Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
przemasso1

Cienki garniturowiec w przedziale 1000-2000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

Używki ... Timex Marlin ... Beijing Watch Factory...

Używki - raczej nie. Timex Marlin - to nie zegarek garniturowy (poza tym zbyt gruby). Zegarki chińskie - nie (nigdy nie spotkałem chińczyka bez wad, takie ujdą jako EDC, ale nie jako garniturowce. Mikrobrandy - nie.

 

10 godzin temu, Smurf napisał(-a):

EPOS 3408, co prawda bransoleta nie zintegrowana.

Coś w tym stylu, tylko tak ze dwa razy tańszy :rolleyes:


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było więcej zegarków dostępnych na mechanizmie peseux 7001, nawet tanie typu Philip watch. Coś jak to 36 x7 mm szło za 250-300 usd kupic:

spacer.png

Teraz nie widzę ofert na coś nowego, niedrogiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz mniej manuali niestety 😕

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cordi7 napisał(-a):

Coraz mniej manuali niestety 😕

 

I komu to przeszkadzało? 🧐


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem :)

Nie będę zdradzał co, ale pochwalę się jak przyjdzie.

Podpowiem, że automat z jomashop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Szanownych. Podepnę się do tematu. Tissot Powermatic 80 na 23 kamieniach jest serwisowalny, co już chyba wiemy . W innym wątku poruszałem temat niezgrywających się wskazówek, które to serwis naprawił idealnie i to na gwarancji. Swoją drogą zegarek się późnił a teraz spieszy 4 s /24 h. 

 Musieli coś grzebać w środku. Panowie, czy wiecie może, czemu droższe modele Tissota mają 25 kamieni? Czyżby chodziło o cięcie kosztów? 

Ja osobiście mogę ten zegarek polecić, mimo początkowych problemów z nim. Chyba do 2 tys raczej nic lepszego się nie dostanie. Może bambino. Też go mam, po miesiącu wyszedł z odchyłką dokładnie na zero. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.05.2021 o 23:05, Ferencz89 napisał(-a):

Panowie, czy wiecie może, czemu droższe modele Tissota mają 25 kamieni? Czyżby chodziło o cięcie kosztów? 

 

Jesli dobrze kojarze najpierw wyszedl na 23 kamieniach, nie wiem czy 25 kamieni wprowadzili bo sie larum podnioslo, ze jak to? plastik? czy taki byl plan.

Nie dopatrywalbym sie ciecia kosztow w tym, podobnie jak np. Tissot ma kwarce standardowe a Certina - z termokompensacja (Precidrive) a cena podobna.

 

 

W dniu 22.05.2021 o 00:39, Zeno napisał(-a):

I komu to przeszkadzało? 🧐

 

Wyjatkowo sie z toba zgadzam, codzienne nakrecanie manuala to bardzo fajny rytual.

A wracajac do garniturowca: nie jest tanio, nie jest manual ale moim zdaniem warty grzechu:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, cordi7 napisał(-a):

A wracajac do garniturowca: nie jest tanio, nie jest manual ale moim zdaniem warty grzechu:

 

dzięki @cordi7, zegarek jest naprawdę fajnie wykonany. Nie chce skłamać, bo nie mam suwmiarki elektronicznej, ale ten egzemplarz Credora ma tylko 4mm grubości (oczy mi migają między 3mm-4mm) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.05.2021 o 12:05, Perpetuum Mobile napisał(-a):

No to czekamy na nadgarstkowe 🥱.

 

JEST :)

 

Jeszcze tylko ładny pasior muszę dobrać.

20210617_185308.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.