98da4e16eddf4735decbf978c5d329a.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

[mention=22504]foti[/mention]Coś dawno na ręce nie było Rainbowa ? 
Leży w pudełku i czeka na swoją kolej. Mimo jego urody wolę na ręce rolki :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Nastala cisza w tema ie. Jakies nowosci, ktos mial telefon z Kruka?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

35 minut temu, Moretti napisał:

@Yenjay

Kiedy się zapisywałeś na Batmana (domyślam się, że to było jeszcze na starą referencję)?

Sierpień 2018

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

O to super, jeśli tempo dostaw by się utrzymało i lista szła w miarę chronologicznie, to może za jakieś pół roku też dostanę telefon 😁😁

Nawiazujac do kwestii zapisow na nowe modele we wlasciwym watku - czy ktorys z Kolegow otrzymal info zwrotne z Kruka?

10.09 minal wczoraj. U mnie zero info.

Godzinę temu, bibbi napisał:

Nawiazujac do kwestii zapisow na nowe modele we wlasciwym watku - czy ktorys z Kolegow otrzymal info zwrotne z Kruka?

10.09 minal wczoraj. U mnie zero info.

Ja nie. Zapisany na dwa Suby... 

1. Nadal jest zamieszanie przez "niespodziewanie" wysokie zainteresowanie i nie ma pewnych informacji, pomimo, że minął 10 września.

2. Nie wiadomo czy stare zaliczki przejdą na nowe.

3. Na nowe referencje zapisy przerwano już w czwartek (lub "czwartego" nie wiem czy dobrze zapamiętałem) a nie w sobotę.

4. Kolejność ma ustalać "góra" m.in. na podstawie dotychczasowej historii zakupów (czyli w praktyce na plus wartość zakupionych zegarków i mało Professionali, a na minus kupowanie tylko kilku Subów, Hulków, Pepsi, co może oznaczać zakupy handlarzy). MA być informacja zwrotna, czy ktoś otrzyma miejsce w kolejce, czy nie przeszedł weryfikacji.

5. Pierwsze dostawy mają już być we wrześniu i dopiero na ich podstawie ich zawartości będą mogli podać jakieś mocno orientacyjne terminy oczekiwania.

Są to nieoficjalne informacje jednego z największych salonów w Polsce, które jednak wydają się być w miarę sensowne i prawdziwe. Czyli po staremu "nie widzą ile będą dostawali zegarków", po nowemu "będą chcieli nagrodzić klientów indywidualnych, kosztem handlarzy" (pytanie na ile to polecenie od Rolexa, a na ile inwencja Kruka).

Edited by memento mori

Dzieki. Przynajmniej cos wiemy. Choc to oczywiscie niewiele w kontekscie indywidualnych rozstrzygniec.

W każdym salonie zawsze mówili że chcieliby zadowolić zwykłego klienta a nie handlarzy i flipperów. Teraz jeśli rozumiem mówią to samo a czas pokaże co zrobią.

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

A wg mnie nic się nie zmieni. My małe robaczki będziemy mamieni, że warto zapisać się i czekać, a jak długo - tego nikt nam nie powie.

Powinniśmy być szczęśliwi, bo złapaliśmy pana Boga za nogi mogąc wpłacić zaliczkę. Pier***enie w koło Macieju.

Psy szczekają, karawana idzie dalej ^_^

2 godziny temu, Lotus napisał:

W każdym salonie zawsze mówili że chcieliby zadowolić zwykłego klienta a nie handlarzy i flipperów.

Czym się różni handlarz od flippera?

I jak AD ma odróżnić "zwykłego klienta"?

Nijak - gadanie dla gadania. Dla salonu liczy sie sprzedaz i przy takim ograniczeniu zegarkow przez Rolexa w stosunku do chetnych, to najpierw znajomi kroliczka a pozniej bez roznicy - wedle uznania. Oczywiscie moge sie mylic, ale jak nie pojawi sie oficjalne stanowisko a nie tylko plotki czy pogloski, to pewnie tak to bedzie wygladac... - podobnie jak miejsce na liscie, ktore mozna bylo kiedys sprawdzac i nagle juz nie - smutne i tyle. 😕

1 godzinę temu, poiuyt napisał:

Czym się różni handlarz od flippera?

Flipper to chyba oszołom, który ciągle zmienia, więc sporo z nas 😜

och moj Boże.. nasz wizjoner przemówił .. nazwał nowy rodzaj ludzi ... flipper ... padłem na kolana .. geniusz, słońce europy oraz wyznaczyciel kierunków wszelakich ... że też moderacja jest ślepa jak nie przymierzając temida .. toleruje trolli i to mocno niemądrych 

Niemniej to nie jest powód do publicznego obrażania innych użytkowników forum i moderatorów. Zero tolerancji.

Nie chciałbym być zbanowany ale zaryzykuję... pytanie mam - w którym miejscu użytkownik Dariusz Chlastawa obraził kogokolwiek ? Moim zdaniem wyraził w bardzo opanowanym i grzecznym tonie swoją dezaprobatę względem opinii innego użytkownika... gdzie to jest zabronione ?

Napiszę krótko: w Niemczech można zapisać się w kilku miejscach i to bez zaliczki. W dużych sieciach jakiś czas temu zapisywali. Ale zawsze były pytania czy już coś kupowałem w danym sklepie/sieci>>> sugestia, że jeśli kupowałem to szanse są większe. Dziś pytałem o Pepsi np. w Wempe w Monachium - Pani się zaśmiała i powiedziała, że lista jest długa na kilkadziesiąt lat a ponoć dostają w tym sklepie ok 5 Pepsi rocznie. Więc zapisy są bez sensu. Zaraz padło pytania czy coś u nich kupowałem.... bo wtedy zapis ma sens.

Można mieć szczęście do nieco mniej chodliwych modeli ale tak czy inaczej chyba bardziej się liczą układy u szefa sklepu.