Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest

Pogadajmy o samochodach :-)

Recommended Posts

Czy ten strich 8 będzie zarejestrowany na żółtych blachach?

Gratuluję zakupu, tak nawiasem mówiąc to pierwszy samochód który prowadziłem siedząc na kolanach mojego kuzyna-W 115 200d biały z czarnym wnętrzem i też był z 1970r.

Czy ten strich 8 będzie zarejestrowany na żółtych blachach?

Gratuluję zakupu, tak nawiasem mówiąc to pierwszy samochód który prowadziłem siedząc na kolanach mojego kuzyna-W 115 200d biały z czarnym wnętrzem i też był z 1970r.

Jak najbardziej:-) jestem już w trakcie załatwiania formalności ;-) autko wymaga dopieszczenia blacharki i silnika ale prowadzi się wyśmienicie;-) chcę zrobić siostrze prezent i zawieźć ją do ślubu;-D

Miałem kiedyś takiego w niebieskim metaliku z beżowymi skórami wersja anniwersary.Bardzo lubiłem to bezawaryjne autko,150 kucy w turbo dawało radę..Teraz to już nie ten saab,szczególnie wewnątrz.

Jakże bliska mi ta teoria:)w późniejszym okresie GM nie litował się nad SAAB'em

Pewnie miałeś na siedzeniach napis TURBO, prawda? Niebieski w jasnych skórach wyglądał super

Ten czarny jest w takiej wersji jubileuszowej, z tym że to 2.2 TiD oplowski diesel, chodź bardzo oszczędny.

Ten drugi niebieski (Cosmic Blue) to nowy zakup, już w benzynie wersja Aero. Powiedzmy, że mniej oszczędny, ale inna frajda z jazdy:)

Aero poznaję po felgach..180koni ciągnie to autko bez problemu.Spalanie ..cóż.Nie ma nic za darmo.Co do diesla to 1,9 fiata jest ponoć najlepszy w saabie..

Aero poznaję po felgach..180koni ciągnie to autko bez problemu.Spalanie ..cóż.Nie ma nic za darmo.

.

Jak to mówią ,,turbo żyje , turbo pije ''  ;)

Aero poznaję po felgach..180koni ciągnie to autko bez problemu.Spalanie ..cóż.Nie ma nic za darmo.Co do diesla to 1,9 fiata jest ponoć najlepszy w saabie..

Aero w tych Saab'olotach mają 205KM, plus stosunkowo niewielka waga... Lata dobrze. Wilk w owczej skórze

Co do tych 1.9 od Fiata, to rzeczywiści podobno bardzo wytrzymałe i dobre silniki, z tym że były tylko w tych nowszych 9-3. Też są super (jak każdy Saab :) ), chodź trochę już zatraciły swój charakter

Teraz chciałem kupić saaba 95 w kombi,ale Volvo V70 wydaje mi się fajniejszym autem.Dla mnie ważne jest wnętrze ,a tu volvo wygrywa.

Co do tych 1.9 od Fiata, to rzeczywiści podobno bardzo wytrzymałe i dobre silniki, z tym że były tylko w tych nowszych 9-3. 

Dobre silniki ,ale nie bez wad . Miały problemy z osprzętem o czym się osobiście przekonałem w momencie gdy padł mi kolektor ssący .

Dobre silniki ,ale nie bez wad . Miały problemy z osprzętem o czym się osobiście przekonałem w momencie gdy padł mi kolektor ssący .

W Saab'ie?

nie ma samochodów idealnych :/

Teraz chciałem kupić saaba 95 w kombi,ale Volvo V70 wydaje mi się fajniejszym autem.Dla mnie ważne jest wnętrze ,a tu volvo wygrywa.

Kwestia gustu, no ale musze przyznać że Volvo też ma przyjemne wnętrze, ogólnie fajne samochody. Skandynawskie :)

Jak Saaby to wrzucam swojego 2.3T

UoN4U.jpg

Fajne limo:)ten jest z jakimiś właściwościami terenowymi? Wnioskuję po czystości

Silnik 2.3T w której wersji KM? Też lubi wypić, co?

Najlepszy silnik dobry do modów i bezawaryjny.Trzeba tylko pilnować oleju..

Tak, to terenówka :) 170KM

Edited by eye_lip

W Saab'ie?

nie ma samochodów idealnych :/

Fiatowski 1.9 JTDM 16V montowany był w kilku markach . Ja miałem go w Alfie 159 ,ale o awariach kolektora można poczytać także na forum Opla Vectry .  Problem nękał posiadaczy tych silników w latach 2005-06 . 

Jest trochę Saab'ów tutaj na forum? Widziałem póki co 9-5 od eye_lip, wcześniej Turbo X... Na pewno jest nas więcej  :)

B3-SAAB.jpg

Edited by pepepatryk

Pewno że jest więcej wielbicieli Sabów na forum :) Jeżdziłem parę lat 900 a ostatni to 9-5 3,0 T,piekne auto ,doskonałe prowadzenie,wentylowana kremowa skóra ale po dwóch poważnych awariach elektryki musiałem się z nim rozstać,ale zawsze będę mile wspominał jazdę tym odrzutowcem :)

Przesiadłem się do Hondy Legend 3,5 ful wypas ale trochę brakuje tego czegoś ;)

Pewno że jest więcej wielbicieli Sabów na forum :) Jeżdziłem parę lat 900 a ostatni to 9-5 3,0 T,piekne auto ,doskonałe prowadzenie,wentylowana kremowa skóra ale po dwóch poważnych awariach elektryki musiałem się z nim rozstać,ale zawsze będę mile wspominał jazdę tym odrzutowcem :)

Przesiadłem się do Hondy Legend 3,5 ful wypas ale trochę brakuje tego czegoś ;)

3.0T to już V6, kawał silnika:) A co się działo z elektryką?

Nawet w serwisie nie bardzo chyba wiedzieli co się dzieje ,bo co jakiś czas wylatywał bezpiecznik sterowania wtryskiem,więc zalecali wymianę komputera sterującego,no ale koszt kosmiczny!Po którejś z kolei takiej awarii okazało się ze przewód łączacy pompę paliwa w zbiorniku ze sterowaniem .....roztapia się i co jakiś czas robi zwarcie do masy,dlatego po 2-3 godzinach auto można było odpalić i przejechać 50 km! i znowu stop na 2-3 rodziny,wymiana bezpiecznika i tak w kółko.Ale to był tylko skutek a przyczyny nie wykryłem i sprzedałem samochód oczywiście informując o wadzie kupującego i widziałem go na chodzie dopiero po paru miesiącach więc co było przyczyną ,nie wiem do dziś ale auto mimo kłopotów z nim wspominam z dużą sympatią .