Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Masu

Klasyfikacja Generalna Konkursów Fotograficznych

Recommended Posts

 

W tym wątku będziemy prezentować ranking punktowy co 3 edycje (raz na kwartał)

Tak oto prezentuje się klasyfikacja generalna po IV kwartale czyli 12 miesięcznych edycjach.

 

 

1. miejsce- Waldzior                   44 punkty

2. miejsce - Olciakk                    42 punkty

3 - miejsce - Masu                    40 punktów

Gio                        26 punktów

lysolek007              24 punkty

Edmund Exley    16 punktów

Enkil                      10 punktów
Krygo                    10 punktów

Carrot                     8 punktów

Piotoman               6 punktów
Jan                           6 punktów

rk7000                    6 punktów

Nocny Duch             4 punkty

Szpindlakfan            4 punkty

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę, że wciąż przed nami 10 edycji, każdy kto jeszcze zechce wziąć udział w konkursach, ma szansę stanąć na podium. Ba, nawet na najwyższym stopniu

Za kilka dni ogłosimy temat edycji październikowej, myślę że przypadnie Wam do gustu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zostały dwie edycje, walka będzie zacięta... o drugie i trzecie miejsce. Pierwsze jest już po za zasięgiem.

 

Niniejszym będziemy więc pierwszymi, którzy złożą gratulację zwycięzcy całego konkursu :)

@PistolPete gratulujemy!!!

 

@Carrot @Masu @lysolek007 to będą dwa naprawdę ciekawe konkursy, z emocjami do ostatniej chwili (szczególnie, że nie widać wyników aż do zakończenia głosowania). Prawdziwy "bój" o drugie i trzecie miejsce na podium. Powodzenia!!! Już nie możemy doczekać się waszych prac...

Edited by AK&AK

Małżeństwo i zegarki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To koniec edycji. A jak koniec to czas pogratulować. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności Wielkiej Trójce. @PistolPete ponowne gratulacje. @lysolek007 ty wiesz, że jesteś mistrzem. @Masu zdjęcie Balla, na którym pół traczy jest oświetlone, a pół zacienione z widoczną lumą... mniam. Przez nie myśl o tym zegarku wciąż wraca...

 

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA @Carrot i @Masu za to, że konkurs się rozpoczął, miał 12 edycji i, że będą kolejne. Jesteście super. Dziękujemy!!!


Małżeństwo i zegarki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak już zaczęliśmy oficjalne podsumowania to pozwolę sobie na wrzucenie pełnego rankingu i kilka słów od siebie.

 

Przede wszystkim OGROMNIE dziękuję wszystkim, którzy bawią się z nami od sierpnia zeszłego roku. Piszę o zabawie, ale wiem doskonale, że niejednokrotnie zrobienie fotki wymagało poświęcenia całego dnia, zaplanowanie czegoś tydzień wcześniej i realizację pomysłu nawet kiedy nie szedł po myśli. Nie przesadzę jeśli powiem, że nieraz jest to ciężka robota :D

 

A jak już jestem przy ciężkiej robocie to wiedzcie, że organizowanie tego przedsięwzięcia jest całkowitym przeciwieństwem i prowadzenie razem z Ewą konkursów, wymyślanie tematów i oczekiwanie na wasze fotki na mailu to naprawdę przyjemna sprawa :) Z tego miejsca chciałbym podziękować Ewie (tak @Carrot to do Ciebie) za to, że jej się chce odpisywać mi o każdej porze dnia i nocy, że kiedy już mamy zaprezentować wam wymyślony przeze mnie przeciętny tytuł kolejnego miesiąca, ona wpada na jakieś genialne hasełko. Gdyby nie to, że nasza współpraca się tak dobrze układa to zapewne bym po roku organizacji chciał odpocząć od tego wszystkiego. Jeszcze raz dziękuję :) 

 

Dziękuję i gratuluję wszystkim, którzy w ciągu ostatniego roku podesłali nam swoje zdjęcia, głosowali na fotki innych i dyskutowali z nami na każdy temat. Gdyby nie pozytywne zamieszanie, które tu robicie to ciężko byłoby trafić do nowych użytkowników dlatego jeśli mogę sobie czegoś życzyć na kolejną edycję 2020/2021 to właśnie aby o naszych konkursach było głośno przez to jak chętnie będziemy sobie tutaj gawędzić :)

 

Nie mogę zapomnieć o podziękowaniach dla sponsorów. Kiedy zaczynaliśmy przygodę z konkursami to znalezienie kogokolwiek wydawało nam się niemal niemożliwe. W końcu kto chciałby przekazać owoce swojej pracy ot tak, za przysłowiowe dziękuję? Od kilku drzwi się odbiliśmy, ale w końcu trafiliśmy na Bartosza Knopa z Balticusa, który przyklasnął temu pomysłowi od razu. W międzyczasie pojawiły się propozycje od Filipa (J.F. Szymaniak) oraz Mateusza Piechnika i udało się uzupełnić nagrody na podium. Przy okazji w niektórych edycjach udało się załatwić nagrody na konkretną edycję typu kalendarze klubowe czy ręcznie robione, jedyne w swoim rodzaju tarcze do zegarków. 

 

Wspólnie z @Eugeniusz Szwed i @Carrot działamy teraz w temacie organizacji uroczystości wręczenia nagród, która najprawdopodobniej odbędzie się we wrześniu. Uznaliśmy, że tak piękna inicjatywa nie powinna zakończyć się zwyczajnym wysłaniem przedmiotów do zwycięzców i warto to wszystko połączyć jakimś przyjemnym spotkaniem w gronie zegarkowych pasjonatów. Zwycięzcy z podium zostaną niedługo poinformowani o szczegółach akcji, a dla osób, które będą ciekawe przebiegu całej uroczystości postaram się o odpowiednią fotorelację i może coś więcej :)

 

Gratulację dla zwycięzców pozwolę sobie przekazać osobiście :) 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patryk, Ty wiesz, że gdyby nie Ty, to miałabym kilka małych katastrof. Zawsze byłeś na posterunku i służyłeś pomocą, kiedy mi kolejny raz coś nie chciało zadziałać. Szczególne podziękowania należą Ci się też za każdorazowe przygotowywanie grafik do naszych konkursów🙂 Cieszę się niezmiernie, że nasza współpraca układa się tak dobrze i jednomyślnie😃

 

Nie będę się porywać na przemowy, bo na pewno nie zrobię tego lepiej niż @Masu powyżej. Piękne  podsumowanie😃 Także dołączę się do podziękowań i gratulacji, dzięki Wam mamy energię i chęci do kontynuacji naszej zabawy. Dziękuję wszystkim za miłe słowa, ale i za słowa krytyki, dzięki którym możemy poprawiać to, co robimy. Mam nadzieję, że kolejny rok przyniesie nam jeszcze więcej dobrej zabawy i emocji.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje dla zwycięzców! To był naprawdę wysoki poziom zdjęć. Ja nie brałem udziału, ale mocno kibicowałem niektórym kolegom. I oczywiście głosowałem

Gratuluję także organizatorom - nieczęsto chce nam się zabierać za przedsięwzięcia, które wymagają poświęcenia czasu bez gratyfikacji np. finansowej. Szacun!

To także wspaniała odskocznia, która pokazuje nam niektóre zegarki w zupełnie innym świetle.

Dziękuję!


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również wielkie dzięki Organizatorom. 

Super zabawa mam nadzieję, że dla wszystkich.  

Podium wysyłało na kolejne konkursy naprawdę świetne zdjęcia. Pozostali również reprezentują bardzo wysoki poziom. Miło było oglądać Wasze zdjecia. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamy nadzieję, że nowa edycja również będzie cieszyć się Waszym zainteresowaniem, a poprzeczka będzie coraz wyżej🙂

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Oficjalne gratulacje, podziękowania i wręczenie nagród będzie miało miejsce w niedzielę 20 września  podczas uroczystego spotkania w szerszym klubowym gronie.

Są wytypowane dwa miejsca na ten wieczór. W zależności od ilości uczestników zostanie wybrane jedno z nich i wtedy podamy to do wiadomości.  W spotkaniu będzie mogło wziąć udział max 50 osób. 

Mile widziane będą osoby towarzyszące. Pierwszeństwo na liście z oczywistych względów mają uczestnicy konkursu,  sponsorzy i organizatorzy.

Dalsze informacje  organizacyjne wkrótce. Proszę o dopisywanie się do listy. 

 

PS

ja w tym gronie jestem tylko  "fizycznym" , a  moja pomoc polega głównie  na tym aby nie przeszkadzać 😜

 

 

 

Lista uczestników spotkania:

( 14 osób )

 

 

1.    PistolPete

2.    Lysolek007

3.    Masu + 1

4.    Bartosz Knop

5.    J. F. Szymaniak + 1

6.   Mateusz Piechnik

7.   Carrot

8.   Watch-er + 1

9.   Eugeniusz Szwed + 1

10. Bart123 + 1

11. RTKWGM  +  1

12. Togusa  + 2

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ze względów organizacyjnych musimy zacząć kompletować listę uczestników. Bardzo proszę o dopisywanie się jeszcze przez kilka dni do listy uczestników spotkania.

Każdy z klubowiczów może wziąć w nim udział 😃

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamykamy listę uczestników. Sala na spotkanie  została już zarezerwowana dla 15 osób. Jeśli ktoś zdecyduje się przyjechać mimo braku wcześniejszej deklaracji uczestnictwa, to oczywiście będzie mile widziany, ale za kawę zapłaci już z własnej kieszeni 😂

 

Termin: niedziela 20 września o godz 17:00, a miejsce spotkania, to :

Platinum Hotel & Residence

ul. św. U. Ledóchowskiej 12

02-972 Warszawa

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spotkanie ze zwycięzcami i  uczestnikami klubowego konkursu fotograficznego edycji 2019/2020 już za tydzień w niedzielę 20-09-2020r.  o godz 17

Namawiam wszystkich do wzięcia udziału w tej małej ale ważnej uroczystości. Proszę niezdecydowanych i zmianę planów na niedzielne popołudnie i  o zgłaszanie swojego uczestnictwa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Klubowicze, miłośnicy zegarkowej fotografii, widzimy się już jutro : niedziela 20 września o godz 17:00

 

Platinum Hotel & Residence

ul. św. U. Ledóchowskiej 12

02-972 Warszawa

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo przyjemne spotkanie, warto było poświęcić niedzielne popołudnie :)

 

Gratulacje dla Wygranych i dla Organizatorów. @Carrot i @Masu, super inicjatywa! :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla wszystkich, którzy byli na naszym "fotograficznym" uroczystym  spotkaniu wielkie podziękowania. Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich biorących udział w konkursie fotograficznym. Ewa i Patryk zasługują na  specjalne uznanie za organizowanie i  prowadzenie forumowych konkursów. Duże brawa należą się Im,  też za przygotowaną prezentację. Przybliżyli nam niuanse budowania scenografii  i robienia zdjęć zegarkom. Niektóre pomysły na dobre i ciekawe ujęcia były wręcz zaskakujące. 

Obecny na spotkaniu Filip opowiedział o skórach i swojej pracy przy wykonywaniu  zegarkowych pasków. Było dużo rozmów w prawdziwie miłej klubowej atmosferze. 

Jest szansa, że niebawem zostanie przygotowany materiał z  prezentacją Ewy i Patryka do zamieszczenia na stronie Klubu.  

 

20200920_171401.thumb.jpeg.e48d21822dc0f046999b82f88e39f53f.jpeg

 

 

20200920_183608.thumb.jpeg.4047a726142f4bb168af629dd1efa76b.jpeg

 

20200920_184117.thumb.jpeg.b10063858fc9d2d1d4bd63ee21f6cd6c.jpeg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękujemy Eugeniuszu za zorganizowanie tego spotkania, a wszystkim jego uczestnikom za przybycie i fantastyczną atmosferę. Złapaliśmy dużo pozytywnej energii😃

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale to było super spotkanie! Baterie naładowane, możemy działać dalej i liczymy, że za rok spotkamy się ponownie, w poszerzonym o nowe osoby, gronie :)

Niedługo powstanie z tego artykuł, który nieco pokaże wszystkim nieobecnym co im przemknęło obok nosa :)

Tymczasem fotka "organizatorów" :D

 

DSCF8044-2.jpg

Edited by Masu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak widać na załączonych fotkach, atmosfera była fantastyczna. Było bardzo dużo uśmiechów i rozmów fotograficzno - zegarkowych. Ewa i Patryk mają energię, chęć bezinteresownego działania i dużo planów ... :)

Jeszcze kilka zdjęć ze spotkania:

 

 

 

 

 

20200920_180542.thumb.jpg.233f38e80d05d893df7e171a32b96713.jpg

 

 

 

20200920_183600.thumb.jpg.928643021062e615e27d729ac4f2bd8e.jpg

 

20200920_171028.thumb.jpg.5d9ad8d5fcf2297dfbd2148a6c891049.jpg

 

20200920_170802.thumb.jpg.73b9d60f3f6be3cc0894c0a7e3cbf1ec.jpg

 

20200920_182832.thumb.jpg.4cf824d59bad3c9154ee05befe78cdf9.jpg

 

 

20200920_162906.thumb.jpg.6ed1dafb11d66ef08eeedd76b21ccba9.jpg

 

20200920_170419.thumb.jpg.6810ac56927aa7bb4e36895e6d19c4d2.jpg

 

 

20200920_170411.thumb.jpg.15b64d036a76be2eff7a083ae8eed39e.jpg

 

20200920_172512.thumb.jpg.7583760e16e76079f3211e96636ba1c0.jpg

 

20200920_183332.thumb.jpg.d4d6ab311243fe0e5622f5a8a7dba9b4.jpg

 

 

 

20200920_183608-1.thumb.jpg.6701fff7060112f79d0fc3cc6ec0512e.jpg20200920_183848.thumb.jpg.a5149cb92dc60450be9d2db64f358852.jpg

 

20200920_184117(0).thumb.jpg.a254d2ec6a5114d822f4ff9f2f0394b3.jpg

 

20200920_184409.thumb.jpg.198424adc87fe1cbaebc9b755dcbe22c.jpg

 

20200920_185613.thumb.jpg.dd11dbd56587ca5e81f6eaff7f6d9dd8.jpg

 

20200920_184857.thumb.jpg.b54aa80978d2810e9f6c82b1fa041a18.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minut temu, Enkil napisał:

Dziękuję za pamięć, nie spodziewałem się :)

 

 

To my dziękujemy, że się z nami stałe bawisz. Uznaliśmy, że jesteś jedyną osobą, która do niemal każdego tematu ma jakiś zegarek vintage i chcemy to docenić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Książka dotarła ;)dziękuje👊 Mateusz Piechnik Vintage_Watches_Collector za nagrodę :) lektura jak najbardziej  się przyda i zawsze pamiątka po konkursie zostanie:) Enkil fajny dyplom  👊;] 

IMG_20200925_195945.jpg

IMG_20200925_195717-01.jpeg

IMG_20200925_195414-01.jpg

Edited by lysolek007

👉📸 All Rights Reserved® Diver'sholic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale tej publikacji to Ci zazdroszczę! Pocieszam się tym, że trafiła w dobre ręce i do odpowiedniej osoby :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.