Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
agremi

Zegarek do stworzenia duetu - ten bardziej sportowy. Do 50k PLN.

Rekomendowane odpowiedzi

Hentschel H2 Sport, stal albo brąz niepatynujący.

 

55CC0400-57A7-4068-9D5F-7A40AA065D05.thumb.jpeg.c6db6c29693470038d97a3709a9accde.jpeg

 

1040CC16-4416-44FF-B10A-62AA0BE6FE43.thumb.jpeg.ddbcc6f433bea0f1ce6c479d4cd35ce5.jpeg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, SPS napisał(-a):

Mam coś ciekawego dla Ciebie :D 

 

Breitling Chronomat. ref. U10380101A1U1

Koperta 36 mm, 100 metrów wodoszczelności, stal ze złotem, kaliber B10 automat.  Apart. 

 

Te brajtki mam na liscie do przymiarek. Bardzo mi się podobają. 👍

 

7 godzin temu, dsz napisał(-a):

to nie jest ten sam segment co Rolex Oyster Perpetual 36? (pomijając bezel on jest  obrotowy w tym Breitlingu) ??

Rolex jest najoczywistszym wyborem na to czego szukam, więc szukam czegoś innego. Być może zatoczę koło, jak to często w życiu bywa. 😉

 

7 godzin temu, wisniap napisał(-a):

A może coś znacznie poniżej budżetu. Jest 36mm, 10bar, wys. 9,7mm.. skoro ma być do tzw. ciorania 😜

 

Ten wempe niewątpliwie jest bardzo fajny, ale on nie zaspokoi mnie jako ten, który potencjalnie miałby być tą połówką duetu, który pozwoliłby ewentualnie pozby pozbyć się innych. Szukam jednak większej petardy w ramach budżetu. 

 

6 godzin temu, szuwi napisał(-a):

A Zenith defy? Wprawdzie 41mm, ale podobno wygodny i L2L nie za duży... 

A może PAM? Nie spełnia wymagań prócz WR, ale fajna parka by była. No i pam musi być duży 🙂

Mierzyłem te zenithy, ale one ani specjalnie estetycznie mi nie pasują, no i za duże są. Tak samo, nawet mały el primero chrono, też u mnie odstaje i ogólnie wielgachnie wygląda.

Pam to już nie mówię... 😂 Chociaż raz poważnie zastanawiałem się nad takim ciekawym 40mm GMT z datą z cyklopem. Tamten dobrze siedzał, nawet lepiej niż te 38 mm co od jakiegoś czasu są w ofercie. 

 

6 godzin temu, wisniap napisał(-a):

Niby 39 ale w tym kształcie to może być kloc 😊. Pasuje na każdą okazję.. nawet bez bransy zyskuje ale jest zgodnie z wymogami 😁.

Monako jest piękne, klasyka, wiadomo. Mierzyłem kilka razy dla sportu, wiadomo jaki efekt... Gigant u mnie. 😃

 

5 godzin temu, andrzejp1242 napisał(-a):

Może tytanowy Oris za pół budżetu. Tylko że 39mm🤔

 

Ten oris bardzo mi się podoba, takie właśnie lubię. Nie wiem, czy dałbym tyle za orisa 🤔, ale może warto zmierzyć i skonfrontować spory rozmiar. 

 

Dzięki Panowie za tę rundę.

Dopiero jeden dzień dyskusji, a już kolka obiektów do przymiarek się zebrało, może niekoniecznie jako jeden na to duo 🤣, ale kto wie.

 

A ciekaw jestem, czy np. Kolega @cordi7, nie miałby jakichś propozycji?

 

Edit: właśnie się z @cordi7 minęliśmy postami w tym samym czasie. 🙂 Dzięki, sprawdzę i dam odzew.  👍

Edytowane przez agremi

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, agremi napisał(-a):

A ciekaw jestem, czy np. Kolega @cordi7, nie miałby jakichś propozycji?


Zerknij ma posta nad twoim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że odrzucasz divera bo Glashütte Original SeaQ 39 byłby wg mnie też bardzo ciekawą opcją.

 

image.thumb.jpeg.a5ab8570b6a8de853fa79839d73345d3.jpeg
 

 

Z Grand Seiko zerknij na SBGW289 (36.5mm x 42.7mm x 11.6mm):

 

https://monochrome-watches.com/grand-seiko-heritage-44gs-sakura-36-5mm-sakura-pink-sbgw289-hands-on-price/

 

image.thumb.jpeg.c42d0f1d236db4d8481330d532632f85.jpeg


Limitowany bodajże do 1.200 sztuk ale chyba jeszcze do złapania.


 

Wreszcie z czysto budżetowych opcji (skoro rozważasz BB 36 to ta propozycja musi paść) Sinn 556i, jak cię znam raczej w wersji z nakładanymi indeksami czyli np. 556i B. Jest fajny rozmiar z krótkim L2L, zakręcana koronka i 200m WR, satynowane wykończenie, bransoleta ale i paskolubność. Mechanizm tak jak i w BB 36 to Sellita SW200 w wersji Premium czyli odpowiednik Top w ETA. Na fine link elegancki, na parcianym pasku casual, do wyboru - do koloru.

 

image.thumb.jpeg.33105b8ce4b2dd8faf76b94d9acfc665.jpeg

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Edge_88 napisał(-a):

Ponad budżet ale wg mnie mocny zawodnik
GP Laureato

https://www.girard-perregaux.com/row_en/81005-11-3154-1cm.html

 

Druga propozycja

Chopard alpine eagle

https://www.chopard.com/en-intl/watch/298601-3001.html

 

 

No, Ty mie tera zaimponowałeś! 😉

 

GP bardzo lubię i cenię i ten przepiękny 38 mm gdyby u mnie dobrze leżał, mógłby być mega kandydatem właśnie na to czego tu szukam. Budżetowo niestety +70% tak na oko... Tak czy siak przymiarka nie zaszkodzi... 😱

 

Nie mniej zaskoczyłeś mnie tych Chopardem! Jakoś nie przefiltrowałem tej manufaktury, przyznaję szczerze. Wygląda ekstra! Najprawdopodobniej do przymiarki w Noble Place, a i znalazłem chyba miejsce z ceną jak najbardziej w budżecie. Muszę się zainteresować poważnie przymiarką w przyszłym tygodniu. 

 

@cordi7 dzięki za kolejne propozycje, rzuciłem tylko na szybko okiem na GS, wiesz że lubię te klimaty (pytałem Cię kiedyś chyba o jakieś KS, wersje butikowe). Niestety padam już dzisiaj, więc jutro wrócę z dalszym ciągiem. ✌️


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, agremi napisał(-a):

No, Ty mie tera zaimponowałeś! 😉

 

GP bardzo lubię i cenię i ten przepiękny 38 mm gdyby u mnie dobrze leżał, mógłby być mega kandydatem właśnie na to czego tu szukam. Budżetowo niestety +70% tak na oko... Tak czy siak przymiarka nie zaszkodzi... 😱

 

Nie mniej zaskoczyłeś mnie tych Chopardem! Jakoś nie przefiltrowałem tej manufaktury, przyznaję szczerze. Wygląda ekstra! Najprawdopodobniej do przymiarki w Noble Place, a i znalazłem chyba miejsce z ceną jak najbardziej w budżecie. Muszę się zainteresować poważnie przymiarką w przyszłym tygodniu. 

 

@cordi7 dzięki za kolejne propozycje, rzuciłem tylko na szybko okiem na GS, wiesz że lubię te klimaty (pytałem Cię kiedyś chyba o jakieś KS, wersje butikowe). Niestety padam już dzisiaj, więc jutro wrócę z dalszym ciągiem. ✌️

nie pajacuj tylko weź - Breitling Chronomat. ref. U10380101A1U1 posłuchaj mnie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na IWC Mark XX, średnica 40 mm, wysokość 10,8 mm, 10 atm. Manufakturowy mechanizm 32111 i 120 godzin rezerwy chodu. Świetna bransoleta, na pasku tez mu bardzo dobrze, i mieści się w budżecie.

197d492ef4dcab37b88f6776c10ca0cf.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Teufel26 napisał(-a):

A co powiesz na IWC Mark XX, średnica 40 mm, wysokość 10,8 mm, 10 atm. Manufakturowy mechanizm 32111 i 120 godzin rezerwy chodu. Świetna bransoleta, na pasku tez mu bardzo dobrze, i mieści się w budżecie.

197d492ef4dcab37b88f6776c10ca0cf.jpg

bransoleta piękna... zegarek kiepski..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, sanik napisał(-a):

No ale nie 35-38mm raczej.

39mm.  ;)

 

A może GP 1945️ Przepiękna kostka. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

39mm.  ;)

 

Tyle, że w kostkach odpowiednikiem średnicy jest przekątna 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.11.2022 o 11:30, wisniap napisał(-a):

A może coś znacznie poniżej budżetu. Jest 36mm, 10bar, wys. 9,7mm.. skoro ma być do tzw. ciorania 😜

IMG_20221111_112626.jpg

Popieram.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sanik napisał(-a):

Tyle, że w kostkach odpowiednikiem średnicy jest przekątna 😜

Generalnie na ręce nie był dużym zegarkiem. Kumpel, który kupił ode mnie ma mniej w nadgarstku.  Nosił z dumą.  :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Jeremi zbyt późno trafiłem na Twój wątek więc pewnie moje typy się powtórzą, ale i tak he wrzucę.
Niektóre małe, niektóre większe, ale co tam na mój nadgarstek pasowały, a chyba mamy podobne.
Zdjęcia poniżej, większość moich, z różnych przymiarek, ale też net bo nie znalazłem sowich.
Pierwsze przyszły mi na myśl:
GP Laureato 38 będzie w sam raz . Ja znalazłem tylko zdjęcie 42mm w czarnej ceramice i leżał ok.

Cartier santos. Wersja Large prze L2L i kształt koperty powoduje że leży jak przyklejony. Możesz iść w wersję medium lub vintage. Moje typy yo pierwsze kanciaste Santosy lub Galbee w automacie-29 szerokie.

Hermes H08. Bardzo lekki i na żółtej gumie prezentuje się świetnie

IWC Inge ale wersja starsza na Ecie, chyba ref 3239.

Chopard alpine Eagles zupełnie mi nie podszedł ale wrzucam zdjęcie.

Bvlgari albo Octo Finissimo albo nowszy diagono scuba. Octo nie nosi się jako za duży, jednak zajmuje sporą powierzchnię nadgarstka I trzeba do tego się przyzwyczaić.

Glashutte original seventies oanorama date. Super zegarek

Piaget Polo S

Z Rolexa to OP albo wersja 36 lub poprzednia 39 mm

Oris propilot x. Uwierz mi to jest super model. Dobrze leży, nie czuć go na ręce. Mechanizm in house z długą rezerwą chodu.

O czymś jeszcze myślałem ale wyleciało mi. Jak mi się przypomni to napiszę.
920ca77d4f81918755e97b1eafe609da.jpg2a4fc88d75cac7deb051028c25aa7c93.jpg0e481d0779adc3bc10d858394e2bc243.jpg438fa0fac945bf1c74d4d588c67f2b02.jpg03c392dcd2576770a9d973f48a99c7a8.jpg3e2bf231a7641283858d4678b35ab883.jpg28ac9b3fd9f7c54ef37979a476754e2f.jpg133cfd3f68db8c1a8ad78786a1fb5fc5.jpg3cce869a427ce2044ac5cc0b8df8f166.jpg3a50aa403cfb16bcfe14183b290e3abc.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mialem okazje przymierzyć zegarek Piaget Polo, piękny, nietuzinkowy zegarek. Rozmiar niby 42, ale zegarek wydaje się mniejszy. Sposób w jaki ułożył się na nadgarstku był wręcz idealny. Pasek kauczukowy, ale to jakiś inny wymiar jakości, jeszcze nie spotkałem tak idealnie układającego się zegarka.

IMG_6366.thumb.JPG.225797083d874dd00048408241bbc344.JPG


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, cordi7 napisał(-a):

Szkoda, że odrzucasz divera bo Glashütte Original SeaQ 39 byłby wg mnie też bardzo ciekawą opcją.

Mnie nie szkoda. 😊 Nie podobają mi się divery w takiej formie, co ja poradzę...

 

18 godzin temu, cordi7 napisał(-a):

Z Grand Seiko zerknij na SBGW289 (36.5mm x 42.7mm x 11.6mm):

 

Piękny jest. Tak naprawdę miałem podobny, 36mm, srebram tarcza, wczesne lata 2000. Chyba trochę za grzeczny i nudnawy na dłuższą metę. Nie wyobrażam sobie bym mógł go nosić non stop, lub na przemian jako jeden z tylko dwóch. 

 

18 godzin temu, cordi7 napisał(-a):

Wreszcie z czysto budżetowych opcji (skoro rozważasz BB 36 to ta propozycja musi paść) Sinn 556i, jak cię znam raczej w wersji z nakładanymi indeksami czyli np. 556i B. Jest fajny rozmiar z krótkim L2L, zakręcana koronka i 200m WR, satynowane wykończenie, bransoleta ale i paskolubność. Mechanizm tak jak i w BB 36 to Sellita SW200 w wersji Premium czyli odpowiednik Top w ETA. Na fine link elegancki, na parcianym pasku casual, do wyboru - do koloru.

Ten jest fajny, nie taki grzeczny, z pazurem, mimo że prosty. Muszę przymierzyć. 

 

17 godzin temu, Elefant napisał(-a):

 

Może Chronoswiss Regulator classic? Nie wiem jak z możliwością obejrzenia go w Polsce.

Bardzo lubię chronoswiss, ale on tak naprawdę jest zbyt podobny do bregueta, aby stworzyli parę. 

 

10 godzin temu, dsz napisał(-a):

nie pajacuj tylko weź - Breitling Chronomat. ref. U10380101A1U1 posłuchaj mnie :) 

Druga osoba namawia mnie na edc ze złotem. Ciekawe... 🤔 😉 Jest ten model na liście do przymiarki.

 

7 godzin temu, Teufel26 napisał(-a):

 

A co powiesz na IWC Mark XX, średnica 40 mm, wysokość 10,8 mm, 10 atm. Manufakturowy mechanizm 32111 i 120 godzin rezerwy chodu. Świetna bransoleta, na pasku tez mu bardzo dobrze, i mieści się w budżecie.

 

Boję się, że za duży jednak. Nie do końca mój typ, ale pewnie warto przymierzyć. ✌️

 

7 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

A może GP 1945️ Przepiękna kostka. 

Jeden już mam i wystarczy. 😊

 

6 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Bell & Ross 

BR V1-92 BLUE STEEL 38,5 MM

Jakiś taki za grzeczny mi się wydaje, na ten mniej grzeczny w duecie. 👍


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Teufel26 napisał(-a):

Ostatnio mialem okazje przymierzyć zegarek Piaget Polo, piękny, nietuzinkowy zegarek. Rozmiar niby 42, ale zegarek wydaje się mniejszy. Sposób w jaki ułożył się na nadgarstku był wręcz idealny. Pasek kauczukowy, ale to jakiś inny wymiar jakości, jeszcze nie spotkałem tak idealnie układającego się zegarka.

 

Też mi się te Polo podoba, choć nie miałem okazji przymierzyć. Gdzie mierzyłeś? 

 

Ale są tacy, którzy zarzucają mu zapożyczenie wzornictwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też mi się te Polo podoba, choć nie miałem okazji przymierzyć. Gdzie mierzyłeś? 
 
Ale są tacy, którzy zarzucają mu zapożyczenie wzornictwa.

Nie wiem czy projektanci wzorowali się PP, ja uważam ze nie.
Mierzyłem w WEMPE Bremen.

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, dsz napisał(-a):

bransoleta piękna... zegarek kiepski..

Napisał to ktoś, dla którego edc to nudny do bólu SARB033… nie podoba Ci się, bo rozmiar nie jest damski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, wcale nie późno, nie jest to konkurs na 24h, na łapu capu wyboru nie dokonam. A lista do przymiarek rośnie.

W każdym razie jak już się pojawiłeś to z przytupem. 😀

8 godzin temu, lort napisał(-a):

Hej Jeremi zbyt późno trafiłem na Twój wątek więc pewnie moje typy się powtórzą, ale i tak he wrzucę.
Niektóre małe, niektóre większe, ale co tam na mój nadgarstek pasowały, a chyba mamy podobne.
Zdjęcia poniżej, większość moich, z różnych przymiarek, ale też net bo nie znalazłem sowich.
Pierwsze przyszły mi na myśl:
GP Laureato 38 będzie w sam raz . Ja znalazłem tylko zdjęcie 42mm w czarnej ceramice i leżał ok.

Cartier santos. Wersja Large prze L2L i kształt koperty powoduje że leży jak przyklejony. Możesz iść w wersję medium lub vintage. Moje typy yo pierwsze kanciaste Santosy lub Galbee w automacie-29 szerokie.

Hermes H08. Bardzo lekki i na żółtej gumie prezentuje się świetnie

IWC Inge ale wersja starsza na Ecie, chyba ref 3239.

Chopard alpine Eagles zupełnie mi nie podszedł ale wrzucam zdjęcie.

Bvlgari albo Octo Finissimo albo nowszy diagono scuba. Octo nie nosi się jako za duży, jednak zajmuje sporą powierzchnię nadgarstka I trzeba do tego się przyzwyczaić.

Glashutte original seventies oanorama date. Super zegarek

Piaget Polo S

Z Rolexa to OP albo wersja 36 lub poprzednia 39 mm

Oris propilot x. Uwierz mi to jest super model. Dobrze leży, nie czuć go na ręce. Mechanizm in house z długą rezerwą chodu.

O czymś jeszcze myślałem ale wyleciało mi. Jak mi się przypomni to napiszę.
 


Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Laureato 38 - dużo ponad budżet, ale raczej będzie mierzone... bo jest świetne. 👌

Cartiery muszę chyba różne ponownie poprzymierzać, na rzecz tego projektu.

Ten Hermes mi się podoba, ale on duży raczej jest i w kwadracie, więc jeszcze większy się pewnie na ręku wydaje?

IWC jakoś tak „brutalny” mi się wydaje. W sensie, że masywny, ciężki, narzędziowy - mówię o wrażeniach wizualnych, nie o tym jak się nosi, bo nie nosiłem.

Chopard będzie mierzony, tak fajnie wygląda, że sam muszę sprawdzić, mimo Twojej cennej opinii. 🙂

Bulgari też muszę sprawdzić organoleptycznie.

Glashutte kwadraciaki bardzo mi się podobają, ale one chyba też wielkie. Do przymiarki. 

Piaget fajny. Też trzeba przetestować. 

Rolex na tym etapie nie bierze udziału w konkursie. 

Oris, wspominałem wyżej, że cena nie orisowa. Może przymierzę. 

 

Zdaje się, że sporej części w PL nie obejrzę. 

Chyba będę musiał żonę zabrać na weekend do Londynu, albo do Berlina. 😁

 

🤝Dzięki. 

 

6 godzin temu, Teufel26 napisał(-a):

Ostatnio mialem okazje przymierzyć zegarek Piaget Polo, piękny, nietuzinkowy zegarek. Rozmiar niby 42, ale zegarek wydaje się mniejszy. Sposób w jaki ułożył się na nadgarstku był wręcz idealny. Pasek kauczukowy, ale to jakiś inny wymiar jakości, jeszcze nie spotkałem tak idealnie układającego się zegarka.

 

👌Trzeba przymierzyć. 

 

 

Spora lista się już zebrała w sumie i na pierwszy rzut oka są na niej i bardziej realni kandydaci. 

Będą przymiarki, no i raczej bez wyjazdowych się nie obędzie, o ile coś z tych dostępnych na miejscu od razu nie powali na kolana. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.11.2022 o 18:26, cordi7 napisał(-a):

Hentschel H2 Sport, stal albo brąz niepatynujący.

Tak jak rozmawialiśmy, są 2 modele „sportów”, które mi się bardzo podobają. Jest kwestia tych 5atm, trochę niezrozumiałych w przypadku zegarków mających konotacje z aktywnościami wodnymi. 

Edytowane przez agremi

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może tak pozostać wiernym jednej marce i coś z oferty breguet.
Wiadomo założony budżet to tylko taki punkt odniesienia, a nie sztywna kwota
Breguet Marine 5517. Tytan więc lekki, niby 40 mm ake praktycznie brak uszu.
9c6f74e2b3acca302e4ba483eda23659.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lort napisał(-a):

A może tak pozostać wiernym jednej marce i coś z oferty breguet.
Wiadomo założony budżet to tylko taki punkt odniesienia, a nie sztywna kwota emoji16.png
Breguet Marine 5517. Tytan więc lekki, niby 40 mm ake praktycznie brak uszu.
9c6f74e2b3acca302e4ba483eda23659.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Wiem doskonale o czym mówisz. 😁 Myślimy podobnie, widzę. 
Bo to była też moja pierwsza myśl, mnie spodobał się poniższy, ale ten tytan też nie jest zły. 🤔 Może uda się gdzieś przymierzyć jeden z tej serii i zobaczyć jak leży. 

E06D429E-2397-43F0-9803-F77CF3CE9737.jpeg


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.