Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Finke

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

163 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

189 profile views
 1. Taka dzisiaj się przydarzyła historia ...
 2. Zagłosowane Pierwsze zdjęcie (1) za techniczną doskonałość i wybór obiektu do zdjęcia, a ostatnie (6) - za pomysł
 3. To teraz coś bardziej "przyziemnego"
 4. Ulysse Nardin Diver Black Sea ?
 5. A jednak jeszcze coś może mnie zdziwić jeśli chodzi o projekty tarczy ...
 6. Taki rzadko widywany ostatnio gość ...
 7. Idzie wiosna, czas się zazielenić
 8. To jest ten: https://czasownia.pl/pl/p/Pasek-Genoa%2C-Skorzany%2C-Czarno-pomaranczowy%2C-20mm/7066 Chociaż chyba wziąłem ostatni ...
 9. Nieco bardziej kolorowy pasek, Retrosport aż się o to prosi ...
 10. Finke

  Teorie spiskowe

  Ta teoria jest już prawie potwierdzona - czy ktoś zwrócił uwagę, że pandemia COVID rozprzestrzeniła się ZARAZ PO TYM, gdy zaczęliśmy przeprowadzać testy ????????????????????
 11. Finke

  Teorie spiskowe

  No to po kolei: Dokładnie po to to napisałem - żeby wiedziało o tym więcej ludzi, skoro podobno "lekarze nie chcą kierować na badanie zaszczepionych" Z lektury postów powyżej wyciągnąłem wniosek wprost przeciwny - ludzie chcą się badać, a wredni lekarze ich nie kierują - więc voila - można samemu się skierować Ulubiony argument w tym wątku - babcia stryjecznego wnuka koleżanki siostry mojej sąsiadki ma 80 lat i świetnie sobie radzi z komputerem - więc TAKA MUSI BYĆ RZECZYWISTOŚĆ i formularz jest bardzo przydatny - zwłaszcza dla starszych ludzi, którzy nie chcą wychodzić z domu Jak to, piszesz że pacjent ma zaufać lekarzowi i posłuchać, co ten każe mu zrobić ??? A jak każe mu się zaszczepić ????? A jak złe korporacje płacą mu miliony za kierowanie na niepotrzebne testy ?????? A jak testy są tak samo śmiercionośne jak szczepionki ?????????? Kto wie gdzie wcześniej był ten patyczek, który teraz trafia do nosa - pewnie był robiony w Chinach ,a to TAM zaczął się koronawirus ?????????? A jeśli złe korporacje zakażają patyczki do testów koronawirusem, żeby zakażać pacjentów, żeby ich leczyć, a resztę szczepić ????????????? Lepiej już skończę, bo za trzy dni przeczytam o tym gdzie indziej, jako o potwierdzonych faktach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.