Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Piotr - kornik

Stowarzyszenie
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Początkujący

About Piotr - kornik

 • Birthday 11/02/1971

Kontakt

 • Strona WWW
  http://dworek-renowacjamebli.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ręczno
 • Hobby
  Zegary i zegarki kieszonkowe ,

Recent Profile Visitors

169 profile views
 1. To było kolejne świetne spotkanie, cieszę się że mogłem tam być. Wielkie Podziękowanie dla Damiana .
 2. Szanowne Koleżanki i Koledzy W imieniu Stowarzyszenia Promocji I Rozwoju Zegarmistrzostwa Chciałbym was serdecznie zaprosić na Festiwal Zegarów I Zegarków Its All About Watches Do Łodzi, to już niedługo 25 - 26 września. Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej Al Politechniki 10 Jeśli chcielibyście zaprezentować swoje zbiory , to również to miejsce jest dla was. Łączy nas pasja, pasja do wszelkiego typu czasoodmierzaczy , to nasze Święto, przebywajcie. Z serdecznoscią Piotr
 3. Bardzo dobra inicjatywa, szczerze polecam i z chęcią wybiorę się by zobaczyć na żywo, jeśli to będzie możliwe. Tylko szkoda, że nie wszystkie informacje dotyczące producentów są zgodne z prawdą. Przykład Budzik Badische uhenfabrik z charakterystyczną sygnaturą (B wpisane w półksiężyc ) , zapisany jako "Karl Badisch". Szkoda bo takie wiadomości idą w przestrzeń i niestety inni przyjmują to za pewnik. W końcu to muzeum.
 4. Piotr - kornik

  Znalezisko

  Ciekawe , ostatnio miałem taki na warsztacie, w całości ze skrzynką tylko tarcza metalowa
 5. Chyba mam nawet w kilku odmianach kolorystycznych
 6. hotel 2 doby =============================================================================================================================================== Proszę o dopisywanie informacji czy potrzebny będzie hotel ! Jeśli nie będzie takiej potrzeby proszę nic nie wpisywać. Niestety, albo stety od tego roku wprowadzamy bezzwrotną opłatę manipulacyjno-administracyjną od każdego uczestnika wszystkich organizowanych warsztatów w wysokości 20 zł od osoby. Dzieci nie podlegają tej opłacie ! W przypadku Torunia proszę o dopisek w tytule wpłaty - Toruń Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków 00-427 Warszawa ul. Dmochowskiego 4/2 Santander Bank Polska S.A. Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368 Toruń - Zegary i Astronomia, 24-26 kwietnia 2020r. Lista uczestników:( 17 osób )(+) oznacza dokonaną wpłatę manipulacyjna -administracyjną 1. Bart123 + 1 (+) 2. Eugeniusz Szwed + 1 hotel 2 doby (+) 3. Piotr - kornik + 1 hotel 2 doby4. kopernik18 + 15. shreq + 16. RTK-WGM + 1 hotel 2 doby7. dziadek 8. zasadas + 1 hotel 2 doby9. mechanik + 1 hotel 2 doby10. arecki704 +1 hotel 2 doby
 7. Jak dla mnie to mechanizm do czyszczenia , naprawy łożysk itd...
 8. Znam i gorąco polecam, dobrze i merytorycznie opisane historie firm, plus reprinty katalogów. Po lekturze zmieniłem na plus moje podejście do firmy Junghans.
 9. Spróbuj zrobić z cienkiego gwoździka wytrych (wygnij ok 1 cm pod kątem prostym) ten zamek jest prosty wystarczy nieco unieść rygiel wewnątrz zamka, nie trzeba przekręcać , raczej tam jest zamek taki z ryglem haczykowym. Warto się trochę pobawić.
 10. I ja też poproszę , też będę w Kliczkowie I ja też poproszę , też będę w Kliczkowie
 11. Napisałem wiadomość w sprawie obudowy pozdrawiam
 12. Bardzo dobra robota , też dziękuję za pokazanie efektów. pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.