Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest

Pogadajmy o samochodach :-)

Recommended Posts

A ja miałem taką :)

Jedyny feler to były fotele, które dłuuugo były w naprawie bo non stop opadały. Psuło się to skokowe regulowanie oparcia. Przez miesiąc miałem zastępczaki od zwykłej bo w salonie nie potrafili sobie z tym poradzić aż w końcu w ramach gwarancji dali nowe ale leciały one aż 3 tygodnie z Anglii bo u nas już był nowy model i o takie części było trudno...

Kurcze i co ja piszę - kupiłem ją w 2007 a sprzedałęm w 2009 - 4 lata! Ale ten czas leci..........

Właśnie do mnie dotarło że jestem już stary :(

snc00029g.jpg

Edited by Mikołaj N

Eeee tam - jak jest młody to mógł poodkładać jeszcze i poczekać :)

Warto.

Tez miałem taka jak Mikołaj, w wersji 1,4 . Jak sam jezdzilem to chodził bardzo fajnie, jednak jak wsiadły z 3 osoby to straszna padaka. Było to moje 1 autko wiec zawsze ta Honde bede miło wspominał i polecam wszystkim którzy sie zastanawiaj. Przez 3 lata wymieniałem tylko olej i klocki ;)

Tez miałem taka jak Mikołaj, w wersji 1,4 . Jak sam jezdzilem to chodził bardzo fajnie, jednak jak wsiadły z 3 osoby to straszna padaka. Było to moje 1 autko wiec zawsze ta Honde bede miło wspominał i polecam wszystkim którzy sie zastanawiaj. Przez 3 lata wymieniałem tylko olej i klocki ;)

No 1,4 to tez niezły silnik ale własnie do jazdy w 1 bo wigoru mu nie brakuje i też się kręci do ponad 7 tys.

Podobno byli tacy co potrafili w nich zmieniać głowice na vtec i wtedy była moc :)

ja choruję na 1.6 Sport polift (czyli właśnie taka, o której mówicie, tj. białe zegary, dokładki, lotka). o Toyocie myślę jako alternatywie, zwłaszcza w wersji 5d, bo niestety Civic VII w wersji 5d wygląda nieporadnie i po prostu mi nie pasuje. Gdybym znalazł dobrego polifta sporta 1.6 to brałbym bez zastanowienia. A synowi Darka-Zegarka gratuluję fajnej sztuki - widać, że głaskana, a to się chwali :) Type-R to czarodziejska opcja, chwalona i polecana, ale jednak budżet nie ten, bo przydałoby się jeszcze jakiś zegar dorzucić do dealu z samochodem :)

ja choruję na 1.6 Sport polift (czyli właśnie taka, o której mówicie, tj. białe zegary, dokładki, lotka). o Toyocie myślę jako alternatywie, zwłaszcza w wersji 5d, bo niestety Civic VII w wersji 5d wygląda nieporadnie i po prostu mi nie pasuje. Gdybym znalazł dobrego polifta sporta 1.6 to brałbym bez zastanowienia. A synowi Darka-Zegarka gratuluję fajnej sztuki - widać, że głaskana, a to się chwali :) Type-R to czarodziejska opcja, chwalona i polecana, ale jednak budżet nie ten, bo przydałoby się jeszcze jakiś zegar dorzucić do dealu z samochodem :)

A w jakim budżecie musisz się zmieścić? Znam kilka egzemplarzy, których właściciele może by się skusili na sprzedaż...

Ładny model w dobrej cenie:

http://allegro.pl/ho...2964678900.html

Darku, podpowiedz synowi, by dokuił do niej spojlery z pakietu Sport. Z lakierowaniem i montażem powinno się zamknąć w niewielkiej kwocie, a nawet u tych Panów:

http://otomoto.pl/honda-civic-type-r-w-calosci-lub-na-czesci-C21704021.html

Dostanie pod kolor oryginały od TypeR za grosze :)

No oczywiście przydały by się jeszcze felgi :P Ale czego to tatuś nie zrobi dla syna... ;)

Edited by Mikołaj N

@Darek - dziękuję bardzo, z chęcią :)

@Mikołaj - widziałem ep2 poliftowe za +/- 20 tysięcy i myślę, że w taką kwotę bym celował ostatecznie. Teraz i tak mam odrobinę zastój, bo pracy szukam, ale jak ją złapię, to mniej więcej tyle myślałem wydać na to auto. Jakiś czas temu przeszedł mi przedlift ep2 za 14k, w dobrym stanie, oglądany. Też był sympatyczny, ale napaliłem się na pakiet sport po '04 :D

Ja swoją kupowałem za 47 tys...

Darku, te spojlery się montuje na taśmę dwustronną i dwie śrubki, na które dziurki już ma Twoje auto :) Ja bym dołożył, 500zł i autko odmienione :)

w 2007 miała 2 lata niecałe bo była z września a ja kupiłem w lipcu z przebiegiem coś koło 15 tys km :)

Zadzwoń do tych gości z linka:

http://otomoto.pl/ho...-C21704021.html

Ja u mnich kiedyś kupiłem felgi na zimowy komplet.

Mają na bank jakiś czarny komplet to nie trzeba będzie lakierować. Tylko zdejmiesz naklejki typeR żeby nie robić sobie wstydu na światłach :D

Ogólnie samochód wiele zyska.

Edited by Mikołaj N

A amerykańscy harlejowcy mają takie przysłowie: "lepiej mieć siostrę w burdelu, niż brata na hondzie" :)

Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Mikołaj tak sobie wyliczyłem rocznik z Exifu :P

A tych chłopaków z linku znam bardzo dobrze :)

Fajną mają szopę,można coś wybrać B)

Jak Ty tez znasz, to zapytaj kto przyjechał z cyrklem profesjonalnym :D

Powiedzieli ,że na tyle ile handlują częściami to nikt taki z cyrklem do nich nie przyjechał :lol:

Nie znam ich - poprostu wiem, że mają dużo części i w dobrych cenach.

Moje foto może być z 2008r. Szkoda, że mało mam fotek tego auta...

No teraz to już zapachniało wiochą :)

Nic w tym zresztą dziwnego, skoro mówimy o hondzie

Edited by karczochrulez

Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???