Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Ferrari & Lancia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zdecydowanie nie chcę swej przedpłaty i uparcie czekam na realizację projektu! Nawet za rok! :)

 

Przyznam, że też się dziwię, zwłaszcza, że są już końcowe rendery i fajnie widać efekt projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nocny duch napisał(-a):

Z pilotem też się nie udało czy może ten projekt zebrał wystarczającą liczbę „zaliczkowiczów”?

 

Tez nie zebral. Nie wiem jaki by zebral, problem raczej nie w projektach tylko tym że ludzie trzęsą portkami przed zimą. Ale zapewniam, że zime europa przetrwa a kolejnego roku wojny putin na pewno nie, wiec po nocy i tak nastanie dzien. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Tez nie zebral. Nie wiem jaki by zebral, problem raczej nie w projektach tylko tym że ludzie trzęsą portkami przed zimą. Ale zapewniam, że zime europa przetrwa a kolejnego roku wojny putin na pewno nie, wiec po nocy i tak nastanie dzien. 

Szkoda, deklaracji trochę na FB było :/ ale może drugie podejście na wiosnę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu kto??? Czy już zamiecione???

Edytowane przez Callahan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpłaciłem wczoraj na Retrosporta.03 na stronie VC zadowolony, że się jeszcze załapałem na limitkę. Termin odbioru listopad/grudzień - "super prezencik pod choinkę będę miał" pomyślałem.

A tu dzisiaj czytam w temacie, że mało chętnych i że nie tylko nie grudzień, ale może w ogóle nic z tego nie będzie😢.

No i cisza temacie od 19 września.

No to jak @QuadrifoglioVerde ? Będzie ta Lancia czy nie? Wiadomo już coś?

 

Chciałbym wiedzieć, bo ja żeby na nią zaoszczędzić (i żeby żona nie truła, że znowu wydaję kasę na swoje fanaberie) rzuciłem palenie  po 35 latach jarania😋. Jak projekt nie wejdzie, to po co mam się dalej katować ? Lecę po fajki.🤒

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bajeczka. Taką odpowiedź  sobie wymarzyłem. Dzięki. 

Teraz już grzecznie i potulnie (aczkolwiek mocno podjarany😛) czekam na mój pierwszy limitowany zegarek, zegareczek, zegarunio hmm...my precious.🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

Ci którzy zamówili dostaną.

A jaki termin jest przewidywany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę bez paska ☺


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski powinny być we Wtorek, zostały już wysłane. Uwielbiam gdy części przychodzą mi idealnie przed świętami. Uwielbiam też to, że niemal każdy będzie chciał mieć zegarek na Wigilię, uwielbiam to, że przez to nie pomogę rodzinie raczej w przygotowaniach do świąt 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

Paski powinny być we Wtorek, zostały już wysłane. Uwielbiam gdy części przychodzą mi idealnie przed świętami. Uwielbiam też to, że niemal każdy będzie chciał mieć zegarek na Wigilię, uwielbiam to, że przez to nie pomogę rodzinie raczej w przygotowaniach do świąt 🙂

😁👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

Uwielbiam też to, że niemal każdy będzie chciał mieć zegarek na Wigilię, uwielbiam to, że przez to nie pomogę rodzinie raczej w przygotowaniach do świąt 🙂

No cóż, współczuję (głównie rodzinie😔). Ale z drugiej strony (tak na pocieszenie dodam) to pomyśl, ile ludzi można by dodatkowo uszczęśliwić przed świętami🤗

Ja raczej sobie nie robię nadzieji. Bo jak paski we wtorek, plus dopłata to wątpię, żebym do piątku otrzymał swojego. Chociaż kciuki trzymam, że się uda😁👍

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłośnicy VC są jak rodzina więc pomagasz jej, wysyłając zegarki przed Świętami :) Dzięki za dobre wieści, niezależnie od terminu wysyłki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.