Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze też bym go nie dotykał bo 170KM wystarcza w zupełności.Ja wprawdzie szalałem takim A3 Sportback z DSG i jest dobrze.Auto lżejsze ale jak mniemam Passata CC potrzebowałbyś do sprawnego poruszania a nie wyścigów więc szkoda zachodu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czy benzyna czy diesel pozostawiam do Twojej oceny.Każdy sobie to musi przemyśleć dobrze się przejechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może zwróć uwagę że Switch napisał że w niecałe 3 lata zrobił Mazdą 275 tys.km...Więc Twoje argumenty wpakuj do kosza.A że mniej awaryjna to sie nie zgodzę.I żeby nie było że jestem totalnym obrońcą diesli bo sam mam benzynę.No cóż żal mi koleżanki,mojemu koledze w dwuletnim Citroenie koło odpadło..Cholera co to ma do rzeczy????? :P;)

Subaru nie ma stylu teraz wogóle.Jakoś tak czuję że Subaru to nie to czego Switch szuka..

Tak ale później napisał, że robi 50km dziennie :D

Passat CC czy Accord to rzeczywiście inny styl niż Subaru, ale gusta są różne :)

Co do awaryjności diesli to nie powiesz chyba, że jest mniejsza od benzyn? I że naprawy nie są drogie(odpowiednio droższe)? Jedno ma swoje zalety i drugie, ale utrzymanie diesla i ewentualne naprawy są droższe. Koło od C Twojej koleżanki nie ma rzeczywiście nic do rzeczy, zatankowanie lewego paliwa i sądzenie się ze stacja paliw o odszkodowania za naprawę ( a takie są PL realia) już ma trochę więcej.


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak ale później napisał, że robi 50km dziennie ;)

Passat CC czy Accord to rzeczywiście inny styl niż Subaru, ale gusta są różne :P

Co do awaryjności diesli to nie powiesz chyba, że jest mniejsza od benzyn? I że naprawy nie są drogie? Koło od C Twojej koleżanki nie ma rzeczywiście nic do rzeczy, zatankowanie lewego paliwa i sądzenie się ze stacja paliw o odszkodowania za naprawę ( a takie są PL realia) już ma trochę więcej.

Dobra to teraz na poważnie choć dziś 1 kwietnia.

Zgadza się apropo przebiegu tego nie zauważyłem.Liczmy że da to około 1500 km miesiecznie to można brać benzynę pod uwagę.Nie powiem Ci że awaryjność jest mniejsza,być może jest nawet trochę większa niż w benzynie ale silnik 2.0 170KM diesel miał wpadki tylko na początku i już chyba zostały usunięte z tego co wiem i użytkownicy chwalą.I ogólnie to raczej sporadyczne przypadki -awarie.Cóż paliwo trzeba tankować na dobrych stacjach we wszystkich nowoczesnych dieslach...To samo dotyczy benzyn z bezpośrednim wtryskiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze też bym go nie dotykał bo 170KM wystarcza w zupełności.Ja wprawdzie szalałem takim A3 Sportback z DSG i jest dobrze.Auto lżejsze ale jak mniemam Passata CC potrzebowałbyś do sprawnego poruszania a nie wyścigów więc szkoda zachodu..

 

 

Tylko, ze ten diesel nie wiem jakim cudem w wykonaniu vw pali w miescie 12litrów:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, na dobrych stacjach ;) Sam bym chciał wiedzieć jakie to są, skoro zdaje się, że 90% paliw dostarcza Orlen. Ponoć to już zależy od właściciela czy doleje czegoś czy nie. Ja wiem tylko, że nie wolno tankować na Texaco w Łodzi :P Chciałbym za to wiedzieć gdzie powinienem :D


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Shellu się nigdy nie zawiodłem, co prawda ceny zawsze najwyższe, ale ma to przełożenie IMO w paliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kotylozaur proszę..

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33207,1588979.html

Mr.X jak ktoś ma ołowianą podeszwę to i tyle wyjdzie.Osoba z taką samą podeszwą w 2.0TSI- 20 litrów wykręci.To ta różnica.

 

 

Ja mówię o staniu w korkach, a nie o pałowaniu od świateł do świateł.

Z tymi 20litrami to się trochę zagalopowałeś, ale rozumiem sens;)

 

edit:

sory za gapiostwo i podwójny post, proszę moda o połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtrące sie do tematu :

byłem w tym salonie , volkswagen cc i audi a4 a5 i q7 v12 tdi zrobiły na mnie piorunujące wrażenie nie mowiac o rs6 ktore po tuningu ma chyba 700 km i ma taką "włochatą kierownice" , każde autko dostępne od ręki z tego co mówią ceny chyba porównywalne z golasami w salonie ale to trzeba sprawdzić ....

http://audi-krakow.otomoto.pl/index.php?se...&order=desc


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałoby się 20 litrów wykrecić na pałowaniu właśnie jak to nazwałeś.Albo mocno zbliżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że te 20litrów to naprawdę ekstrema większa niż pałowanie...

 

"włochatą kierownice"

To się nazywa alcantara;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wtrące sie do tematu :

byłem w tym salonie , volkswagen cc i audi a4 a5 i q7 v12 tdi zrobiły na mnie piorunujące wrażenie nie mowiac o rs6 ktore po tuningu ma chyba 700 km i ma taką "włochatą kierownice" , każde autko dostępne od ręki z tego co mówią ceny chyba porównywalne z golasami w salonie ale to trzeba sprawdzić ....

http://audi-krakow.otomoto.pl/index.php?se...&order=desc

To salon mojego kumpla Chodykin Luka.A jeśli to był biały RS6 to ten którym miałem przyjemność jechać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega od tech arta?

 

Sory za wścibskość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolega od tech arta?

 

Sory za wścibskość

Nie.Kolega od Tech Arta ma znane pralnie w całej Polsce..Dobra koniec OT. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Switch nawiązując do salonu kolegi to absolutnie nie żebym namawiał ale zobacz jakiego fajnego CC ma.

http://audi-krakow.otomoto.pl/volkswagen-p...l-C6222438.html

Jeśli brałbyś CC jednak pod uwagę i model z salonu C&C to służę pomocą,na pewno jeszcze coś utargujemy pomogę Ci.Od siebie mogę dodać tyle że jest to pewne zródło.Ale absolutnie niczego nie sugeruje zrobisz jak będziesz chciał,jedynie oferuje pomoc w razie czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok koniec ot

 

 

dla tych którzy myślą, że potrafią kontrolować auto.

PS:Obydwa auta to bazowo to samo czyli toyota corolla ae86

małe potworki kręcące się do 11krpm:O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Switch napisz czy dostales PW ode mnie wyslalem ale nie pokazuje sie na mojej karcie wyslanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Switch napisz czy dostales PW ode mnie wyslalem ale nie pokazuje sie na mojej karcie wyslanych.

Dostalem i odpisalem ;)


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na Shellu się nigdy nie zawiodłem, co prawda ceny zawsze najwyższe, ale ma to przełożenie IMO w paliwie.

 

Ja też na Shell'a stawiam, choć raz się zawiodłem ale zatankowałem zwykłą 95 a nie VPower, teraz tylko VP, nie wiem czy to subiektywne odczucie, ale mam wrażenie, że autko lepiej ciągnie ;)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też na Shell'a stawiam, choć raz się zawiodłem ale zatankowałem zwykłą 95 a nie VPower, teraz tylko VP, nie wiem czy to subiektywne odczucie, ale mam wrażenie, że autko lepiej ciągnie :D

;):):):D


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie Passat CC fajnym autem jest, bez dwóch zdań. Ale jeśli mogę dorzucić swoje trzy grosze to podoba mi się nowy Superb. Był dla mnie totalnym zaskoczeniem po kilka latach oglądania do bólu grzecznego starego modelu. Teraz Superb wygląda rasowo, podobno świetnie jeździ, ma porządne silniki(w końcu VW), łączy konserwatyzm z nowoczesnością, a to sobie cholernie cenię. Szczególnie podoba mi się mocarny przedni pas i reflektory. A i cena jest baaardzo atrakcyjna w stosunku do jakości. No tak- pewnie sceptycy będą narzekać, że to wciąż "tylko" Skoda. Ale za to jaka Skoda.

Drugi wynalazek, który ostatnimi czasy chwycił mnie za serce to najnowsza edycja Seata Toledo zaprezentowana w ostatnim numerze Top Gear. Po niewypale jakim był poprzedni model, który nieudolnie łączył w sobie dwie skrajności i wyglądem przypominał nosorożca przyszedł czas na nową budę mocno nawiązującą do stylistyki znanej z Audi. I mamy prawdziwego sedana, a nie hybrydę słonia z vanem. Cena jeszcze nie ustalona, ale znając politykę cenową Seata można będzie liczyć na rabaty i niskie ceny przy dobrym wyposażeniu. Póki co zdjęć na necie nie udało mi się znaleźć, jak znajdę to zapodam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie Passat CC fajnym autem jest, bez dwóch zdań. Ale jeśli mogę dorzucić swoje trzy grosze to podoba mi się nowy Superb. Był dla mnie totalnym zaskoczeniem po kilka latach oglądania do bólu grzecznego starego modelu. Teraz Superb wygląda rasowo, podobno świetnie jeździ, ma porządne silniki(w końcu VW), łączy konserwatyzm z nowoczesnością, a to sobie cholernie cenię. Szczególnie podoba mi się mocarny przedni pas i reflektory. A i cena jest baaardzo atrakcyjna w stosunku do jakości. No tak- pewnie sceptycy będą narzekać, że to wciąż "tylko" Skoda. Ale za to jaka Skoda.

 

Ja mam odmienne zdanie. W moich oczach Superb stracila cala swoja dostojnosc/masywnosc w tym nowym modelu. Wyglada teraz... jak koreanczyk ;)


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy odmienne zdanie ;) Ale bronił Superba będę, bo wyszedł ładnie. Polecam teścik:

 

http://www.klubvmax.pl/superb_jak_dwa_w_jednym-s405.html

 

No i rozwaliła mnie ta możliwość zrobienia z sedana hatchbacka i odwrotnie :D A gama silników poraża rozpiętością i deklarowanym zużyciem paliwa i jakością. Wnętrze też niczego sobie i cena do łyknięcia więc nad czym tu się zastanawiać :)

 

A co do koreańczyków to nowa Sonata i Magentis też złe nie są, choć jak dla mnie klasa niżej, no i to już "made in korean". W sumie z tymi przynależnościami do konkretnych producentów to w dzisiejszych czasach już anachronizm. Fabryki poszczególnych podzespołów rozsiane są po całym świecie i trudno tak naprawdę określić przynależność auta do danego koncernu. Silnik tutaj, buda tutaj, hamulce stąd, fotele skądinąd, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm Super B może i technicznie jest całkiem niezły, ale nadal wykończenie i design IMO są atutem Passata (w tym starciu), ja naprawdę bym się zastanowił nad IS250 cena naprawdę, jest rewelacyjna, dobry silnik, świetna wykończeniówka, fajny design, nie oszukujmy się w Polsce ma nadal lepszy prestiż niż każda inna marka produkująca auta w tym segmencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.