Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szuwi

Użytkownik
 • Content Count

  4,688
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by szuwi

 1. Może masz rację. Ale to ma być coś wyjątkowego, co zostanie na długo + jest omega + brak większej świadomości zegarkowej + budżet + opis obdarowywanego = ja bym rozważył zakup pióra/dlugopisu/foldera.
 2. Jeżeli obdarowywany ma drogą Omegę, to z budżetem 10k nie poszalejesz. Vintage też bym odpuscił, bo przecież Omega jest iluś letnia. Może kup fajne pióro, albo "gentelaman's knife"?
 3. Myślałem kiedyś o Spitfire - napisz proszę jak sprawuje się mechanizm. Jakie odchylki? Jaka rzeczywista rezerwa chodu? Kiedy kupiłeś?
 4. Jakoś szybciej mojego 39 zamieniłbym na 36 niż na 40.
 5. szuwi

  Perfumy

  Noir extreme nie jest aż tak słodki, ale przyznam, że wolę V&T 😄
 6. szuwi

  Perfumy

  Egoista (nie-platinum, bo wolę), LEN i w tym tygodniu pędem nabędę TDH. Ale faktem jest, że raczej nudny jestem i jak coś mi pasuje, to używam dlugo (Egoista już z 25 lat) Edit - Jeszcze coś mam, ale nie pamiętamco, bo stoi w rogu szafki
 7. szuwi

  Perfumy

  Miałem tak samo. Prawie kupiłem, ale ktoś doradził zakup próbki - na szczęście posłuchałem, bo ten zapach że mnie znika po 3h... ani ja nie czuję, ani na mnie nie czuć, więc najpierw spróbuj próbkę albo od kogoś, bo to drogi psikacz, który nie u wszystkich działa 🙂 Używam Toma Forda Noir Extreme i Tobacco&vanille i bardzo jestem zadowolony. Mam też inne, ale dla mnie TF "rulez"
 8. Jesteś zaskoczony, bo nie masz Exa.
 9. Koledzy, znajomy szuka SARB033 lub SARX035 - jeżeli ktoś rozważa sprzedaż, to proszę o kontakt.
 10. szuwi

  sarx035

  kolega szuka jak powyżej
 11. Dziękuję Dzięki Również dziękuję
 12. Koledzy, czy w Sarb033 jest taka sama bransoleta jak w Sarb035?
 13. Miałem jlc i polecam. Świetny zegarek. Propozycja MB kolegi @alleck też jest ciekawa, a i budżetu zostałoby sporo, tylko może być trudno kupić nówkę.
 14. Ja bym wolał używane jlc mastercontrol
 15. szuwi

  Nóż

  Tak - chleba tym nie pokroisz, ale sznurek przetniesz, list otworzysz, w oko wbijesz... Mały malec.
 16. szuwi

  Nóż

  To raczej bateria/akumulatorek, niż ołówek, ale dziękuję, również za Twój czas i pomoc!
 17. szuwi

  Nóż

  Uważaj Panie Pełnowymiarowy, bo mały się poskarży kumplowi z szuflady... 😉
 18. szuwi

  Nóż

  Bestia dotarła - całe 66mm "oszcza" i 156mm po rozłożeniu! Takiego czegoś szukałem jako miejskie edc 🙂 Dziękuję za Waszą pomoc!!
 19. A taka fajna pyza byłeś, jak ja... 😉
 20. szuwi

  Nóż

  Ciekawy, choć ciut większy, niż planowałem. Dziękuję za Wasze rady i propozycję- dam znać co się urodziło
 21. szuwi

  Nóż

  Dziękuję!
 22. szuwi

  Nóż

  Za duży, gdyby miał za 2-3cm mniej... Dziękuję
 23. szuwi

  Nóż

  Mały nóż, to mało "towaru" poszło... 😉
 24. szuwi

  Nóż

  Looknąłem i zdałem sobie sprawę, że zdecydowanie to miałoby być coś niewielkiego. Na placu boju chwilowo mam: 1. https://www.militaria.pl/boker/noz_skladany_boker_plus_urban_trapper_petite_g10_01bo782_t_p84467.xml 2. https://www.militaria.pl/boker/noz_skladany_b_ker_plus_gemma_damascus_01bo358dam_t_p1027990.xml 3. https://cqb.pl/crkt-compact-7095-p-12860.html?language=pl Oczywiście linki przypadkowe, ale takie "cosie" mi się podobają. Który z tych trzech Waszym zdaniem? Może zaproponujecie mi coś innego? Oglądałem jakieś filmiki, i wynika z nich, że: - gemma ma słaby klips (komuś się złamał), - petit ma za duży klips i ostre krawędzie flipera, - crkt gubi kolor na rękojeści. Nóż będzie zasadniczo do sporadycznego klikania i na wszelki wypadek. Ewentualnie może na grzyby wezmę raz na rok, a listów ani paczek raczej nie otwieram. W zasadzie sam nie wiem po co mi on, chyba do "mania", ale to chyba dosyć powszechne.
 25. szuwi

  Nóż

  Za mało "gent's", ale dziękuję za propozycję. Dziękuję za linka - w weekend postaram się looknąć, choć mam już nieoczywistego faworyta... 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.