Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest McIntosh

Klub Miłośników Zegarków A. Lange & Söhne

Recommended Posts

Przeca obie marki się nie gryzą - każda jest najlepsza w tym, co robi.  

No przeca tylko zartowalem  😊

W dniu 22.05.2021 o 21:29, mario1971 napisał(-a):

Przeca obie marki się nie gryzą 

Co więcej, świetnie niektóre modele się w pudelku uzupełniają. 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Genialny jest ten Twój Lange.

Opiszesz krótko co tam się działo z tym mechanizmem?

I'm not myself, but not dead and not for sale...

37 minut temu, lukebor napisał(-a):

Genialny jest ten Twój Lange.

Opiszesz krótko co tam się działo z tym mechanizmem?

Łukasz, przez pierwsze trzy miesiące od zakupu werk pracował niemal idealnie, robił średnio na dzień +0,7s. Później trafił na jakiś czas do pudełka. Po jakimś czasie wrócił na rękę. Ponownie sprawdziłem jego chód i zanotowałem 8~9 sekundową stałą dzienną odchyłkę. I tak już zostało. Było to stabilne +8,5s na dobę, ale denerwowało mnie to jak cholera.    

Łukasz, przez pierwsze trzy miesiące od zakupu werk pracował niemal idealnie, robił średnio na dzień +0,7s. Później trafił na jakiś czas do pudełka. Po jakimś czasie wrócił na rękę. Ponownie sprawdziłem jego chód i zanotowałem 8~9 sekundową stałą dzienną odchyłkę. I tak już zostało. Było to stabilne +8,5s na dobę, ale denerwowało mnie to jak cholera.    

Dzięki. A jak obsługa serwisowa Lange?
Z ciekawości - mechanizmy Lange mają COSC?

Teraz, lukebor napisał(-a):

Dzięki. A jak obsługa serwisowa Lange?

Bezproblemowa. Kontakt był dobry na każdym etapie.

Bezproblemowa. Kontakt był dobry na każdym etapie.

dzisiaj firmy poznaje się nie po stylu sprzedaży, tylko po poziomie serwisu.

Mario, znasz moje podejście do lepszych zegarków. Ja tu widzę burzę z gówna z tą dokładnością. 

Przesadzasz. Po co Ci to?

32 minuty temu, facecik napisał(-a):

Mario, znasz moje podejście do lepszych zegarków. Ja tu widzę burzę z gówna z tą dokładnością. 

Przesadzasz. Po co Ci to?

Bo tak lubię. ;)

Dla zabicia nudy?

12 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Po pierwszej dobie pomiarowej jestem usatysfakcjonowany - zrobił +0,3s. Oby tak dalej. :)c986df948c7fb8c00bd31673f49a5f34.jpg

Wykonanie tego paseczka też niczego sobie .  Od tego zegarka trzeba wymagać dość dużej precyzji , jest moc. 👍

11 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Bo tak lubię. ;)

Dla zabicia nudy?

Twój zegarek, twoje wymogi dotyczące tego czego od niego oczekujesz. Moim skromnym zdaniem, przy takich wymaganiach (bo każdy zegarek będzie spieszyć/zwalniać różnie), częściej  będzie go mieć w posiadaniu kurier DHL (czy jakiś tam inny) niż ty.

Wykonanie tego paseczka też niczego sobie .  Od tego zegarka trzeba wymagać dość dużej precyzji , jest moc.
Pasek jest na prawdę dobrej jakości. Na początku był dość sztywny, ale szybko się ułożył. Rozmiar idealnie skrojony na mnie, a język dobrze się chowa w klamerce. Skóra już trochę ściemniała od potu.217691ba0cedce7a3d9e65c92c4aa332.jpg66bcd5b995eabe5306eb8a2f95ea1165.jpgfad1289b173c84071bc4f662a9af3f0e.jpgda83b6320e67049c84f9de115b58ef6c.jpgd35984f81c49c7640f3f6c79613c0cea.jpg4bc5f025d326a29d579ff3786cbe0466.jpgc59ddca3b3c803bd8210d643547131f6.jpg3b9847e799ee49f2cd445fd6cbc4bb96.jpg
Twój zegarek, twoje wymogi dotyczące tego czego od niego oczekujesz. Moim skromnym zdaniem, przy takich wymaganiach (bo każdy zegarek będzie spieszyć/zwalniać różnie), częściej  będzie go mieć w posiadaniu kurier DHL (czy jakiś tam inny) niż ty.
Kupuję premium to i odpowiednio wymagam. Zadowolenie klienta to rzecz bezcenna! :)1dff0602b8a7037c549a9fea2bb1ba24.jpg

8 minut temu, beniowski napisał(-a):

No to powodzenia w pomiarach💪.

Kończąc temat - każdy ma swoje - inne podejście/wymagania w temacie jakości wykonywania usług. Ja od zawsze, jeszcze z czasów, gdy w Niemczech kładłem w latach 90-tych ręcznie tynki, nauczyłem się podchodzić do tych spraw z odpowiednim pietyzmem. I zostało to we mnie do dzisiaj. :)