Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hiszpan007

Chopard Mille Miglia Gmt

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna choruję dokładnie na ten model. Planowany budżet to 10 tyś. Oferta zbliżona, tylko bez dokumentów i pudełka. Interesuje mnie zegarek i to czy jest oryginalny, bez pudełka i dokumentów przeżyję. Sprzedawca niby sprawdzony. Jestem ciekawy co myślicie na temat tego egzemplarza. Prośba o doradzenie, czekać i polować na zegarek z pełnym wyposażeniem czy można śmiało kupić. 

 

 

Chopard Mille Miglia Gmt

https://www.chrono24.pl/chopard/chopard-mille-miglia-gmt--id17653289.htm

Edytowane przez Hiszpan007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek oryginalny, wszystko ok. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Datownik coś zawisł między dniami dopytał bym czy wszystko z nim ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy, tylko z ZEA, czyli dolicz vat i clo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zawsze mnie to bawi, ze - przynajmniej mi - zawsze sie wydaje, ze zegarek bedzie wyslany przez sklep typu Kruk - z marmurem na podlogach itd. a kiedy sprawdzasz adres sprzedawcy i glownie to dotyczy azji to okazuje sie ze wyglada to tak (najstarsza dzielnica Dubaju, Deira - pewnie wybudowane w latach 60 ale czuc ten azjatycki klimat :))

grafik.thumb.png.c5ac2e7d41938e5ede500dfef329e81e.png

 

 

 

Edytowane przez SlawekJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Hiszpan007 napisał(-a):

Panowie kolejny znaleziony, doradzić czy to jest na pewno nowy zegarek i w tak dobrej cenie. Sprzedawca wygląda na wiarygodnego. Przy moim braku doświadczenia to wszystkiego się spodziewam, dlatego pytam 🙂

 

https://www.chrono24.pl/chopard/chopard-mille-miglia-gmt--id19197169.htm

 

ale tam jest tylko firmowy render, nie ma zdjęcia ani jednego? Oceniać można co najwyżej sprzedawcę. Po zdjęciu Sławka ja bym odpuścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, jakubos napisał(-a):

 

ale tam jest tylko firmowy render, nie ma zdjęcia ani jednego? Oceniać można co najwyżej sprzedawcę. Po zdjęciu Sławka ja bym odpuścił.

 

to tylko tak wyglada ale nie sadze, ze nalezaloby sie obawiac tego miejsca, tam jest mnostwo jubilerow. Swoja droga niedaleko tego miejsca jest inny sprzedawca zlota z 64kg zlotym pierscieniem na wystawie

File:Dubai - Gold Souk - Ring of the world's top 64 kg of gold and 5.1 kg  gemstones - سوق الذهب - حزام في العالم أعلى 64 كغ من الذهب والأحجار الكريمة  5.1 كغ - panoramio.jpg - Wikimedia Commons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, SlawekJ napisał(-a):

Nowy, tylko z ZEA, czyli dolicz vat i clo

 

Tego nie da się jakoś obejść. Kupić na miejscu założyć na rękę. Znajomi śmigają do Dubaju więc w razie W można poprosić o zakup 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Hiszpan007 napisał(-a):

 

Tego nie da się jakoś obejść. Kupić na miejscu założyć na rękę. Znajomi śmigają do Dubaju więc w razie W można poprosić o zakup 😉 

nie ma znaczenia czy zegarek jest na reku czy w pudelku, podatek trzeba zaplacic, inaczej jest to zwykle oszustwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, SlawekJ napisał(-a):

nie ma znaczenia czy zegarek jest na reku czy w pudelku, podatek trzeba zaplacic, inaczej jest to zwykle oszustwo.

 

Powiedz to wszystkich największym globalnym firmom na świecie co siedzą w rajach podatkowych 😉 

Cło 10 % ? i vat 23 % u nas płacimy czy tam na miejscu. 

Edytowane przez Hiszpan007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

podatek i clo placisz w swoim kraju

Edytowane przez SlawekJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.05.2021 o 15:07, SlawekJ napisał(-a):

nie ma znaczenia czy zegarek jest na reku czy w pudelku, podatek trzeba zaplacic, inaczej jest to zwykle oszustwo.

 

Takie samo oszustwo jak wydawanie przez państwo które odbiera podatek i nie wydaje na to co powinno tylko rozdaje kumplom. Wydymać złodzieja to żadne oszustwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Takie samo oszustwo jak wydawanie przez państwo które odbiera podatek i nie wydaje na to co powinno tylko rozdaje kumplom. Wydymać złodzieja to żadne oszustwo.

Zdecydowanie nie jestem zwolennikiem obecnego rzadu ale wydaje mi sie, ze nie jest to miejce na dyskusje o tym. W idealnym swiecie pieniadze te bylyby przeznaczone na szkoly, drogi, szpitale, itd.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziecinadą jest uzależnianie bycia uczciwym od tego, czy inni są uczciwi.  Albo ma się kręgosłup moralny, albo jest się chorągiewką na wietrze bez moralności i zasad.

Co do rządu - niezależnie od tego, czy i który rząd przeputał pieniądze i na co (a można by wiele o każdym bez wyjatku rządzie po transformacji ustrojowej), to sfera publiczna jest finansowana z podatków.  Szkoły, przedszkola, uczelnie, transport publiczny, drogi, wojsko, no i wreszcie np.służba zdrowia - niezależnie od tego, kto jest u steru żyje z naszych podatków. 

Uprzedzając ataki personalne - nie oznacza to, że ja z chęcią płacę podatki i biję brawo przy pomysłach ich podnoszenia. 

Protestuję tylko przeciwko używania forum do publikowania pomysłów jak np. ominąć cło lub inny podatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.