Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
QuadrifoglioVerde

VIS1935.P1, VIS1935.P2, VIS1935.P3

Recommended Posts

6 godzin temu, Grigoris1 napisał(-a):

Szkoda, że bez orzełka,

Też ubolewam nad tym, no ale "mówi się trudno i żyje się dalej".

Mam 3 VC w kolekcji (były 4, ale 1 ukradziono😢). Powiedziałem sobie, że wystarczy i już więcej nie kupię.

Kłamałem😆. Przelew poszedł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak z ciekowosci ile sztuk już jest w rezerwacji? Odzew pozytywny czy raczej słabo w porównaniu do innych modeli? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 18.12.2024 o 11:55, TylerVega napisał(-a):

Tak z ciekowosci ile sztuk już jest w rezerwacji? Odzew pozytywny czy raczej słabo w porównaniu do innych modeli? 

 

Ostatni raz jak liczyłem to bylo ponad 80. Teraz myślę, że spokojnie ponad 100. Jak zacznie być blisko limitacji to będę mozolniej liczył aby nie sprzedac wincej niż będzie :D

 

 

VIS1935.P1 tył 2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 19.12.2024 o 12:44, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

 

Ostatni raz jak liczyłem to bylo ponad 80. Teraz myślę, że spokojnie ponad 100. Jak zacznie być blisko limitacji to będę mozolniej liczył aby nie sprzedac wincej niż będzie :D

 

 

VIS1935.P1 tył 2.jpg

Aby trochę umilić oczekiwanie może dasz znać jak tam idzie z realizacją projektu😀

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, TylerVega napisał(-a):

Taka tarcza stealth też by siadła w Visie…

inspiracja na przyszłość

Zostawić kilka takich surowych tarcz i będzie  bardziej zegarek zacny  niż normalny.

Edited by mirek 1969

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, Ralf58 said:

Tylko ta data...


Zgadza się, niepotrzebny ubytek w tarczy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chłopaki, nie ma co drążyć. Mówiliśmy, nie dało się, trudno... Sam nad tym mocno ubolewam, ale nic nie zrobimy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
44 minuty temu, cezary1976 napisał(-a):

I w klapce będzie informacją ile dni minęło od wymiany oleju? 🤔

 

Jednak dobrze znasz sie na rzeczy 🙂

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajny projekt i dla mnie data na plus, będzie z tego fajne EDC. Oby tylko nadgarstek go dźwignął. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.