Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pepepatryk

Zegarek na 18 urodziny

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie, w zegarkach siedzę już trochę czasu, ale jeśli chodzi o zegarki damskie to nie mam żadnej wiedzy na ten temat, a chciałbym kupić chrześnicy na 18 urodziny zegarek. Kwota jaką chciałbym na to przeznaczyć to około 4K PLN. Myślałem o jakimś Apple Watchu, bo widzę, że królują na nadgarstkach młodzieży, ale wydaje mi się, że taki "zegarek" to gadżet na 2-3 lata, a potem nadaje się do kosza, a chciałbym żeby zegarek był pamiątką na całe życie. W tej kwocie sensowną opcją wydaje się Longines, może Rado, Hamilton. Zależy mi, żeby nie był za duży  no i koniecznie kwarcowy. Będę wdzięczny za pomoc  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym rozważył hamilton Murph 38mm. Moze być ciut ponad budżet, ale IMO fajny jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pogadał z rodzicami młodej, czy w ogóle interesują ją klasyczne zegarki. Z pamiątką na całe życie sprawa może być ryzykowna. Może się okazać, że Apple Watch ucieszy ją po stokroć bardziej.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszperal w sklepie sakurawatches wśród solarów citizena lub seiko.

Sprawdz tylko czy dany model bedzie sie synchronizowal w europie i dziewczyna bedzie mieć perpetum mobile na lata.

2006FBF5-9D2E-431C-B825-FADFD9498940.jpeg

D43E7A28-49B7-48D0-993C-E5954E79BC26.jpeg

C08251E0-CA51-4B12-BA07-D3406EE7A441.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym rozważył hamilton Murph 38mm. Moze być ciut ponad budżet, ale IMO fajny jest


Murph świetny jest, nawet duży mi się podobał, ale to jednak mechaniczny zegarek, wiec odpada


Ja bym pogadał z rodzicami młodej, czy w ogóle interesują ją klasyczne zegarki. Z pamiątką na całe życie sprawa może być ryzykowna. Może się okazać, że Apple Watch ucieszy ją po stokroć bardziej.


Na chwile obecna, może bardziej cieszyłby AW, ale w perspektywie czasu, może na zakończenie studiów, czy inny ważny event za kilka lat, ten AW będzie już dawno w recyklingu, a taki LONGINES SYMPHONETTE, wciąż będzie idealny na codzień jak i okazje.


Ja bym poszperal w sklepie sakurawatches wśród solarów citizena lub seiko.
Sprawdz tylko czy dany model bedzie sie synchronizowal w europie i dziewczyna bedzie mieć perpetum mobile na lata.


Raz na jakiś czas, kupowałem jej właśnie różne zegarki, zaczynajac od Flik Flaka, przez Swatcha i jakiś czas temu był Seiko. Z tego co wiem, to bardzo je wszystkie lubiła i nosiła. Zreszta było to widać jak się widywaliśmy, że zegarki są noszone wiec jak ma już Seiko to chciałbym cos z Europy kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłbym w Longinesa :) Jak na sportowo to proponuje Comquesta, a jak bardziej elegancko ale nie mocno klasycznie to Primaluna. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tag to bardzo fajny wybór, tylko trzeba by zwiększyć trochę budżet i kupić Aquaracera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tag Heuer Aquaracer Lady Quartz bicolor. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tag Heuer też dobra opcja, ale akurat seria F1 do mnie zbytnio nie przemawia. Żona ma Aquaracera i bardzo sobie chwali. Mi osobiście też bardzo się podobają te damskie divery

67ed57711ad5cb2b05e12b56ca0cf6e7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My jako miłośnicy zegarków,  patrzymy troszke przez inny pryzmat, posiadania czasomierza. Natomiast jeśli dziewczyna nie ma zainteresowań dotyczących zegarków,  myślę że wolałaby dostać jednak Apple watcha, ponieważ będzie mogła sie nim pochwalić koleżanka,  a i zostanie zeby pare zł dać dodatkowo. Pozdrawiam. 

W dniu 28.11.2022 o 13:08, pepepatryk napisał(-a):

Panie i Panowie, w zegarkach siedzę już trochę czasu, ale jeśli chodzi o zegarki damskie to nie mam żadnej wiedzy na ten temat, a chciałbym kupić chrześnicy na 18 urodziny zegarek. Kwota jaką chciałbym na to przeznaczyć to około 4K PLN. Myślałem o jakimś Apple Watchu, bo widzę, że królują na nadgarstkach młodzieży, ale wydaje mi się, że taki "zegarek" to gadżet na 2-3 lata, a potem nadaje się do kosza, a chciałbym żeby zegarek był pamiątką na całe życie. W tej kwocie sensowną opcją wydaje się Longines, może Rado, Hamilton. Zależy mi, żeby nie był za duży  no i koniecznie kwarcowy. Będę wdzięczny za pomoc  

 

Edytowane przez Bumcykcyku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapadła decyzja, Longines Conquest Quartz w tej mniejszej kopercie, 29,5mm. Jak przyjdzie to wrzucę zdjęcia. Dzięki wszystkim za podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarło maleństwo. Całkiem fajny ten zegarek. Ciesze się, że wodoszczelność ma konkretną.

d29bfd4d3852a87e175f339d2ce4bde7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pepepatryk napisał(-a):

Dotarło maleństwo. Całkiem fajny ten zegarek. Ciesze się, że wodoszczelność ma konkretną.
 

Przy pasku od Pama wygląda na mikruska 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.