Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Młot Thora

Majówka w Srebrnej Górze

Rekomendowane odpowiedzi

Chetnie bym sie z Wami spotkal bo zacne towarzystwo a i miejsce ladne. Niestety - nie moge. Szkoda. Tak ze zycze wszystkim uczestnikom owocnych obrad i mile spedzonych chwil.

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokój zarezerwowany i opłacony. 

8 minut temu, Andrzej Wachowicz napisał(-a):

Chetnie bym sie z Wami spotkal bo zacne towarzystwo a i miejsce ladne. Niestety - nie moge. Szkoda. Tak ze zycze wszystkim uczestnikom owocnych obrad i mile spedzonych chwil.

 

 

pozdrawiam

Dziękujęmy i żałujemy :( Prywatnie liczyłem, że obgadamy temat Leinena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Andrzeju ... mam nadzieję że gdzieś się spotkamy jeszcze w tym roku 😉 


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci Leszku. Ja tez mam taka nadzieje. Podobniez starszyzna cos tam kombinuje. Moze cos z tego wyjdzie. A ja mam do Ciebie kilka pytan, ale jeszcze nie jestem gotowy na rozmowe z Toba, ale moze wkrotce?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Dzwoń, pisz,  zawsze wg potrzeb 😉 


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na sobotę mamy jakiś pomysł? prezentacje ,zwiedzanie ,leniwy wypoczynek z degustacją ?😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, po naszej rozmowie, zadzwoniłem do Krzyśka i w sobotę być może będziemy mieli fajną atrakcję do zwiedzania w okolicy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uda się - nie uda ? Mam wielką nadzieję na wyjazd, ale sprawy rodzinne które mnie trochę blokują czekają na wyjaśnienie. Jak to ogarnę i będzie jeszcze możliwość rezerwacji noclegu z dużą przyjemnością bym się z Wami spotkał 😀.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

Rezerwacja zrobiona.
Jak pewnie wiecie, 19 lipca jest rocznica zegara Zamku Królewskiego. Pięćdziesiątnica!
W trakcie tego dnia mam mieć prelekcje, co do których będę potrzebował Waszego wsparcia.
- czy będę mógł liczyć na takowe (przy zadanych pytaniach) w trakcie naszego spotkania w Srebrnej Górze?

pozdrawiam,
Władysław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesnym popołudniem 17 maja ruszam z Warszawy samochodem do Srebrnej Góry. Wracam zaraz po zakończeniu spotkania w niedzielę 19 maja.
Jeśli komukolwiek pasuje taka wspólna jazda (ja będę się cieszył), to zapraszam i proszę o kontakt.
pozdrawiam,
Władysław

Edytowane przez Władek Meller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że będziesz...Mam jeden z nadliczbowych elementów tarczy zegara zamkowego, to sobie pooglądamy i porozmawiamy nt. pracy warszawskich "mistrzów"...Do zobaczenia...😁


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Władek Meller napisał(-a):

Wczesnym popołudniem 17 maja ruszam z Warszawy samochodem do Srebrnej Góry. Wracam zaraz po zakończeniu spotkania w niedzielę 19 maja.
Jeśli komukolwiek pasuje taka wspólna jazda (ja będę się cieszył), to zapraszam i proszę o kontakt.
pozdrawiam,
Władysław

Władku, jeżeli uda mi się ogarnąć sprawy rodzinne (powinno to się wyjaśnić w ciągu tygodnia) i będzie jeszcze możliwość rezerwacji noclegu, to chętnie bym się pisał na wspólny wyjazd. Oczywiście wtedy też mógłbym dysponować samochodem. Będę w kontakcie.

Jerzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle co się zapisałem i... muszę się wypisać, niestety!
18 maja jest NOC MUZEÓW i ja mam swoje obowiązki w naszym Muzeum Cechowym.
Będę opowiadał o zegarze zamkowym i jego rocznicy, oraz o historii powstania naszego Muzeum.

Niestety, szkoda, że się nie spotkamy w Srebrnej Górze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, szkoda...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawy pomysł ... 45 minut jazdy samochodem ... Jestem za!!!


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie ta sama wystawa co w Muzeum porcelany , ale do Broumowa można się przejechać! może w niedzielę?

Edytowane przez mechanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.