Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.W poprzednim forum było coś takiego jak moja zawartość.To mi się podobało.Teraz nie umiem tego znależć. Pod jaką nazwą tego szukać? Nie jest to czasem pod nazwą aktywność bo niby podobne? Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mirek 1969 napisał:

Witam.W poprzednim forum było coś takiego jak moja zawartość.To mi się podobało.Teraz nie umiem tego znależć. Pod jaką nazwą tego szukać? Nie jest to czasem pod nazwą aktywność bo niby podobne? Dzięki.

 

Też z tego korzystałem ... było lepiej niż jest teraz. Po co taka zmiana?


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jacek K. napisał:

 

Też z tego korzystałem ... było lepiej niż jest teraz. Po co taka zmiana?

Też jestem tego zdania.Teraz mam bajzel we łbie okropny. No ale myślę że się połapie w tym wszystkim powoli?

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jacek K. napisał:

 

Też z tego korzystałem ... było lepiej niż jest teraz. Po co taka zmiana?

 

Ale przecież masz w profilu przycisk Moja aktywność. Potem wybierasz Tematy lub Odpowiedzi.

FireShot Capture 179 - tarant - Klub Miłośników Zegarów i Zegarków - zegarkiclub.pl.jpg

FireShot Capture 180 - Zawartość tarant - zegarkiclub.pl.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - jest inaczej ... IMO było lepiej :)

Chodzi o to, że tu widzę tylko swoją aktywność (swoje odpowiedzi, tematy), a chodzi o wyświetlanie wszystkich tematów, w których się udzielałem.

Jest to zawarte w "Aktywności", ale wymaga więcej kliknięć - nie jest to wygodne.

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej to było. Chodzi o "Moją zawartość", która była dostępna po jednym kliknięciu. Bez kombinowania, tworzenia kanałów, szukania, sprawdzania itp. Jeżeli jest to gdzieś ukryte, to niech zostanie wrzucone na pasek u góry i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, DawPi napisał:

W swoim profilu. :)

Albo zrób swój kanał tutaj: https://zegarkiclub.pl/forum/discover/?do=create

 

Niestety to nie to samo. To bardzo niewygodna i niepełna „proteza” tego co było wcześniej. Dostęp do tej funkcji jest mniej intuicyjny, a funkcjonalność jest ograniczona. Nie można podejrzeć pierwszego nieczytanego i ostatniego postu, a następnie oznaczyć jako przeczytany. To było bardzo wygodne. 
Zmiana „ulepszenie” zdecydowanie na minus. W moim przypadku przeglądanie interesujących mnie tematów stało się czynnością dość irytującą i zniechęcającą :(


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 70' napisał:

To bardzo niewygodna i niepełna „proteza” tego co było wcześniej.

Proszę rozwinąć.

2 minuty temu, 70' napisał:

Dostęp do tej funkcji jest mniej intuicyjny, a funkcjonalność jest ograniczona.

Można link dodać do zakładek.

Proszę rozwinąć fragment o ograniczonej funkcjonalności.

 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisałem. Czwarte zdanie.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie można tak po prostu przywrócić poprzedniej funkcjonalności. Przecież ktoś to kiedyś wymyślił, sprawdzało się przez tyle lat, więc po co teraz te "udziwnienia"?

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

9 godzin temu, DawPi napisał:

(...) Można link dodać do zakładek. (...)

Jeżeli chodzi o link z "Moją zawartością", to od razu powinien on być w widocznym miejscu bez jakiegokolwiek szperania, gmerania, linkowania, tworzenia kanałów itp. Dla prostoty i wygody - tak, jak to było wcześniej. Działało, ludzie z tego korzystali. Po co utrudniać życie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze takie małe pytanko. Jak na dzwoneczku miałem jakieś powiadomienia i mi się ich nazbierało to było zaznacz i usuń. Teraz nie mogę powiadomień usuwać  czy po prostu nie umiem.Widzę tylko oznacz jako zawartość przeczytaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.W poprzednim forum było coś takiego jak moja zawartość.To mi się podobało.Teraz nie umiem tego znależć. Pod jaką nazwą tego szukać? Nie jest to czasem pod nazwą aktywność bo niby podobne? Dzięki.

Powitać,

Ja odpowiem z koleii jako mniejszość (IMO) Tapatalk'owa:

- zauważylem baaaaardzo długi czas odświeżania bieżących wpisów (np wpisy: "oś czasu"; "subskrybowane"

- w "mojej zawartości" widać jedynie założone tematy, nie ma widoku "ostatnie wpisy"

- ogólnie apka trochę się gubi w odświeżaniu

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.04.2020 o 21:11, DawPi napisał:

Proszę rozwinąć.

Można link dodać do zakładek.

Proszę rozwinąć fragment o ograniczonej funkcjonalności.

 

Czy "Moja zawartość" z ww. kanału odpowiada "Cała aktywność/ Zawartość, w której brałeś udział"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pływak_wodnik napisał:

Czy "Moja zawartość" z ww. kanału odpowiada "Cała aktywność/ Zawartość, w której brałeś udział"?

Ja to tak traktuję. Zawartość w której brałem udzial traktuję jako moja zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze wtedy po kliknięciu na interesujący Cię temat wyświetla się pierwsza strona w danym temacie, a nie to co czytałeś ostatnio. Czyli całkiem do d.... Lepiej zdefiniować sobie własny kanał, wtedy działa to prawidłowo, ale mam wrażenie ze bardzo wolno się ładuje, no i ścieżka dostępu jest trochę dłuższa, czyli tez kiepsko :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładowanie Moich Ulubionych a także Nieprzeczytanych trwa teraz na kompie średnio ponad 10s (a zdarza się, że mieli nawet do pół minuty). W starej wersji to był błysk. 

O Tapatalku nawet nie wspomnę, tam to jest prawdziwa tragedia :( 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, 70' napisał:

Tylko, ze wtedy po kliknięciu na interesujący Cię temat wyświetla się pierwsza strona w danym temacie, a nie to co czytałeś ostatnio. (...)

Jak klikniesz w gwiazdę nieprzeczytanego tematu, to przeniesie Cię do pierwszego nieprzeczytanego posta.

Jak chcesz iść na sam koniec tematu, to wal w zegar z czasem od ostatniego posta lub obok w chmurę z liczbą odpowiedzi.

Do początku tematu przenosi wejście w nazwę tematu.

 

Jak to widzicie u siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście działa. Dzięki bardzo :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Tapatalk, są tam zakładki:

-Oś czasu
-Nieprzeczytane
-Subskrybowane
-Wątki w których pisałeś

I te subskrybowane, czyli tematy które obserwuję nie wyświetlają się od najnowszego wpisu jak zawsze, tylko są kompletnie pomieszane. W pozostałych zakładkach posty są od najnowszego.

Czy tylko ja tak mam? W ustawieniach nic nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie Tapatalk, są tam zakładki:

 

-Oś czasu

-Nieprzeczytane

-Subskrybowane

-Wątki w których pisałeś

 

I te subskrybowane, czyli tematy które obserwuję nie wyświetlają się od najnowszego wpisu jak zawsze, tylko są kompletnie pomieszane. W pozostałych zakładkach posty są od najnowszego.

 

Czy tylko ja tak mam? W ustawieniach nic nie znalazłem.

Mam dokładnie tak samo jak Ty. Najpierw temat sprzed 5 minut, następny sprzed 2 dni, kolejny sprzed 40 minut, potem sprzed tygodnia itd. Kolejność zupełnie przypadkowa. Podobnie wchodząc na własny profil i historię wpisów.

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam w Tapatalku tylko z "Wątki, w których pisałeś". Początkowo były pomieszane, ale wywaliłem KMZiZ z Tapatalka, dodałem ponownie i znów wszystko jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak Wam muli to forum ?

chyba wyczuło że to święto ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.