Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Masz miejsca zarezerwowane? My niby miejsca mamy ale ja pewnie w robocie poza będę więc mnie seb minie. Ale na WTCC się wybieram


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest to o czym mysle. Wygodny i ekonomiczny samochod do jezdzenia na codzien (jakis 2 litrowy diesel) i np taki GTR na wypad na tor w weekend :lol:
mój ideal to IQ na miasto i C5 kombi hydroactive na trasę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz miejsca zarezerwowane? My niby miejsca mamy ale ja pewnie w robocie poza będę więc mnie seb minie. Ale na WTCC się wybieram

 

Trzeba rezerwować miejsca na rajd polski? Mówisz o biletach czy o jakiejś kwaterze? Nigdzie nie widziałem obowiązku rezerwacji biletów itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, mówie o kwaterze. Karnety na wstęp na OS chyba od 1 kwietnia majhąbyć.Ale zawsze znajdzie się jakaś daromowa miejscówa tylko weź tam dojedź/dojdź...


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kein problem, kwatery mam u znajomego w mikołajkach:) w razie czego jest back up plan czyli dzwonie do znajomej i pożyczam od niej klucze do jachtu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rozluznienie..zakrztusiłem sie co za pomysły ludzie maja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...hehe, a moja żona piszczy jak najadę na osiedlowego zwalniacza prędkości ze zbyt dużą szybkością.....


życie jest za krótkie żyby mieć tylko jeden zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobre typki, ale wydaje mi się, że to jakiś fake chociaż sam nie wiem.

chyba tak - w 14/15 sekundzie klipu z ladą jest przejście na "efekty" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Takiego quada chyba każdy by chętnie posiadł...


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budowę projektu oglądałem na jakimś forum, pomysł szalony, ale efekt niesamowity:)

 

A tutaj mały foto story projektu amerykańskiej firmy AMS dzięki uprzejmości naszego rodaka pracującego dla tej firmy, mamy trochę więcej fotek niż inni

1130KM na kołach:O

http://www.jdm-option.pl/forum/viewtopic.php?t=2246

http://www.jdm-option.pl/forum/viewtopic.p...asc&start=0

Jak już coś robić to robić to porządnie, a maszyny które wyjeżdżają od ams w tej chwili głównie mitsu dawniej fordy, to coś niesamowitego IMO.

 

wracając do hopek i off roadów to IMO kamaz miażdży:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mój ideal to IQ na miasto i C5 kombi hydroactive na trasę :lol:

 

Tsuki, jezdziles dluzej C5 ?

 

Mialem jazde probna i mi sie podoba. Ale wszyscy sobie ze mnie jaja robia ze chce kupic sobie C5.

Brat podeslal mi juz kilkanascie linkow ze sklepami oferujacymi kapelusze.

Na prawde ma taki zly image?


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duze citroeny to auta dla ludzi ceniacych komfort ponad wszystko inne, no i nie zwazajacych ze za kilka lat ich auto bedzie warte 17groszy :lol:


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C5 imo jest ociężała i faktycznie jest w niej coś z emeryta, dodatkowo tak jak spartan napisał, po kilku latach będzie warta 17groszy

do tego cena 140kpln za 5k wiecej wolalbym nowego lexsusa is albo nowego paska cc za 130kpln, ja natomiast gdybym miał teraz nówkę kupić kupiłbym w US toyote camry 3.0 v6 ponad 250koni. w pełnym wyposażeniu i ze wszystkimi opłatami człowiek mieści się w okolicach 90kpln w zalezności od kursu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
C5 imo jest ociężała i faktycznie jest w niej coś z emeryta, dodatkowo tak jak spartan napisał, po kilku latach będzie warta 17groszy

do tego cena 140kpln za 5k wiecej wolalbym nowego lexsusa is albo nowego paska cc za 130kpln, ja natomiast gdybym miał teraz nówkę kupić kupiłbym w US toyote camry 3.0 v6 ponad 250koni. w pełnym wyposażeniu i ze wszystkimi opłatami człowiek mieści się w okolicach 90kpln w zalezności od kursu

 

Lexus IS jest duzo mniejszy od C5. Nowy pasat zupelnie nie przypadl mi do gustu. Ma jakis taki spaprany tyl. A samochod musi byc nowy i z salonu wiec odpada sprowadzenie itp.

Samochod kupuje z zagwarantowana opcja odkupu po 4 latach, wiec wartosc koncowa raczej mnie nie interesuje.

Jeszcze podoba mi sie Laguna Coupe, ale to juz masakra jakosciowa.

Dlaczego te niemieckie barany nie moga zrobic ladnego samochodu (no moze poza BMW3 coupe) ..... :lol:


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samochod kupuje z zagwarantowana opcja odkupu po 4 latach, wiec wartosc koncowa raczej mnie nie interesuje.

 

powiedzieli za ile odkupia?


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A samochod musi byc nowy i z salonu wiec odpada sprowadzenie itp.

 

Ja nie widzę problemu, kupujesz w salonie w US i sprowadzasz do nas.

 

Accord nowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedzieli za ile odkupia?

 

troche ponad 30% nowego - co jest mniej wiecej srednia za jaka odkupuja wszystkie uzywane. Nie ma zadnego premium ze jest to Citroen


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie widzę problemu, kupujesz w salonie w US i sprowadzasz do nas.

 

Accord nowy?

 

Nie da rady ze sprowadzeniem, ale nowy Accord jest rzeczywscie ladny i zupelnie o nim zapomnialem. ;) Lece obejrzec :P

Wielkie dzieki.


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie widzę problemu, kupujesz w salonie w US i sprowadzasz do nas.

Dokładnie. Tylko to jest opłacalne przy samochodach od 80 tys. zł.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowego Mustanga z silnikiem 4.6 kupisz w salonie w USA za 120 tys. zł.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego te niemieckie barany nie moga zrobic ladnego samochodu (no moze poza BMW3 coupe) ..... ;)

A A5?Brzydkie?Niemieckie barany robią ładne auta zależy co się komu podoba.Z C5 jest dokładnie tak jak napisali koledzy.Bedziesz miał wygodne auto,trochę w Polsce egzotyczne,i warte grosze po paru latach.A jak sie bedzie ten nowy model spisywał w kwestii usterkowości tego nie wiadomo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowego Mustanga z silnikiem 4.6 kupisz w salonie w USA za 120 tys. zł.

Szkoda że nie dają w pakiecie ze stacją benzynową....Na Polskie warunki do codziennego użytkowania,wyjazdów i wakacji to porażka dla portfela..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.