Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Guti89

Zegarki Montblanc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio znalazłem taką markę Montblanc, z tego co widze ich zegarki są dosyć drogie, i pewnie łatwo naciąć się na podróbkę, czy ktoś miał doczynienia z takimi zegarkami? jak rozpoznać oryginalność? mam możliwość kupić tej firmy zegarek,model flyback, za śmieszne pieniadze, nic nie zniszczony, ogólnie nawet jakby to była podróbka to i tak się chyba skusze, bo chodzi mi o taki zegarek pod garniak, w którym i tak rzadko chodze , może z 2 razy do roku, a mój G shock niezbyt pasuję, a Lorusa na bransoletce zgubiłem :P z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Guti89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak podróbka, to weź dwa. wklej zdjęcie, jak chcesz opinii.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Co to są te śmieszne pieniądze i jaki konkretnie model za te śmieszne pieniądze możesz kupić? W mojej ocenie Montblanc to marka warta bliższego poznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem do czynienia, fajne drogie zegarki. Jak do garniaka to dobra podróbka może być, szczególnie że go rzadko nosisz.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć zdjęcia, ktoś na pewno podpowie czy oryginalny. A podróbki nie kupuj. Lepiej znajdź tańszy zegarek, ale oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem do czynienia, fajne drogie zegarki. Jak do garniaka to dobra podróbka może być, szczególnie że go rzadko nosisz.

Myślałem że na forum nie polecamy kupowania podrób? Chyba że w celu niszczenia. Edytowane przez marekvegas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że na forum nie polecamy kupowania podrób? Chyba że w celu niszczenia.

No jak się zakłada do garniaka, to to się trochę niszczy. Ale tak żeby założyć od święta, to nie ma sensu kupować oryginałów. Przecież nikt się nie pozna, a wyglądać będzie ładnie.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak się zakłada do garniaka, to to się trochę niszczy. Ale tak żeby założyć od święta, to nie ma sensu kupować oryginałów. Przecież nikt się nie pozna, a wyglądać będzie ładnie.

No dobra już zakumałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chop dobrze myśli.Zegarek powiedzmy bedzie się prezentował przynajmniej z daleka.Dwa razy do roku założy tylko i tak nikt sie nie kapnie a nie wybuli dużo kasy.Same plusy.A nawet jak sie napije i rozwali to żal nie bedzie.Tylko ja bym nie kupił.Wolałbym nie mieć nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak garniak nie ma kupnych wszywek, to i zegarek powinien być cacy boba  ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co Wam przeszkadza dobrze podrobiona podrupka do kwiatka w tej fikuśnej dziurce w klapie marynarki i białych skarpetek ? Dla mnie cymes !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze tu same śmichy chichy :D nie jestem wyznawca podrobek, ani to ciuchow ani innych rzeczy, a zegarek poprostu mi sie podoba,kolorystycznie bedzie mi pasowal i wogole, a to ze pewnie podrobka ,to mi nie przeszkadza,jakbym nie wpisal w google firmy,to pewnie bym myslal ze to jakis z rynku :P bo i cena podobna ;) tak ze jak go wezme to wstawie fote,a jak nie to nie :) a tak jak mowie elegancko ubrany to ja moze 2 razy do roku jestem i to nie zawsze :P tak ze nie widze potrzeby kupowania drogiego zegarka, do takich sytuacji. ✌️

Edytowane przez Guti89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu kup tańszego orienta, Seiko lub Casio (pewnie w podobnej cenie) lub ew. jakiś "vintage" i nie będzie przypału, że ktoś Cię "złapie" na noszeniu podróby... Bo wstyd wtedy nieco większy. A Ci co się znają nie powiedzą złego słowa na tani, a legalny czasomierz. No chyba, że trafisz na totalnego "buraka" , ale to już zależy od człowieka. :)

edit: pokaż jaki "MąBlą" wpadł Ci w oko to z pewnością coś dobierzemy.

Edytowane przez Krist-off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.