Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
luukasz

[S/Z] Delbana Recordmaster NOWA CENA

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam zakupiony niedawno od pierwszego wlasciciela zegarek delbana recordmaster.
Zegarek w pelni sprawny, bardzo dokladny.


 

Koperta 40mm

Miedzy uszami 20mm

Szklo szafirowe, wypukle

Luma na wskazowkach bdb, indeksy gasną szybciej, ale calosc bie rozczarowuje.

 

Stan wizualny 8/10 sa jakies ryski na polerowanej kopercie, ale nie rzucają sie w oczy. 

Pasek w stanie takim sobie, widac ze byl dosyc intensywnie używany.

 

W zestawie zegarek na oryginalnym skorzanym pasku, oryginalne drewniane pudelko.

 

Odbiór osobisty w ząbkach pod warszawą lub wysylka inpostem.

 

Cena 1500

 

Mozliwa zamiana na inny zegarek z datownikiem i bransoletą.

 

Myslalem o jakims oceanusie, moze steinharcie lub nawet stalowej kostce casio itp.


 

 

 

 

IMG_1769.jpeg

IMG_1772.jpeg

IMG_1773.jpeg

IMG_1774.jpeg

IMG_1777.jpeg

IMG_1776.jpeg

IMG_1775.jpeg

IMG_1779.jpeg

IMG_1780.jpeg

Edytowane przez luukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez SthLike
      Witajcie,
      Szukam zegarka codziennego, który ma być prezentem dla szwagra. Generalnie szwagier jest człowiekiem wysoko postawionym, nieco po czterdziestce, profesor prawa. Na co dzień garnitur, krawat. Środowisko mocno oceniające ludzi po wyglądzie, żeby nie powiedzieć metkach. No i tu właśnie mam dysonans w wyglądzie szwagra, bo o ile rozumiem marki Tommy, Hugo itp. w koszulach, garniturach, to jednak na nadgarstku nieszczególnie. A skądinąd wiem, że ma w posiadaniu złota omegę, ale nie ma chęci jej odrestaurowania i noszenia.
      Jako że jak widać szwagier w zegarki nie umie, nie chce wydawać niebotycznej kwoty, myślę że do 1,5 max 2k. Raczej kwarc, bo będzie mniej kłopotliwy, kiedy będzie chciał wyciągnie z szuflady i założy.  Wpadł mi w oko Tissot Gentleman, podoba Certina DS1 chociaż tu automat, nie wiem czy jest kwarc. Nie sugerujcie się tarczami, nie muszą być dzielone na ćwiartki, Pomóżcie w jakiś innych propozycjach?
    • Przez Mush1
      Cześć,
      szukam nurka w budżecie 1500 pln maks.
      Założenia:
      - nowy, używany,
      - ma to być letni zegarek czyli plaża, woda (słona) - z naciskiem na wodę,
      - raczej automat, ale na kwarce też zwrócę uwagę,
      - rozmiar: raczej maks. 40-41 mm,
      - chętnie szafir z AR,
      - dobra luma.
       
      Producent - brak ograniczeń (poza ww.)
       
      Z góry dziękuję za pomoc.
       
      Pozdrawiam
      Bartek
    • Przez kawkader
      Witam wszystkich na forum Mam pytanko, znacie jakiegoś fajnego divera na stalowej bransolecie z tarczą w odcieniach zieleni? Coś w stylu Seiko Prospex Green 
      https://zegarownia.pl/media/catalog/product/cache/1/image/500x600/z/e/zegarek-meski-seiko-prospex-diver-automatic-green-limited-edition-spb081j1.jpglub Davosa Ternos.
      https://www.davosa.com/media/image/3e/53/f8/[email protected] operuję niższym budżetem tj. +/- 1500 zł. Szkło najlepiej szafirowe, mechanizm automatyczny/kwarcowy. Z góry dziękuję za ewentualne podpowiedzi, pozdrawiam. 
       
    • Gość earthisflat
      Przez Gość earthisflat
      Nieaktualne, zapraszam do http://zegarkiclub.pl/forum/topic/145207-zegarek-automatyczny-do-2000-z%C5%82/
    • Przez franek12
      Witajcie,
       
       
      Poszukuje eleganckiego zegarka, który również będzie pasować do casual'owego stylu ubioru, w zakresie cenowyn maksymalnie do 1500 zł.
      Wymagania:
      - skórzany pasek
      - mechanizm automatyczny
      - mile widziany datownik
      - bez fluorescencji na wskazówkach, indeksach itd.
      - biała tarcza
      - bardzo mile widziany szlif słoneczny 
       
      Mam na oku model C5 Malvern Automatic MK II (funt stoi aktualnie nisko, a zapewne jeszcze spadnie; aktualnie kończy się promocja na ten model zegarka, lecz oni mają je często).

      Jakie inne modele o podanych wyżej wymaganiach możecie polecić?
       
      Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.