Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ptakug

Myjka ciśnieniowa

Rekomendowane odpowiedzi

Za te erhle chcieli 4800pln. Mam niedaleko myjkę bezdotykową tej firmy, ale nie korzystałem. Mój budżet na myjkę maks 5500pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odkopać temat - pytanie do posiadaczy przystawek do tarasów - czy taką przystawką można myć deskę lakierowaną czy będzie zrywać farbę jak przy standardowej lancy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.04.2024 o 13:00, Ralf58 napisał(-a):

Pozwolę sobie odkopać temat - pytanie do posiadaczy przystawek do tarasów - czy taką przystawką można myć deskę lakierowaną czy będzie zrywać farbę jak przy standardowej lancy?

Nie powinno. Ja jeszcze za dużo testów nie zrobiłem ale w tym roku kupiłem myjkę i szczotkę nilfisk i tam możesz ustawić ciśnienie. Jeszcze nie było kiedy umyć kostki w koło domu ale pewnie w maju będą testy jak się sprawdza. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Kärcher stał nieużywany dwa lata w garażu, odpalił i po chwili padł. Zawiozę go na serwis, 215zł diagnoza z wyceną, wliczona w ewentualną usługę serwisową. Może to jakaś drobnostka, choć wg mnie czas mojej myjki już się skończył. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Mój Kärcher stał nieużywany dwa lata w garażu, odpalił i po chwili padł. Zawiozę go na serwis, 215zł diagnoza z wyceną, wliczona w ewentualną usługę serwisową. Może to jakaś drobnostka, choć wg mnie czas mojej myjki już się skończył. 

Mario,chyba trzeba do kosza. Kärchery to teraz grande lipa.U mnie było to samo. I u mojego majstra, który mi chałupę rychtował też.Padła jakaś pompka czy zawór. Trzeba wymieniać całe środki,koszt - połowa nowej. A wnętrze to jakiś shit, trzyma się na styropianie. Wyp... i kupiłem Stihla.

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, loco50 napisał(-a):

Mario,chyba trzeba do kosza. Kärchery to teraz grande lipa.U mnie było to samo. I u mojego majstra i mi chałupę rychtował też.Padła jakaś pompka czy zawór. Trzeba wymieniać całe środki,koszt - połowa nowej. A wnętrze to jakiś shit, trzyma się na styropianie. Wyp... i kupiłem Stihla.

Serio? A długo masz tego Stihla, który dokładnie model? Napisz parę słów...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Serio? A długo masz tego Stihla, który dokładnie model? Napisz parę słów...

Stihla kupiłem teraz.W ubiegłym tygodniu. Jeszcze nie odpaliłem. Nie pamiętam jaki model. Jak wrócę do domu pyknę fotkę i wrzucę. Taki z wyższej półki cenowej,ale nie wiem czy jakościowej 😁. Wyjdzie w praniu a w zasadzie w myciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Można zobaczyć 

Albo Makita 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Kranzle. Warto spojrzeć w tym kierunku bo są solidne. Wiele razy pracowałem na nich na dużych elewacjach bloków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.04.2024 o 09:51, loco50 napisał(-a):

Stihla kupiłem teraz.W ubiegłym tygodniu. Jeszcze nie odpaliłem. Nie pamiętam jaki model. Jak wrócę do domu pyknę fotkę i wrzucę. Taki z wyższej półki cenowej,ale nie wiem czy jakościowej 😁. Wyjdzie w praniu a w zasadzie w myciu.

Jaki model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ptakug

zalozyles ten temat 21/10/20 ., a godzine temu  pytasz sie kolegi @loco50 o model myjki , ktora on kupil. Czy to znaczy, ze do tej pory nie zdecydowales sie na zakup myjki?

Ja w poscie #7,11,18 polecalem myjke Kraenzle i w dalszym ciagu polecam ta firme

Aktualnie wybralbym ta myjke

https://www.sklepkranzle.pl/sklep/myjki_wysokocisnieniowe_na_wode_zimna/hd_12_130

 

pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.